reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Cześć Mamuśki :)
Ja to bardziej z okolic niż z Warszawy, bo mieszkam ok 40 km pod W-wą w Celestynowie, 12 km za Otwockiem, czy któraś się orientuje gdzie to jest ??? ;)
Może jest tu jakaś mamusia z tych okolic ???

Z Kariną znamy się od jakiegoś czasu z Grudnia 2005 :) obie jesteśmy grudniowymi mamusiami :) i mam nadzieje że już niedługo spotkamy sie na żywo :)

Na Tarchominie mam 2 koleżanki, jedna jeszcze nie ma dzieci a druga ma rocznego synka Kubusia i mieszka na Erazma z Zakroczymia, może któraś ją zna? :)

 
reklama
Karina a Ty mieszkasz na Tarchominie ??? ??? a ja cały czas myślałam że na Ursynowie ::) ::) ::)

Ja pracuję na Mokotowie w UPRP i od 1 września wracam do pracy (niestety) :(
 
Priscilla mam nadzieje że chrzciny sie udały :) my też chrzciliśmy 23 lipca :) było strasznie gorąco ::) ale jakoś nasz synek wytrzymał tą uroczystość, na początku trochę pokrzyczał a na koniec zasnął :) a ile ma Twoja córeczka, chyba jest malutka więc pewnie całą mszę przespała?
 
Paula25 pisze:
Priscilla mam nadzieje że chrzciny sie udały :) my też chrzciliśmy 23 lipca :) było strasznie gorąco ::) ale jakoś nasz synek wytrzymał tą uroczystość, na początku trochę pokrzyczał a na koniec zasnął :) a ile ma Twoja córeczka, chyba jest malutka więc pewnie całą mszę przespała?
Paula, chrzciny byly jak najbardziej udane! Jak ja sie ciesze ze mam juz to za soba. Robilismy impre na 20 osob w domu - przygotowania to byla prawdziwa masakra.
Dzidzia rzeczywiscie dlugo spala, troche pomarudzila w kosciele, ale nie bylo tragicznie :D A miala niecale 3 m-ce jak ja chrzcilismy
 
Priscilla no to fajnie, że i u Was wszystko sie udało :) dobrze, że to już za nami :) u nas tez było duzo osób bo 26 i szykowania cała masa ale moi rodzice duzo nam pomogli i prawde mówiąc cała impreza była u nich wię my nawet sprzątania nie mieliśmy ;)
a skąd Wy jesteście dokąłdnie?
 
Witajcie Kobietki,
ja jestem hanka z grudniową Agatką rozrabiarą, pomieszkiwałam w warszawie w kilku miejscach a od ponad 2 lat zakotwiczyłam na ursynowie (tuz przy stacji stokłosy).
podczytuje Was troszkę i - jesli nie macie nic przeciwko - chętnie dołączę!

ps. widzę, że Grudniówki-Warszawianki sktywnie sie właczają - witajcie Paula i Karina!
 
nikita000 pisze:
Technikum energeyczne :D
teraz tez jest tam liceum
ja za to mam widok na administracje tam byla kiedys swietlica :D
No proszę!! Wspomnienia odżywają :) NIe pamiętam gdzie była świetlica :( A park przy Królikarni to moeisce moich spacerów ::) Muszę w celach wspomnieniowych zabrać swoje pociechy do Królikarni. Czy ten palacyk to jakos zadbany?
 
reklama
(h)anka ja mieszkam na brodnie ale na ursynowie jestem bardzo czesto wiec moze sie spotkamy.Spaceruje czesto w parku kolo kosciola jakby co.Jak sie bede wybierac to moze dam Ci jakos znac i sie poznamy co Ty na to?
 
Do góry