reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Myślę, że ok. 11.30-12 byłaby odpowiednia?
Nie miałam dostępu do netu w weekend, więc nie odpisywałam.
Tyle, że nie wiem czy umiem zmienić godzinę na AM.

udało mi się zmienić :-)
to ja będę o 12
a w którym miejscu się umawiamy,bo ja na pierwsze spotkanie przybywam więc nie wiem gdzie się zawsze spotykacie???
 
reklama
Ja myślę, że najlepiej w środku, tam jest taki plac zabaw dla dzieci mniej więcej na środku. Jak ktoś przyjdzie wcześniej to nie będzie się dziecko nudzić :-). Choć maluszki to się nigdzie nie nudzą, ale ja będę mieć starszaka też. O ile padać nie będzie.
No i ja przyjadę ciutkę wcześniej, najwyżej pochodzę z młodymi trochę po zoo, bo około 14 będę musiała się pożegnać.
Ja proponuję 11.30-12.00 na placu zabaw w centrum zoo, prześlę wam na priva mój numer komórki.
 
Ostatnia edycja:
Chyba wtedy sobie darujemy, bo nawet do jakiejś sali zabaw w Wawie to ja muszę pociągiem i autobusem, a prawdę mówiąc mi w deszcz też się nie uśmiecha.

Twoja Emilka ma urodziny 2 dni przede mną :-).

Chyba, że któraś może samochodem przyjechać to zapraszam wtedy do mnie do Pruszku na kawę :-).
 
Ostatnia edycja:
Też mi się tak wydaje, u nas w Pruszku jeszcze nie pada, ale jest zimno i wietrznie a Ignacy coś pokasłuje :-(. Bardzo mi szkoda i normalnie czuję, że mam jakiegoś pecha, że się z wami nie mogę spotkać, ale nie będę ryzykować.
 
u mnie w grodzisku pada więc i ja rezygnuje,no szkoda ja mam dziś na głowie dodatkowo 2 dzieci z rodziny i nie chce ryzykować i przeziebić bo dopiero co by sobie rodzinka pomyślała o mnie...może jak przestanie padać to wybiore się z nimi na wesołe miasteczko bo akurat jest...
jagoda jak będzie ładna pogoda to zawsze możemy się umówić w pruszkowskim pięknym parku

 
No szkoda, że ta pogoda do bani!!! i spotkać sie nie można :(
Ja do Pruszkowa też mogę podjechać z Olafem, macie jakieś fajne miejsce z mini placem zbaaw żeby dzieci mogły sobie poraczkować w pomieszczeniu zamnkętym a my wypić kawkę?

Z trzydniówki wyszliśmy, na czwarty dzień wysypka się pojawiła :)
A teraz byli u mnie rodzice i było małe zamieszanie przez 4 dni...ale juz spokój powrócił :)
 
reklama
W zamkniętym to nie wiem, mamy fajne otwarte place zabaw, już 2 z taką miękką nawierzchnią, jeden przy bardzo ładnym parku.

Zamknięta sala jest u mnie na osiedlu i dwie w centrum (z tego co wiem), u mnie to raczej dla dzieci biegających a tych dwóch pozostałych nie znam.

Najlepsze miejsce do poraczkowania to dywan u mnie w salonie, kawę też serwuję :-). Powiedzcie tylko kiedy w najbliższym czasie macie czas i zapraszam :-). Teraz już starszak w przedszkolu to łatwiej mi się zorganizować :-).

Myślę, o tym, że może w przyszłym tygodniu na multibaby kino byśmy się umówiły co?
W kinie zawsze cieplutko, zobaczę co grają.
 
Do góry