reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

witam - co tu taka cisza , dopiero co wątek zaczynał się rozkręcac , a tu już drugi dzień nikt nic nie pisze:-(MAMUŚKI TAKIE JESTEŚCIE ZAPRACOWANE :szok:

hihihih fakt ostatnio mam kocioł w pracy ale tutaj zaglądam, tyle tylko, że jak nie widze żadnych nowych postów to siedzę cichu bo to jakos tak głupio samej do siebie gadać ;-)

ja właśnie na zwolnieniu od dziś do przyszłej środy, mały się rozłożył :sorry2:
ale mieliśmy jazdę zeszłej nocy, zaczął o 2 gorączkować do 40 stopni prawie :szok:, na szczęście w końcu udało mi się zbić, ale do 5 prawie czuwałam, a potem nawet do 8 mi sie nie udało pospać, za to mały pospał do 10 i obudził się bez gorączki :-). Byliśmy u pediatry, wysłuchała jakiś szmerów i do przedszkola co najmniej do przyszłej środy nie powinien chodzić.
Na razie czuwamy, bo jakby dostał znowu gorączki mamy podać antybiotyk.

uuuuuuuu bidak, trzymaj się kochana a dla Krystianka dużo zdróweczka.

Daria kaszle nadal :baffled: i ma katar ale to chyba teraz taka norma "jesienno-przedszkolna" :baffled:. Za to udało nam sie dzisiaj w miare bezproblemowo wyszykować do przedszkola więc jestem w dobrym humorku :-)
 
reklama
Nenius mój Krystian kilka dni właśnie chodził taki kaszląco - katarzący, nawet byłam u pediatry z tym ale stwierdziła, że nic mu nie jest i że to może suche powietrze, i nagle się rozwinęło :baffled:. Teraz już nie ma gorączki, martwię się tym, ze osłuchowo czysty nie był, pierwszy raz pediatra jakieś szmery wysłuchała, boję się czy za długo tak nie chodził taki podziębiony :sorry2:.

U nas z przedszkolem nie ma problemu, Krystian się szybko zaklimatyzował i wiem, że trochę mu przykro, że nie może teraz chodzić.
I gratulacje dla Darii :-).
 
Witajcie mamuśki:-)
My jesteśmy z białołęki, dokładnie z tarchomina. Z tego co widzę to chyba nie ma nikogo z tych okolic. Szkoda:-(.
Zuzia ucina sobie drzemkę, wię mama ma czas dla siebie;-):tak:.Uciekam
 
Ja tez jestem z Tarchomina :-)

Kegle - powiedz mi z jakiej przychodni dla dziecka korzystasz? Bo ja nadal sie wacham gdzie zapisac swego synka, mam przykre doswiadczenia z corka z przychodniami osiedlowymi i ona ma przychodnie az w centrum:baffled:
 
cześć

Nenius mój Krystian kilka dni właśnie chodził taki kaszląco - katarzący, nawet byłam u pediatry z tym ale stwierdziła, że nic mu nie jest i że to może suche powietrze, i nagle się rozwinęło :baffled:. Teraz już nie ma gorączki, martwię się tym, ze osłuchowo czysty nie był, pierwszy raz pediatra jakieś szmery wysłuchała, boję się czy za długo tak nie chodził taki podziębiony :sorry2:.

taaa ona już z miesiąc taka kaszląca :baffled:, lekarka badała ją już 2 razy, ponoć nic w oskrzelach nie słychać, leki trochę zmienione zostały ale kaszel jest nadal (najgorszy rano). Nie wiem, może ona drugą infekcję przechodzi z rzędu bo ma już drugi katar. Jak nie będzie poprawy do piątku to pewnie 3 raz do lekarza się udamy.

Widzę, że trochę nowych twarzy nam przybyło :-) - witam serdecznie :-)
 
reklama
Do góry