reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Nie byłam tam ale codziennie przechodzę obok, bo mieszkam trzy bloki dalej :-).

Ja chodzę na stalową.
 
Przez kilka lat cięłam się na emancypantek, ale jak mi kobieta sp... fryzurę przed komunią chrześnicy to zaczęłam poszukiwania i w końcu trafiłam na stalową. I tak chyba już z 6 lat chodzę.
 
a co Cię interesuje?
koloryzacja od 100zł (i tu zalezy czy z modelowanie, czy ze strzyżeniem itp..)
strzyżenie męskie 25zł (z myciem)

kosmetyka
tipsy np.żel 110zł
parafina (dłoni) 30zł

to tak co już udało mi sie wycenić bo non stop pracuję nad tym

36 minut rollmasażu 20zł
45minut rollmasażu 25zł
60min rollmasażu 30zł

będą tez karnety łączone z wejsciem na platforme wibracyjną

ja nawet nie wiem jakie mają ceny inne salony (nie interesuje się tym) jak będzie słabo szło to ceny może ulegną zmianie ,a narazie wyliczam ile płace za kosmetyki,ile skarbówce,jeszcze % pracownikowi i wtedy widze ile mogę wystawić...
fryzjerki jeszcze mają wybrać na jakich kosmetykach będą pracować i tez do tego dopasuję ceny

narazie jestem skupiona na remoncie i na umeblowaniu,aranżacji itp..

a na rollmasaz zapraszam bo sama jestem nim zachwycona (6cm dzięki niemu straciłam w obwodzie)
ale nie będę tu robić reklamy bo nie w tym rzecz:-D:-D
 
sawi ambitne zadanie przed Tobą, bo tu jest dość duża konkurencja. Ja płacę 90zł za farbowanie ze strzyżeniem.

IzaBK pamiętam, że chodzisz na Emancypantek. Mój m. chyba znowu wrócił na Emancypantek, choć pewna nie jestem, on jest bardzo mobilny w kwestiach fryzjerskich, za każdym razem gdzie indziej chodzi.
 
nie orientuje się ile mają inni
bo też nie wiam na jakich farbach pracują a to dużo
bo jeśli pracują na farbach tańszych to i usługa tańsza
a jak na droższych to wiadomo że i usługa droższa
na tej ulicy co piszecie to chyba jest jeden duży salon Afrodyta chyba (do bankomatu tam zawsze podskocze i mam na potwierdzeniu wypłaty nazwe nawet)

ja przejmuję salon z klientami (bo był tam od dawna salon i klienci zostali i numer telefonu też u mnie został) i często odbieram telefony tłumacząc że remont itd...
a jak jestesmy w salonie to bardzo dużo mężczyzn przychodzi (bo kobitki to dzwonią żeby sie zapisać)
jak będzie to sie okaże....
poprzednia fryzjerka miała niskie ceny
i chyba też farba +modelowanie+ strzyżenie 90zł
Cennik zrobić to nie problem,tylko wczesniej musze mieć ceny produktów
 
reklama
Do góry