reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Dawno mnie tu juz nie było. Ja jestem ze styczniówek i mieszkam na Starym Miescie, a całe życie na Grochowie, ale ten etap juz jest za nami hihi. Kolezanki moje maja juz duuze dzieci albo dopiero zachodza w ciaze, wiec nie mam z kim sie spotykac na plotki i zeby moj prawie roczny Dawis miał sie z kim bawic.
Tak wogole to czesc Wam mamusie z kochanej Wawki.:-)
 
reklama
No własnie-jakis taki marny ruch na warszawskich mamusiach,moze faktycznie jest nas niewiele:confused:a moze część nie ma pojecia ze istnieje takie forum:cool2:ja sama do tej pory tu nie dotarłam:sorry:ale obiecuje nadrobic zaległosci:tak:
Domimo-dzieciaczki są boskie,a ze rozrabiaki:-pprzynajmniej sie nie nudzisz:sorry:
Asiscur-twój syneczek jest sliczny,a na tym zdjeciu przesłodki:-)
Albiniec-tez slicznego syneczka masz:tak:
Wogole wszystkie te dzieciaczki sa słodkie,tylko foteczki oglądac
 
Ostatnia edycja:
czesc Wam!!! co tam slychac...no rzeczywiscie slaby ruch tutaj... Kira dzieki..napewno mi sie nie nudzi co piec minut sie bila...masakra...ja cale zycie albo na bemowie mieszkalam albo na pradze...i mam ten samy problem co ty Albiniec moi znajomi to albo nie maja dzieci albo dopiero co planuja a ci ktorzy maja dzieci mieszkaja daleko!!!
 
Domimo-ale mimo wszystko takie bable to skarbeczki nie?;-)smutno by bez nich bylo:-p
Mam jedna kolezanke ktora ma córeczke w wieku Adasia,5 sasiadek zz małymi dziecmi i moja siostra ma termin za 5 dni:-)wiec mam dookola maluszki,ale nie zawsze dogaduje sie z mamami:dry:z tych 5 sasiadek to tylko 2 sa ok,a przed 3 uciekam po osiedlu:-D
 
:-)oj skarby skarby jak musze gdzies wyjsc a ich zostawiam w domu to nie moge przestac o nich mylec,, .. nie wyobrazam sobie zycia bez dzieciaczkow teraz:-)
 
Hej, dawno mnie nie było ale widzę, że niewiele się tu dzieje.

U mnie generalnie ok, 30 tydzień leci, okrągła się zrobiłam hihihihih

Pozdrawiam wszystkie serdecznie.

Ps. Hmm a może warto byłoby wspomnieć znajomym z BB z naszych okolic o tym wątku? Szkoda, że tak ślimaczym tempem tych postów przybywa.
 
Też się zastanawiam. Za mały ruch tu jest i generalnie po pewnym czasie się stąd ucieka, bo trudno prowadzić monologi. gdyby więcej dziewczyn tu zaglądało, to pewnie byłoby lepiej. A tak?
Nic się nie dzieje.
 
reklama
Witajcie:-)
Melduje sie Warszawska mamuska z brodna;-):-Di mam nadzieje ze sie zadomowie na tym watku:-)witam wszystkie bable i mamuski:-)
 
Do góry