reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z West Midlands

reklama
ivetten- szczerze to nie poszłam, jakos czasu mi zabrakło:tak: staram się pomagać sobie doraznie, a może kiedys zmobilizuję się do pójscia do lekarza;-):-D.
A co u ciebie i chłopców?
 
hej dziewczyny,jeszcze trochę i ja do was dołącza,tzn jako mamuska z west midlands:tak:

zalogowałam się na forum,żeby was troszkę podyptać,bo napewno jesteście zorientowane w temacie,jeśli chodzi o przedszkola itp.

przeprowadzam się do chłopaka w styczniu i poszukuje pewnych informacji:)a on jak to mężczyzna,kiepski w tych sprawach;)

pozdrawiam

p.s.miasto nuneaton
 
hej dziewczyny,jeszcze trochę i ja do was dołącza,tzn jako mamuska z west midlands:tak:

zalogowałam się na forum,żeby was troszkę podyptać,bo napewno jesteście zorientowane w temacie,jeśli chodzi o przedszkola itp.

przeprowadzam się do chłopaka w styczniu i poszukuje pewnych informacji:)a on jak to mężczyzna,kiepski w tych sprawach;)

pozdrawiam

p.s.miasto nuneaton
Witaj na forum!
A co dokładnie Cię interesuje? Masz synka, czy córeczkę, w jakim wieku? I do jakiego miasta się przeprowadzasz?
Ciekawska jestem nie:-)?
 
hej,mam synka,ma 2 latka,a miasto Nuneaton

interesują mnie przedszkola oczywiście no i opieka zdrowotna

a czy ciekawska jestes,nieee,ja tez bym sie spytała,gdybym byla na twoim miejscu;)
 
Xezbeth witamy na forum:))
Skad pochodzisz z Polski??
Co do przedszkola, to nie moge Ci pomoc, bo nie mam jeszcze doswiadczenia na tym polu, ale jesli chodzi o opieke zdrowotna, to wystarczy, ze bedziesz miala NIN, zarejestrujesz sie w wybranej przez siebie klinice w miescie. Male dzieci maja opieke zdrowotna za darmo. Tzn leki na recepte sa za darmo. Czasem opieka zdrowotna w UK ma wiele do zyczenia. Nie wszyscy sa zadowoleni.

Pozdrawiam
 
cos tu cicho. moze po swietach sie rozkreci, co?
ja obecnie jestem na etapie pochlaniania wiedzy na temat autyzmu. nie wiem czy bede miala czas,z eby czesciej tu zagladac, bo czeka mnie mase pracy, ale zobaczymy:-)
narazie robie porzadki po swietach, bo nazbieralo sie wszystkiego.
do tego kalendarz musze zobie zakupic i juz ponotowac ,to na co jestem umowiona. nie pracuje, a moj kalendarz wyglada , ajk conajmniej sekretarki:-D:-D

witam nowe mamy:happy2:
 
reklama
Kik a po co Ci wiadomosci na temat autyzmu? Czyzby ktos z Twoich bliskich byl chory? Widzialam kalendarze bardzo fajne po ok 4 funty w staplesie, czy jak sie tam on nazywa.
A ja od 4 stycznia wracam do pracy bo macierzynskim. Zobaczymy jak wowczas moj kalendarz bedzie wygladal:))
 
Do góry