reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ursynowa

Witam Ursynowskie Mamy!!!
Pogoda faktycznie nie służy spacerkom, zwłaszcza jeśli ktoś mieszka tak jak ja w miejscu nie wszędzie odśnieżonym, gdzie często przenoszenie wózka razem z nielekkim Bobo w środku jest jedynym rozwiązaniem:-)
W czwartek ja i Hanik wybieramy się do Klubu, czy Wy również?
Moja córeczka wszędzie zaczepia napotkane dzieci, chyba brakuje jej towarzystwa;-)
Zapraszam wszystkie Mamy i ich pociechy, ja tym razem napewno dotrę (choćby z wózkiem pod ręką...)
Pozdrawiam,
P.
 
reklama
Ja dziś byłam na placu zabawa nad stawem ale szlag mnie trafiał bo ciężko było dojechać przez ten cholerny snieg :baffled:
Niech już ta zima spada sobie :tak:

W czwartek mnie nie będzie bo będę się pakowała bo w piatek wyjeżdżamy sobie z Adriankiem :-p:-D
 
Ja niestety się pochorowałam i na spacerki nie chodzę na razie i w czwartek na spotkaniu Mam też raczej mnie nie będzie bo nie sądzę, że wydobrzeje do czwartku:no:.

you_stynka - zdrowiej szybko bo pogoda coraz ładniejsza i na obiecany spacer was wyciagne :-D Tez pozdrawiam was cieplo.

W czwartek do klubu sie nie wybieram, bo odwiedza mnie kolezanka, a spotaknie z nia bylo juz kilka razy odkladane i mam nadzieje ze tym razem sie uda.

Wiecie - mam tak cieplo w mieszkaniu, ze okna na osciez otwiewram - bo wiekszosc pokoi to poludniowa strona i bardzo sie nagrzewa. Az sie nie chce wierzyc ze na dworze snieg. W sumie na spacery chodzic nie musze, bo wietrzac - caly dzien mam swieze powietrze ;-)
 
To do zobaczyska Aagata!
nasze dzieci są w jedym wieku, napewno znajdą wspólny język....;-)
Za tydzień w czwartek Klub Mam może zupełnie bezpłatnie skorzystać z pomieszczenia Hocki Pocki w CH Leclerc. Potwierdzę jeszcze tę informację w następnym tygodniu.
Pozdrowionka
P.
 
My w tym tygodniu też nie pójdziemy do klubu, bo chorutkie jesteśmy obydwie...
Patewka Twoja strona na razie się nie przydaje, bo jak mała mi tak strasznie marudzi, to nie mam szansy włozyć ją w chustę i poćwiczyć:wściekła/y: ale mam nadzieje, że niedługo się polepszy i zaczniemy chustowanie
 
aa! i wyczaiłam dziś w Leclercu promocję słoiczków hippa po 4 mcu, różne owocki w dwupakach. Za 5,19zł, wiec cena dosyć atrakcyjna. To tak dla zainteresowanych:)
 
eh pomimo moich chęci przyjścia do klubu Franek zadecydował inaczej. Buszował pół nocy a teraz odsypia i nie mam serca go budzić. Mam nadzieje, że w następnym tygodniu damy rade wpaść.
 
reklama
Czesc dziewczyny serdecznie witam i pozdrawiam ALE TU CISZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żyjecie???????????????????????????????????? Wybieracie sie do klubu mama? Jak tam po świetach ?
 
Do góry