reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

O! To ja mam dużo dalej do przedszkola. Takm tempem spacerowym moim to 10-15 min tempem Pawła... hym, z pół godziny będzie. :dry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
A J@gódko to oki - to dobrze, że blisko masz do przedszkola.
Co do odśnieżania chodników to już się nie będę wypowiadać :baffled: powinny to robić służby porządkowe.

No nic :-) miłego dnia życzę Wam dziewczyny.
 
Ja jeszcze na zwolnieniu ten tydzień, synek dostał kataru zielonego i kaszlu i siedzimy dziś razem.
 
Posłałam go do przedszkola, dziś katar przezroczysty a on mi wczoraj mieszkania mało nie rozniósł :baffled:.
W przedszkolu się okazało, że wszystkie dzieci wyglądają gorzej, więc przytrzymywanie go w domu ma nikły sens :sorry:.
 
Widzę, że choroby wszędzie :-:)-:)-(Mojego Filipa też dopadło już kolejny raz. No i mnie tak zmogło, że ledwo żyję :-:)-:)-( Zdrówka dla wszystkich
 
reklama
I jak Asiu? Lepiej?

U mnie wszytsko ok, ciągle gdzieś biegam, coś załatwiam ale podoba mi się bardzo taka aktywność, czuję, że żyję. Najwięcej przyjemności sprawia mi buszowanie po sklepach i kupowanie ciuszków dla dzidzi :-)
 
Do góry