reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Pewnie ze sie nie gniewam :-)
A skad? bo skoro ilosciowo jest ok, a młoda nie przybiera to najprawdopodobniej sklad jest nieteges. Moze to protest mojego organizmu? W koncu od jesieni 2004 stale na wysokich obrotach jest...

po kontroli: 4990g przytyla 260 g przez ostatni tydzien. a pierwsza flaszke raczyla wypic dopiero w srode. ufff oby tak dalej :tak:
 
lepiej ciesz się, że Dominisia zdrowa! i że udało się przyrost wagi osiągnąć :-) przecież dopóki choć jedno karienie na dobę jest z cyca, to dajesz córci wszystko co najważniejsze :-D
 
oby się dało utrzymać jaknajdłużej :tak: pewnie w nocy zostanie jeszcze trochę, bo w dzień za dużo rzeczy ją rozprasza i cycać jej się nie chce :sorry2:
 
asia: wychowujesz trojke dzieci i jestem pewna ze dajesz z siebie wszystko, a dzieciaki sa szczesliwe. wiec nie martw sie juz, tylko ciesz ze dominika jest zdrowa :)

nie wiecie czy w cubusie jest juz moze przecena jakas lepsza? na wiosne bylo wszystko za 25% i czekam na taka sama letnia
 
Ostatnia edycja:
ja też czekam bo lubię ich ciuchy ale w normalnych cenach nie decyduję się na kupno.

dobra, już nie mędzę ;-) idę przewijać za to - tak dla odmiany :-D
 
Pewnie ze sie nie gniewam :-)
A skad? bo skoro ilosciowo jest ok, a młoda nie przybiera to najprawdopodobniej sklad jest nieteges. Moze to protest mojego organizmu? W koncu od jesieni 2004 stale na wysokich obrotach jest...

po kontroli: 4990g przytyla 260 g przez ostatni tydzien. a pierwsza flaszke raczyla wypic dopiero w srode. ufff oby tak dalej :tak:

ASIA moge Cie zapewnic, ze masz tresciwe mleko:-) Ja tez tak myslałam, ale panie od laktacji mnie z bledu wyprowadzily. Do 6msc mleko jest tresciwe niezależnie do tego, czy jest sie gruba czy szczupla osoba. Popieraly to jakimis badanimi naukowymi. Chyba,ze faktyczne wiesz,ze za malo jesz.... ale jak dobrze jesz to mozesz byc spokojna o tresciwosc :-) Zobacz poprostu ile ona zjada na raz ,moze je mniej , bo taka jej uroda. Bedzie sliczna drobniutka dziewczynka,fałdek nie musi miec :-) Jak hormony tez wyjda dobrze to juz wogole mozesz byc spokojna :-) Braciszkow ma przeciez szczuplych, mame i tate tez !! :-) To po kim ma byc gruba. U nas na licowkach jest 4dziewczynek, ktre wagowo ida ok. 3centyla (2 ponizej 3centyla) i sa zdrowiutke, bo taka ich uroda :-) :-)
A Ty jestes wspaniala mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wychowac trojke dzieci to nie lada wyczyn!! Pokłony w Twoja strone
 
reklama
no i nie jade do hiszpanii :( w zamian bedzie chyba 5 dni w sopocie (ale juz po upalach, wiec jak znam zycie bedzie do dupy pogoda). i chyba jednak do usa pojedziemy, wiec przynajmniej z tego sie ciesze :)
teraz musze powalczyc z ubezpieczycielem by oddali 2000 zaliczki za hiszpanie. nie mam dobrego powodu, wiec wymyslilam ze uzasadnie to rehabilitacja malego, moze przejdzie!

przez te upaly Oliwier nie chce jesc za bardzo, odchudzi sie moze troche ;)
 
Do góry