reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

W zamkniętym to nie wiem, mamy fajne otwarte place zabaw, już 2 z taką miękką nawierzchnią, jeden przy bardzo ładnym parku.

Zamknięta sala jest u mnie na osiedlu i dwie w centrum (z tego co wiem), u mnie to raczej dla dzieci biegających a tych dwóch pozostałych nie znam.

Najlepsze miejsce do poraczkowania to dywan u mnie w salonie, kawę też serwuję :-). Powiedzcie tylko kiedy w najbliższym czasie macie czas i zapraszam :-). Teraz już starszak w przedszkolu to łatwiej mi się zorganizować :-).

Myślę, o tym, że może w przyszłym tygodniu na multibaby kino byśmy się umówiły co?
W kinie zawsze cieplutko, zobaczę co grają.
ja myślę że najlepiej to na mieście,zwalać się do domu Tobie to tak nie bardzo,może Wam tak swobodniej ale ja jeszcze sie z Wami nie znam i tak nieswojo będe się czuła,więc ja proponuję na mieście np. do pieknego parku (bardzo mi się podoba pruszkowski park w ciąży tam jeżdziłam na spotkania z koleżanką) a jak dzieciaczki nam zasną to skoczymy sobie na kawusie co wy na to??? a co do dnia to trzeba obejrzeć pogode i wtedy się umówić,a najlepiej to rano wstać i jak pogoda zapowiada się słoneczna to wtedy zdzwonić się i umówić...
 
reklama
W piękną pogodę zapraszam do parku, za tydzień w środę niezależnie od pogody proponuję kino, tylko jeszcze muszę sprawdzić, gdzie co grają. Jeszcze nie ma repertuaru na przyszły tydzień.
Na Ursynowie multibaby kino jest w poniedziałki i środy, w złotych tarasach i wola park w środy. Pewnie jutro albo dziś wieczorem zamieszczą na stronie co będzie w przyszłym tygodniu.
A wczoraj oglądałam pogodę i od piątku ma być ładnie, więc może park też uda się jeszcze zorganizować w najbliższych tygodniach :-).
 
Ostatnia edycja:
Czesc

szkoda,ze kino nie wyszlo...choc myz lena codziennie spacerujemy w ten deszcz... niestety przyzwyczailam mala do codziennych dlugich spacerow i jak nie wyjdziemy to szaleje w domu starsznie .. dochodzi do drzwi i palcem pokazuje,ze chce wyjsc... wiec ja zaopatrzylam sie w kalosze, parasol i chodzimy. Przedwczoraj wybralysmy sie metrem na Kabaty i tam spacerowalysmy, dzis chodzilysmy po okolicy.

Ja chetna jestem na spotkanko, tylko powiem szczerze, ze ja kompletnie nie znam pruszkowa i w moim przypadku moze byc tam problem z dojazdem autem.
 
Czesc

szkoda,ze kino nie wyszlo...choc myz lena codziennie spacerujemy w ten deszcz... niestety przyzwyczailam mala do codziennych dlugich spacerow i jak nie wyjdziemy to szaleje w domu starsznie .. dochodzi do drzwi i palcem pokazuje,ze chce wyjsc... wiec ja zaopatrzylam sie w kalosze, parasol i chodzimy. Przedwczoraj wybralysmy sie metrem na Kabaty i tam spacerowalysmy, dzis chodzilysmy po okolicy.

Ja chetna jestem na spotkanko, tylko powiem szczerze, ze ja kompletnie nie znam pruszkowa i w moim przypadku moze byc tam problem z dojazdem autem.
nie miałabys problemu bo to prosta droga,jak masz bluecity to non stop jedziesz prosto i jak wjedziesz do pruszkowa to po lewej stronie zobaczysz park i zaraz przy mc donalds skręcić w lewo i dojeżdżasz do parku...a jak chcesz to możesz przyjechać pociągiem i umówimy się na dworcu to ja też przyjade pociągiem..co ty na to???
pogoda się poprawiła więc trzeba korzystać,to wstępnie na kiedy się umawiamy,może w przyszłym tygodniu???jakie propozycje

patrzyłam na pogode na new.meteo.pl i jutro ma być ładnie,deszczu zero
 
Ostatnia edycja:
mozemy sie jakos w next tygodniu umowic. stopi chyba samochodem nie chce, bo jej mala strajkuje w foteliku ostatnio :)
a co z tym kinem? tylko czy w kinie to dzieciaki nie za bardzo rozrabiaja by cokolwiek moc obejrzec?


macie moze pozyczyc termos na miesiac? :) nie chce mi sie kupowac tylko na wyjazd :)
 
Ostatnia edycja:
peperka chodzi Ci o zwykły termos czy do butelek? Zwykły mam tylko 0,5l ale takie do butelek mam dwa i nie używam, mogę pożyczyć.

Kino sprawdzałam
w Złotych tarasach będzie w środę: Tak to się teraz robi.
http://www.multikino.pl/ursynow/pokaz,film,4983.html
Na ursynowie
w poniedziałek - czeski błąd
http://www.multikino.pl/ursynow/pokaz,film,5016.html
w środę - niewinna
http://www.multikino.pl/ursynow/pokaz,film,5015.html
w wola parku
w środę - niewinna

Musimy ustalić gdzie byłoby nam najlepiej dojechać, ja jestem za Złotymi Tarasami i Ursynowem, bo tu mogę metrem dojechać, do Wola parku muszę już kombinować z autobusami. A i ja bym chyba dziecka na thiller nie zabierała, nie wiem ile on z tego może zrozumieć. Zresztą oglądanie thilleru z grupą innych mam w sali dostosowanej i pełnej niemowlaków wydaje mi się dziwne, ale może się mylę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
sawi ja jutro mogę między 9 a 14.30 (tak, żebym na 15 doszła po Krystiana do przedszkola) umówić się na spacer w parku Potulickich w Pruszkowie.

Ja niestety samochodem nie jeżdżę tylko mogę liczyć na komunikację miejską i na własne nogi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry