reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
jeszcze na tym wątku nie pisałam,ale mam pytanie i myslę,że tu mogę znaleźć odpowiedź:)
wiecie gdzie w wawie są sklepy z wózkami? chciałabym porobić jazdy próbne:)
najlepiej,żeby był duży wybór i był wśród nich x-lander

z góry bardzo dziękuję:)
 
jeszcze na tym wątku nie pisałam,ale mam pytanie i myslę,że tu mogę znaleźć odpowiedź:)
wiecie gdzie w wawie są sklepy z wózkami? chciałabym porobić jazdy próbne:)
najlepiej,żeby był duży wybór i był wśród nich x-lander

z góry bardzo dziękuję:)

Świat dziecka - w al. krakowskiej lub jupiterze. Skle al. Solidarności niedaleko Feminy. Smyki
 
Ola - świat dziecka w jupiterze - nigdzie indziej nie widziałam tylu wózków. A co do x-landera - to bardzo popularny wózek, jeśli jakiś sklep z rzeczami dla dzieci ma wystawę zrobioną z trzech wózków, jednym z nich na 95% będzie właśnie x-lander.
dziubasek - i jak USG? chłopiec potwierdzony ? ;-)

jagoda - 100 lat dla IGNASIA!!!
happybday.gif
dancing.gif
cakegirl2.gif
 
dziękuję dziewczyny!
IzaBK no wlasnie ja xlandera oglądałam już pare razy i mi się podobał,ale chciałabym też pooglądać inne wózki i dopiero wtedy podjąć decyzje:)
 
hej hej jestem tu nowa, szukam mam z Targówka a konkretnie okolic ul.Skarbka z gór. siedzę w domku sama, nie mam znajomych bo to nie moje rodzinne miasto i straaaaasznie mi czasem brakuje kogoś na pogaduchy :tak: mój synalek przyjdzie na świat na początku stycznia a córcia ma 4,5 roku
 
Najmłodsze dziecko w rodzinie waży 430 g :) wszystkie organy są rozwinięte prawidłowo :) Bardzo ruchliwy chłopczyk, który kolana trzyma przy buzi i ma wielkie stopy :)
Jest w położeniu miednicowym :)
Termin z usg – 7 luty, cały czas ta sama data.
Chcieliśmy 3D, ale dzieciątko zakrywało twarzyczkę kolanami i rękami na zmianę i nie wyszły ładne zdjęcia do 3d, Olaf też się zakrywał i nie mamy trójwymiarowej pamiątki dla żadnego syna.
Mam małą anemię, biofer mam łykać 2tabl dziennie do końca ciąży i tyle.
*Iza* także chłopczyk potwierdzony :)

*mimblusia* witaj :) to podobny termin mamy! Ja w miarę blisko Targówka mieszkam bo przy Rondzie Starzyńskiego.
 
reklama
hej dziubasku! termin porodu mamy taki sam heheh!! ja też 7 stycznia tyle że ma usg wychodzi 2 stycznia więc nie wiadomo. a gdzie będziesz rodziła? ja chyba obstawiam Inflancką bo stamtąd mam gina prywatnie, ale sama nie wiem czy dobrze wybieram. A co do twojej mieszkaniowej lokalizacji to faktycznie jak się dobrze rozpędzimy to się do siebie da rade doturlać. :-D
buziak idla reszty forumowiczek, bardzo tu u was fajnie
 
Do góry