reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
ja w tym roku wakacji nie miałam
remontowalismy lokal
ale już wczoraj było otwarcie
fryzjerstwem zainteresowanie jest
gorzej z manicurzystką i rollmasażem
ale to trzeba wypromować lepiej

co do fachowców odnośnie fryzjera to zgadzam się w 100%
poobserwowałam wczoraj dziewczyny i jestem z nich zadowolona
nawet mi zrobiła fryzurką taką jak chciałam i o dziwo wyszła prawidłowo,a nie łatwa to fryzurka
wiele fryzjerek nie poradziło sobie....
 
Ostatnia edycja:
Hej, dzis pierwszy dzien w przedszkolu Olafa ;( ale płakal, wiem z opowieści bo ja nie chcialam go odprowadzać wiedzialam, ze bedzie czul w moim glosie, ze cos jest nie tak mimo, ze zapewnialabym go o fajnej zabawie... Dziwnie bez niego, Filipek tez nie umie sie odnalexc. Chodzi i szuka czegos, pewnie Olafka, ale jest tak cicho w domu, zero awantur, jak nie u nas :))
Prywatnie, zalożylam tez firmę, powodzenia SAWI, mam miejsce do pracy blisko przedszkola i od przyszlgo tygodnia tesciowa do Filipa i Olafa przyjezdza a ja bede pracowala od poniedzialku do srody i 2 piątki w miesiącu, jak dobrze pojdzie.
A jak Wasze przedszkolaki?
P.S. Olafek chodzi do przedszkola na 4 godziny dziennie.
 
A do przedszkola państwowego czy prywatnego? Bo nie jestem pewna ile dziecko musi mieć skończone latek do państwowego, a widzę, że Olafek przed 3 ;)

P.S.: Bardzo pilnie poszukuję gabinetu kosmetycznego/fryzjerskiego na terenie Warszawy w którym mogłabym przedłużać rzęsy metodą 1:1. Pracuję na produktach marki Secret Lashes (roczne doświadczenie). Zajmuję się też kosmetyką, ale dopiero za rok mam egzamin, więc tu ciężej już coś znaleźć bez papierka i większego doświadczenia.
Jakbyście gdzieś coś zasłyszały to pliisssss o wiadomość:)
 
PioMar zależy gdzie, w większości przedszkoli państwowych musi mieć skończone 2,5 roku żeby przyjęli.

U nas debiut szkolny i przedszkolny. Do przodu.
 
Długo mnie u was nie było laski a mam już małego przedszkolaka i 6 miesięczną Pole:) bartek chodzi od 3tyg do przedszkola prywatnego bo do panstwowego sie nie dostal:( przez pierwszy tydzien bylo super a potem zaczeło się poranne darcie:( nie daje sie rano ubrac i wrzeszczy ze nie chce do przedszkola ale z kazdym dniem jest coraz lepiej i dzis juz tylko sodnie na siłę ubieralismy a droga do przedszkola juz byla bez placzu. Głównie mu chodzi o to ze w przedszkolu dzieci śpią a on panicznie sie bii spac (nie wiedzac czemu) w kazdym razie broni sie przed spaniem i nie sypia w dzien w ogole do 22:( a mała Pola jest super i wszystko u nas po staremu.
 
reklama
Do góry