reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Witam,

Ja mieszkam na Mokotowie z moją 22-dniową córeczką Sabinką. Może znajdzie się jakaś chętna mamusia na spacerki??
Jakoś tak samotnie u mnie na spacerach.

Witaj pepsiak
 
reklama
reklama
Hejka dziewczyny,

Dziendobry wszystkim nowym dziewczynom i dzieciom, z ktorymi sie tu jeszcze nie witalam :)

U nas pomalu zycie sie toczy, amelka od czerwca do sierpnia siedzi u dziadkow, a my przyjezdzamy w weekendy. Szkoda mi jej w blokach kisic w lato, a u dziadkow duzy ogrod, wiec moze bawic sie caly dzien na dworze.

Nad morze jedziemy w sieprniu, juz sie nie moge doczekac, tylko mam nadzieje, ze w sierpniu, dla odmiany, pogoda sie nie zepsuje :)

Piszcie co u Was :)

Pozdrawiam, Ewa
FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
 
Do góry