reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Ursynowa

Czesc dziewczyny serdecznie witam i pozdrawiam . U nas strasznie cicho ursynów taki wielki a tak tu cicho ze az smutno. U nas bez zmian wczoraj bylismy na szczepieniach. Antos napneumokoki Maksio normalne szczepienia . Zaczeli przybierac wiec wychodzimy na prostą. Duzo spacerujemy chodzimy po placach zabaw więc czas leci. Do pracy chyba a razie nie wróce co mnie niezbyt cieszy no ale cóz dzieci tez sa wazne. Nastroj niezbyt bo ten tydzien załoby bardzo meczy nie lubie mówic o śmierci i myslec a tu cały czas o tym samym. Zal mi rodzin bo to dla nich wielka tragedia
 
reklama
Agamir tutaj nigdy nie było za tłoczno - w przeciwieństwie do realnego Ursynowa, gdzie wózeczków, mam, dzieciaczków zatrzęsienie. A moze to dobrze ?;) I super że już wychodzicie na spacerki, ze maluchy zdrowe...

A żałoba ...cóż, trudny temat.
 
hej dziewczyny, rzeczywiście ten tydzień jakoś chyba troche spowodował tą ciszę i mniejszą aktywność.
Agamir gdzie chodzisz na place zabaw? chętnie się dołączę z córą bo w wózku to ciężko mi ją utrzymać.

My zaczęliśmy uczęszczać na zajęcia Socatots w Warszawie, jesteśmy zauroczeni pomysłem zajęć dla dzieci różnych grup wiekowych nawet dla maluszków od 6 m-ca.
podaję stronę może komuś się przyda. Naszej córce się bardzo podoba i myślę, że pozytywnie wpływa na rozwój przynajmniej mam taką nadzieję :)

Witamy w Socatots Polska

Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
 
Witajcie Dziewczyny :-)
Nie było mnie długi czas bo byłam w Trójmieście ale i Adrianka przy okazji ochrzciliśmy :-)
A teraz jestem już i na spacerki jak najbardziej wychodzę :tak:
Najczęściej chyba lubię nad stawek tam z tym nowym placem zabaw :-D
 
Karincia to moze wreszcie sie nad tym stawikiem umówimy na wspolny spacer, co? :-) Nam sie pozmienial plan dnia i pierwszy spacerek mamy gdzies miedzy 12 a 13:30.
 
Patewka ja też na razie jeszcze wychodzę ok 12 na spacerki :-)
Dzisiaj najpierw wybieram się po pieczywo do takiej budki na Dereniowej a później pewnie wpadnę nad stawek :tak:
Jakim Ty wózkiem jeździsz??
To może Cię tam gdzie wylukam :-D
 
Halo halo Ursynowskie Mamusie gdzie się podziewacie ?, może któraś z Was zechciałaby potowarzyszyć mi i mojej 2,5 miesięcznej córci na spacerku z wóziem, mam już dosyć śmigania w pojedynkę :/
 
Dziewczyny mieszkam na Natolinie,
jeszcze na razie spaceruje bez wózka bo termin na wrzesień, ale nie ma z kim na Ursynowie połazić żeby kondycję trochę podtrzymać.
Dajcie znać gdzie spacerujecie może się podłączę bo samej albo z psem to trochę nudno dreptać:)
 
reklama
Do góry