reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Czesc dziewczyny.
Dawno mnie nie bylo,ostatnio zabiegana bylam i gosci kilka dni mialam wiec nie mialam kiedy zagladnac,ale widze ze az tak bardzo sie nie rozpisywalyscie :-)

Kwiateczek a Kondzio nie byl nie dawno czasem chory??
Po tym jak mi poradzilas ze smarowaniem piersi musztarda przed karmieniem-sprobowalam i Olivka darla sie jak nie wiem jak tylko poczula zapach musztardy i tak sie darla ze jej uspokoic nie moglam wiec dalam sobie spokoj i postanowilam na drugi dzien poprostu nie dac jej piersi wiecej bo stwierdzilam ze jak ma sie drzec przez musztarde czy tylko przez to ze jej poprostu nie dam to wole na sile ja oduczyc. I tu mnie Olivka zaskoczyla bo tylko jeden wieczor sie darla przez godzine przed zasnieciem a pozniej usypiala bez placzu ale musialam z nia lezec przez przez godzine zanim zasnela.Wczesniej nie chciala pic mleka krowiego a teraz pije bez problemu i do tego nagle zaczela przesypiac mi cale nocki wiec ciesze sie ze nam tak szybko poszlo:-)
 
reklama
kwiateczek zdrowka dla Kondzia!

minisia nawet nie zdawalam sobie sprawy, ze az takie roznice sa :szok:, to na pewno York to jedno z drozszych miejsc w kraju...jak szukalam na wynajem mieszkan, to kawalerki zaczynaly sie od £500, dlatego zdecydowalismy sie na kupno, bo taka sama kasa idzie...

wczoraj znowu tak pieknie sloneczko swiecilo :-), znowu pol dnia na dworku, troche zakupow a na kolacje przepyszny kurczak curry..mniam:tak:
 
Witam
Kamilalopez byl chory,ostatnio czeto.od stycznia jak jest w zlobku to chorowaj wiecej razy niz za cale 2.5 roku:no:jak tak bedzie to go zabiore:no:teraz w Pl mial zapalenie gornych drog oddechowych,4 dni potemjuz oskrzela.Pojechal juz chyba chory bo zaraz byla goraczka.Tydz minal i znowu goraczka.Bylam u lekarza ale gardlo,czyste,klatka tez,uszy zdrowe.nie wiem co jest grane:no:dzis ok:sorry:
Pandorka tanie macie mieszkanie:tak:
 
pandorka to faktycznie tanio placicie a jest umeblowany??
A co do domkow my bysmy wlasnie chcieli kupic moze za rok na Prestwich tam gdzies w Twoich okolicach Pandorka:)Musze sie zorientowac jak wygladaja cenowo takie domki.

U nas wlasnie byla health visitor i moje dziecko wazy juz 6,34 i ma 61,5 cm:)niezla jest:) jeszcze tylko dzis szczepionki przed nami i z glowy byleby tylko nie goraczkowala.
 
Witam
Ale fajna pogoda nie:-)Swieta maja byc takie cale:-)ale ja bede w pracy.Kurcze myslalam tylko ze na 9 mam a tu zmienili ze na 8:baffled:i nawet sniadania razem nie zjemy:sorry:W sumie mamy dwa dlugie weekendy z rzedu.mieszkam kolo spara,bedzie przej.....otwarty do 23ej .beda sie dzierac pijaki:sorry:
 
A my na swieta tzn na niedziele jedziemy do rodzinki pod Birmingham:)mam nadzieje wlasnie ze bedzie tak pieknie:)a w sobote pojedziemy jajeczka swieci z Toska:) no i poniedzialek i wtorek bo tez moj W ma wolne spedzimy na spacerowaniu i leniuszkowaniu troszke:) Takze ja nawet nie wczuwam sie w przygotania , prawie nic nie gotuje. A jak reszta dziewczyn jakies plany??
 
reklama
My też w sumie nic nie przygotowujemy, bo u nas w święta ciężko pókść na kompromis. Ja uwielbiam sałatki i lekkie żarcie, za to mój a jadłby wszystko co ciężkie typu sledzie w oleju i smalec, za to jajek w ogóle nie jada, a to przecież jajeczne święta ;-)
 
Do góry