reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

o! no to oby się ospa jednak nie rozwinęłą!! a jeśli jednak niestety będziecie mieli tę ospę, to może się wproszę na zarażenie ;-)
 
reklama
IzaBK mogę Cię z koleżanką umówić ;-).

tweenie miło będzie Cię poznać.
 
Ostatnia edycja:
Jagoda mam nadzieję,że nic się nie wykluje. a do jakiego szpitala idziecie?

Peperka
ja potrzebuję 3 ,ale pewnie też już u mnie nie będzie:dry: Ostatnio kupiłam "Sleep and Play"i jakieś rewelacyjne nie są. To już wolę Dadę z Biedronki,bo o połowę tańsza a nie wiele gorsza. Pampersy Active baby są zdecydowanie lepsze a niestety na Premium Care mnie nie stać,bo próbka była rewelacyjna :-)

Moja ćwiczy;-)
SDC11036.jpg
 
witam wszystkich :)

akurat na tym wątku jestem nowa, ale dziękuję j@god@ za skierowanie mnie tu :) wcześniej szukalam jakiegoś spotkanka w wątku dla aktywnych mam. Myślę że to super pomysł z tymi spotkaniami, szczególnie dla mam u których każdy dzień wygląda podobnie jest to jakaś rozrywka. Chętnie się do Was przyłączę. wychowałam się na Ursynowie ale obecnie mieszkam na Górnym Mokotowie i częstno spaceruję po Polach Mokotowskich, ogródku Jordanowskim :)
Mój synek ma 3,5 miesiąca - do tej pory byl ciut za maly na takie spotkanka, ale teraz chętnie się z nim gdzieś wybiorę, czy planujecie jakieś spotkanie w najbliższym czasie?
pozdrawiam
 
J@oda jak przeczytalam post to sie glownie ucieszylam ze kolezanke spotkalas po nas a nie przed nami, ale oczywiscie fajnie ze udalo sie wam zaszczepic - swoja droga jakim cudem??? U mnie w przychodni na zdrowych czas wizyty to 1,5 do 2 miesiecy??? A a ja musze na cito z karta kolonijan Szymka isc i chyba pojdziemy na wizyte do dzieci chorych ...

lolkak - ale masz slodziaka w domu ;)

Evita - witaj

ps. wstawicie jakies fotki ze spotkania???
 
Patewka u nas też są takie terminy, dziś w dodatku nie przyjmuje nasza pediatra. Napisałam eska do naszej pediatry jak się dowiedziałam o tym, że mały miał kontakt i jak dowiedziałam się o tych 72h, z pytaniem czy to prawda. Po czym otrzymałam odpowiedź, żebym się dokładnie dopytała pani, która szczepi i że dziś przyjmuje inna dr i do niej ewentualnie mam się zwrócić o kwalifikację do szczepienia (lekarz musi wydać zgodę). Najpierw więc porozmawiałam z panią od szczepień, ona w sumie powiedziała, że teraz to już nie ma sensu szczepić, przechoruje i będzie po sprawie. Ja jej o tych wizytach w lutym co nasz czekają. No i ona poszła do pediatry obgadać i wszystko załatwiła a ja tylko kartę poszłam wyciągnąć.

Wiesz ja bym się na Twoim miejscu raczej nie cieszyła (jeśli nie chcesz, żeby zachorowała). Pamiętam, że jak Krystian przechodził ospę to w odstępie +/- 1 miesiąc chorowały prawie wszystkie dzieci z Warszawy i okolic z moich wątków. I my się wtedy nie spotykałyśmy.
Prawdę mówiąc to nie jest znów tak daleki obszar, wystarczy, że ktoś zakażony pojedzie na zakupy w jakiś rejon, zarazi osobę ta przemieści się gdzieś indziej itd. Te kilkadziesiąt km to jest taki typowy obszar rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej.
U nas na pewno musi w podstawówce być.
Przedszkole przeszło epidemię w 2009 roku na przełomie maja i czerwca.
 
Ostatnia edycja:
J@goda ostatnio gadalam z kumpela (dentystka) ktora nigdy jako dziecko ospy nie przechodzila i ona radzila mi Jule zaszczepic. Moje starsze mialy ospe jako przedszkolaki, nie przechodzily ciezko ale po szczepionce to ponoc gora 5 krostek wyskakuje i koniec zabawy. Tylko sama szczepionka droga.
 
reklama
a ile mniej wiecej ta szczepionka na ospe? ja planuje na pnemuokoki i meningokoki zazczepic jak maly skonczy rok.

poki co u nas tylko temp, wiec moze nie bedzie zle. maly jest dosc pogodny, troche grymasi przy jedzeniu.

rowniez witam nowa mame :)

wiecie co? sama sie dziwie jak nam udalo sie w tyle osob umowic w srode, jak kazda ma non stop jakis termin zajety ;) aa ja chyba bede niedostepna 25-28 stycznia, bo chce isc usunac pieprzyk z twarzy i moge po tym troche zle wygladac ;)
 
Do góry