reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Hej.Witaj na forum.
Rodziłam na Karowej 2 razy .
Ostatnio niespełna rok temu .
Gorąco polecam zwłaszcza profesora Czajkowskiego .
Dięki niemu nadal jesteśmy na tym świecie .:-):-)
 
reklama
Cześć :) jestem mama z Wesolej. Mam 7 letnia corcie i teraz termin na przełom maja/ czerwca. Będę rodzic na Karowej, może któraś z Was tez wybiera ten szpital? A może jakieś opinie tych o juz tam rodziły? Pozdrawiam niedzielnie :)
Hejka! to może się spotkamy ;-) Rodziłam tam prawie 3 lata temu. Było ok, tylko trafił mi się dzień z baby-boomem, więc ciężko było się na położną doczekać, ale jak przyszło co do czego obsługa super
 
Witam!
Jestem z Piaseczna,chętnie się poznam z jakąś mamą na spacerze :)
Jestem mamą dwóch pociech córci 15 ms i synka 27 ms.
Bywam też często na ursynowskich placach zabaw.
Pozdrawiam
 
Portal babyboom.pl zaczyna akcję "O Matko! Jesteś kobietą"

dlatego zapraszamy Was na – bezpłatny warsztat coachingowy z Justyną Kwiatkowską „Mapa marzeń”.
Chcesz zmiany w swoim życiu i potrzebujesz impulsu, wsparcia, zachęty? Masz ochotę oderwać się od codzienności i zrobić coś dla siebie? Przychodź! Mapa Marzeń to podróż wgłąb siebie, do swoich pragnień i wartości.

Podczas warsztatu:
- Poznasz technikę pracy z własną podświadomością
– umysłem nieświadomym
- Stworzysz swój własny, indywidualny drogowskaz do realizacji marzeń (Mapę Marzeń)
- Dowiesz się jakie wartości są dla Ciebie ważne
Na warsztat zabierz ze sobą:
- dobry humor i pozytywne nastawienie
- strój, w którym się czujesz komfortowo i swobodnie
- przyjaciółkę a nawet dwie
- dzieci też są mile widziane
Wśród uczestniczek zostaną rozlosowane wartościowe nagrody.
Zapewniamy poczęstunek.

Do wyboru dwa terminy 28.05.2013 godzina 10.30 (20 miejsc) oraz 29.05.2013 godzina 18.00 (20 miejsc). Przewidywany czas trwania warsztatów 2-3 h.
FACTORY Warszawa Annopol
ul. Annopol 2

pod tym linkiem znajdziecie formularz rejestracyjny.
Zapisz się na warsztaty "Mapa marzeń" - Warszawa 28 i 29 maja - BabyBoom

Serdecznie Was zapraszamy :tak:
 
Hejka! to może się spotkamy ;-) Rodziłam tam prawie 3 lata temu. Było ok, tylko trafił mi się dzień z baby-boomem, więc ciężko było się na położną doczekać, ale jak przyszło co do czego obsługa super

Witam jestem Mamą z ochoty, mam 4 letnią córeczkę.
Szukam mam z ochoty do wspólnych spacerów.

Ja rodziłam na Madalińskiego. Szpital i personel super. Niestety sam poród był w Wigilę więc personelu mało, a dzieci bardzo dużo, ale w pozostałe dni super (wcześniej leżałam na przed porodowej), wszyscy się troszczą, pełno przemiłych studentów, pytających co chwile czy czegoś nie trzeba. Bardzo polecam !
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!
Jestem przyszłą mamą (już za dwa miesiące) z Żerania. Chętnie poznam jakąś mamę na wspólne spacerki :) Okolice Żerania, Białołęki i Tarchomina :)

Trochę mi tu smutno w tym wielkim mieście... :(
 
reklama
Do góry