reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ursynowa

reklama
Kochane Mamy, bardzo, bardzo chciałam dziś przyjść i poznać was, lecz wydarzenia z ostatniej nocy zatrzymały mnie w domu:-(
Hanik miał wysoką gorączkę i dziwne kupki, więc albo mocno ząbkuje albo się czymś zatruła. Postanowiłam że muszę poczekać z wyjściem gdziekolwiek, same rozumiecie...
Mam jednak nadzieję że spotkanie się wam uda i będziecie chciały je powtórzyć:-)
Tymczasem pozdrawiam i czekam na wieść jak było!
Patka
 
ja też będę z Franiem i szarlotką jak się uda :-) Również około 11 powinnam się pojawić.
Agacia szarlotak była super. Zapniał zapytac cie o numer tel. zebysm sie zdzowniły na spcery. Buziaki dla Franusia


Patewka daj znac kiedy bedziesz na spacerku to sie spotkamy a moze spotkanie u mnie.
 
Bardzo się ciesze, że smakowało. Napiszcie kiedy będziecie spacerowały w tym ładnym parku o którym tyle słyszałam to podjade na Kabaty i też chętnie go zobacze :-)
 
Za to na karincie sie nie natknełam :dry: momo ze po lesie wrocilam na 20 minut nad staw bo Jula nadal spała i byłyśmy tam rowno od 13. Coz, nastepnym razem bede tych przybrudzonych blekitow wypatrywac ;-)
.
No i buziaki dla małego Adrianka na te 7 miesiecy!

Wybacz Kochana ale ja tam wczoraj nie doszłam nad stawek :zawstydzona/y:
Spotkałam koleżankę i poszłyśmy sobie w stronę Imielina :baffled:
Dzisiaj też tam nie grasowałam, tylko Moczydłowską w stronę lasu poszłam :-)
Może innym razem się spotkamy :-p:-)
A jak Ty wyglądasz i jaką masz brykę?? ;-)

P.S. Adrianek bardzo dziękuje za buziaki i również przesyła buźki... :-D
 
Tak na spotkaniu było sympatycznie :-), tylko takie wyjscia poza godzinkami naszego codziennego schematu bardzo nam zdezorganizuja reszte dnia.

Agamir - spacer w mniejszym gronie bardzo chetnie :tak:ale to dopiero w przyszlym tyg. No pa dziewczyny, moje marudne dziecie trzeba wreszcie uspac. To bedzie juz 3 podejscie :wściekła/y:.
 
Hej,spotkanie bardzo fajne, szarlotka przepyszna :)

ja się chętnie wybiorę z Wami na spacerek w przyszłym tygodniu, zazwyczaj wychodzimy 11 - 11.30.

pozdrawiam serdecznie i miłego weekendu życzę :).
 
reklama
Witam,
coś cisza na łączach:) . Ja niestety się pochorowałam i na spacerki nie chodzę na razie i w czwartek na spotkaniu Mam też raczej mnie nie będzie bo nie sądzę, że wydobrzeje do czwartku:no:. Pozdrawiam Was serdecznie:blink:.
 
Do góry