reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ursynowa

wszystkiego NAJ z okazji Dnia Kobiet.

Dziękuje, też życzę milego świetowania

Niani nie znam - za chwilke sama bede szukac.

Karincia, ja tak od tygodnia dopiero chodze do parku, faktycznie snieg uniemozliwial.
Jutro NIE DAM RADY ALE MOZE W SRODE JAKIS SPACER? Dostosuje sie ale dla mnie najdogodniejszajest 10:30 ostatecznie 11 albo15. Moze jojka sie pdlaczy bo ona na Dereniowej?
 
reklama
ja to zawsze chętnie, byle nie o 15:) jak się wyrobicie to mi najbardziej pasuje 11. I środa może być. I chętnie zwiedzę ten park:)
 
Karincia wpadnij we czwartek do klubu mam :-)
Dziękuję za zaproszenie :-)
W ten czwartek mi nie pasuje bo przyjeżdżają do mnie koledzy z pracy w odwiedziny ale może innym razem :tak:

Patewka, jojka byłam dziś na tym nowym placyku nad stawem :tak:
Teraz bez śniegu to super się tam jeździ :-p
Nawet Huberta Urbańskiego z Milionerów tam spotkałam :-D
Jak jutro się wyrobie to tez przyjdę :-) ale nie wiem czy dam radę :baffled:
 
dziewczyny, ja jutro będę w okolicy 11-12 kręcić się koło tego stawu. Jakby co, to proszę mnie zaczepiać;-) bede mieć czarny płaszcz i czerwoną czapkę. No i beżowy wózek :-)
 
Witam MAMY Z URSYNOWA
ja jestem świeżo upieczona mamą,proszę znacie jakiegoś dobrego pediatrę ,ponieważ bylam już 2 razy na Uboczu ale tam to tragicznie trafiłam a chciałam coś skonsultować z innym pediatrą ,
Będę wdzięczna za odpowiedzi
Pozdrawiam
 
Polecam Medical Center ul. Dembego 5 wejscie od Zaruby. POecam Pediatre przychodnia mała ale pani doktor wspaniłą prowadziła mojego synka od 2 tygodnia i pomogła za kazdym razem - to z NFZ a podchodzi lepiej niz czasem prywatnie. Polecam tez LUx Med doktor rostropowicz
 
reklama
Witam MAMY Z URSYNOWA
ja jestem świeżo upieczona mamą,proszę znacie jakiegoś dobrego pediatrę ,ponieważ bylam już 2 razy na Uboczu ale tam to tragicznie trafiłam a chciałam coś skonsultować z innym pediatrą ,

Z ciekawosci na kogo sie kasiu natknęłaś?? My na Ubocze chodzimy i sobie chwalimy. Znam przynajmniej 3 dobrych pediatrów z Ubocza.

Jojka bede zaraz na spacerze to sie spotkamy, jesli Jula do 13 pospi to moze i na karincie sie natknę, A propo, karncia jak wygladasz ty albo twoj wózek ;-) zeby sie nie osmieszyc i kogos nieznajomego nie zaczepiac :-p? Mam jaskrawozielonego x-landera. ``
 
Do góry