reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ursusa

reklama
hej! ja jestem ze skoroszy-fakt faktem początkiem października się wprowadzam ale mogę już chyba mówić że stąd jestem:) jest tu ktoś jeszcze? nie znam tu absolutnie nikogo więc miło by było kogoś poznać i umówić się na jakiś spacer z dzieciaczkami. Jestem mamą 20-mies Bartka i jesteśmy otwarci na nowe znajomości:)
 
Drogie Mamy z Ursusa:)

Jestem mamą 3,5 letniej Oli i 10 miesięcznej Natalki i mieszkamy w Ursusie.

Chciałabym was serdecznie zaprosić na nowe zajęcia w D.K. "Miś", które będę prowadzić:-). Jeśli macie ochotę i możliwość wyrwania się na godzinkę w środy i piątki o 9:00 rano, to zapraszam na poranne zajęcia fitness. Warto zrobić coś dla siebie i poprawić formę po urodzeniu maluszka:-).
Zapraszam również bezdzietne Panie, które mają rano czas i chęci :-)
Zajęcia ruszają 5 grudnia (oczywiście jeśli grupa się uzbiera, więc liczę na Was;-)), koszt to 80 zł za m-c.
Zapisy w sekretariacie D.K. „Miś” lub telefonicznie: 22 667 92 18.

Pozdrawiam,
Agnieszka
ulotka 1.jpg
 
Hej
jestem mamą ze Skoroszy:-) jeśli jeszcze ktoś tu zagląda to chętnie się zapoznam :-)
Moja Gosia ma 6 miesięcy a w Warszawie mieszkamy od września.
Pozdrawiamy :-)
 
reklama
reklama
Do góry