reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ursynowa

Cześć Dziewczyny!
Jestem mamą 8-miesięcznej Hanusi, i także mieszkam na Ursynowie (Imielin). Bardzo chętnie dołączę do Waszych spacerków, to może w końcu się umówimy na konkretną datę i godzinę?
Oczywiście jak zrobi się ładniej na dworze.
Poza tym dziś dzwoniłam do Klubu Mam w DK Stokłosy i dowiedziałam się że co czwartek między 10.30 a 12.30 można tam przyjść i spotkać się z innymi mamami. Co wy na to?
Chciałabym o ile pogoda pozwoli pójść się tam w najbliższy czwartek i zachęcam jak najwięcej mam do odwiedzin:)
Mieszkam w Warszawie od niedawna, i myślę że jest więcej takich osób jak ja, bardzo chciałabym poznać inne mamy z okolic, i oczywiście Hanusia inne dzieci!
Pozdrawiam was i czekam na odzew:)
 
reklama
c My na spacer wychodzimy tak ok. 11-12, i chodzimy 2 godziny. Ale chyba ją muszę jakoś przestawić, żeby póżniej wychodzić. A wy o której wychodzicie?

Jojka przepraszam, wsiaklam zupelnie w domowe obowiazki i nie zgaladalam na bb:zawstydzona/y:
My spacerek zazwyczaj poznym popoludniem czyli kolo 15.

O 13 jemy obiadek wiec na dobra nie ma takiej pory na zakladke, ale blizej 11 moglabym sie dostosowac.


witaj you_stynka :-) z Paulinką
patka witaj z Hanusia :-D

Czesc dziewczyny przepraszam ze sie nie odzywałam. U nas zapalenie oskrzeli od tamtego tygonia napierw jeden potem 2 a teraz ja . Dzis mamy kontrole i sie okaze. Nastepne spotkanie jak najbardziej. Pozdrawiam

No to zdrowiejcie szybiutko agamir, a przy lepszej pogodzie spacerek albo ten Klub na stokłosach bo bardzo mi sie pomysl spodobal. Tylko kiedy maja nastepny termin?
 
Hej, no to jest nas narazie dwie aagata!:happy2:
Dziś rozmawiałam też z byłą organizatorką, powiedziała że co czwartek ktoś tam jest, więc liczę na spotkanie całego mnóstwa mam! mam też numer do obecnej organizator, będę jeszcze napewno dzwonić, żeby było nas jak najwięcej.Dowiedziałam się też że klub co miesiąc ma wejście do sali Hocki coś tam - chodzi o to że w centrum Leclerc można skorzystać z takiego pomieszczenia specjalnie dla dzieci, pełnego zabawek i innych aktywności.
Zatem do czwartku, ursynowskie mamy poznajmy się!
Pozdrawiamy
Patka i Hanusia
 
patka79 też jestem z Imielina, wiec jak masz ochotę na wspólny spacer, to mamy do siebie blisko:)
patewka daj znać jak bedziesz wcześniej wychodzić, to chętnie Cię złapię.
A do klubu mam też jestem chętna. Tylko o której i w którym to dokładnie jest miejscu??
 
reklama
jeśli chodzi o miejsce to z tego co widziałam na stronie klubu mam to jest albo w cenrtum handlowym albo w domu kultury stokłosy więc chyba trzeba śledzić informacje na stronie, ja od niedawna mieszkam na ursynowie więc również nie wiem dokłądnie gdzie to jest. Może spotkamy się w następny czwartek np. przed metrem i razem poszukamy? Może któraś z mam orientuje się w tym terenam i może być przewodnikiem?

pozdrawiam :-)
 
Do góry