reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Ja dziś dawałam do przedszkola eleganckie ubranie, jakiś konkurs mają i uroczystość.
A Igi wczoraj na placu zabaw zjechał jakoś z dużej zjeżdżalni z odrzutem i zakończył lot twarzą w piachu. Skutkiem różne mniejsze i większe otarcia mu zostały.
Panie stwierdziły, że mu zdjęcie do kroniki zrobią :sorry2:.
Normalnie killer w spodniach w kancik, białej koszuli i pod krawatem.
 
reklama
Kochane witajcie.
Korzystając z wolnej chwili wklejam fotki małej.
 

Załączniki

  • 20120501127.jpg
    20120501127.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 48
  • 20120504128.jpg
    20120504128.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 44
  • 20120507151.jpg
    20120507151.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 45
  • 20120507140.jpg
    20120507140.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 46
Cześć dziewczyny! Szukam poradni ortopedycznej i kardiologicznej (na NFZ) dla synka, niedawno się przeprowadziliśmy do Warszawy i zupełnie nie wiem gdzie iść, możecie coś doradzić? może któraś z Was może kogoś polecić?
 
As jeszcze nie zdążyłam Ci pogratulować pięknej córy :-)

Coś nam wątek zamarł póki co ;-) Ale nic dziwnego piękna pogoda to szkoda marnować czasu na siedzenie przed kompem ;-)

Co u was słychać? Pruszkowiankom zazdroszczę nowej trasy ;-)
 
Hej.
Widzę ,że coś wątek pada.
Dziewczynki odezwijcie się .
HALLO !!!!!

Wpadłam pochwalić się wspólnym spotkaniem z naszą Izunią .
Iza przyjechała do mnie w poniedziałek ,aby nauczyć mnie chustowania .
Spotkanie było super.
Po 15 minutach rozmowy miałam wrażenie ,że znamy się od zawsze .;-):-):-):-)
Iza dzięki za wszystko !!!!:tak:;-):-):-)

Pozdrawiam pozostałe dziewczynki i uciekam z małą na spacer.:rofl2::rofl2:
 
Jejku co tu sie dzieje :) gdzie wy jestescie?

As super jest malutka :) a o Izy slysze na prawo i lewo - niezly ma łeb dziewczyna ze tak szybko tak sie rozwinela az sama mysle o zmianie pracy i poszukaniu czegos w sobie:) wstepnie mysle o kursie strzyzenie psow i moze tym sie zajac ale ja nie umiem tak sie rozwinac osobiscie :)

U nas pomalu do przodu. Bartek jest bardzo kochany i nie wiem czy pisalam ze jest tez odpieluchowany ( tylko noca nie ma szans zeby sie nie zsiusial). a Pola spi cale noce ale w dzien dramat, spi na cycku lub bujana w wozku. Ale zasypia i budzi sie tylko przez ryk i spi po 10-20 min wiec ciezko mi cokolwiek zrobic :( no i tyle u nas.
 
reklama
Witajcie babole.
Co tu takie pustki???? :szok::szok::szok::szok:

U nas jakoś leci.
Mała śpi i rośnie.
Czasami popłacze ,czasami na brzuszku poleży i trochę się pogimnastykuje.
Silna bestyja nie z tej ziemi.
Pięknie głowę trzyma i się rozgląda na boki.
Utrzymuje kontakt wzrokowy już bardzo długo i się wpatruje fajnie w obce osoby .
Od środy się chustujemy i jest super !!!!
Acha.
Mała od tygodnia z małą pomocą boków przewijaka przekręca się na boki i raz jej udało się przekręcić na brzuszek.
Z boków na plecki to już od dawna się przekręca ,ale zapomniałam o tym napisać . ;-):-):-)
Jest malą pchełką ,ale strasznie zwinną i szybką :-D:-D:-D:-D
Kocham ją ponad wszystko !!!!! :-):-):-)
To się pochwaliłam i już mała się obudziła.
Idę karmić głodomorka. :-D:-D:-D
 
Do góry