reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

No wlasnie jajeczne:)Ja tez lubie takie jedzonko:) A u nas mozliwa zmiana planow wlasnie sie dowiedzialam ze rodzinka jednak chce do nas przyjechac i musze teraz myslec co zrobic i znalezc czas zeby to zrobic. Nie mam zielonego pojecia co przygotowac i w ogole mi sie nie chce:((((((
 
reklama
witajcie!

maddusia ja jak zwykle malo przygotowuje, bo tylko dla siebie, z reguly jakies salatki i pieczonego kurczaczka...a pogadaj z rodzinka, ze jestes jeszcze zmeczona i z Antosia sobie sama nie poradzisz wszystkiego przygotowac, i moze by Ci pomogli?

a u nas M pracuje przez cale swieta, wiec z Mlodym pewnie bedziemy na spacerkach non-stop...
 
No wlasnie jajeczne:)Ja tez lubie takie jedzonko:) A u nas mozliwa zmiana planow wlasnie sie dowiedzialam ze rodzinka jednak chce do nas przyjechac i musze teraz myslec co zrobic i znalezc czas zeby to zrobic. Nie mam zielonego pojecia co przygotowac i w ogole mi sie nie chce:((((((

U nas zawsze jest taki układ, że jak my jedziemy gdzieś lub ktoś do nas na święta, to się robotą dzielimy.
 
taaa, pogoda piekna, wiec w sumie nie trzeba wiele robic na te swieta, bo nikomu nie bedzie sie chcialo w domu przesiadywac.
u nas chyba tylko corka wpadnie z ciastem i moze cos tam jeszcze przygotuje. my zrobimy kilka salatek, jakies jajka.... mama nie bedzie, bo pracuje...
 
witam mamusie! jestem mama marcowa i mam problem moze pomozecie jakos niedoswiadczonej mamie?

mianowicie od 2 dni maly jest na mleku SMA nie na piersi bo jej nie chcial i zwracal pokarm. ponoc podejrzewaja chorobe reflux kazano mi na kilka dni zaprzestac karmienia piersia i podawac formula milk wiec kupilam sma po pierwszym dniu bylo swietnia kupki byly duze no problem wogole ale od wczoraj dostallek GAVISCON INFANT bo nam strasznie zwraca wszystko co zje z mojej piersi i teraz to sma w poloczeniu z gavisconem dalo malemu zatwardzenie ...mialyscie podobne problemy moze ? mam zmienic to mleko? jesli tak to na jakie? i jak mu pomoc w kupce ? po tym mleku jest spokojny ladnie nam spi nie placze ale od kad ten gaviscon dostal wczoraj po poludniu to mi kupki nie zrobil do teraz...co mam robic?:(
 
BUZICZEK- z kupa to jeszcze nie tragedia ale mozesz mu podac troszke wody albo herbatki do popicia u na zawsze działa;-)

zyczenia-wielkanocne.jpg

Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy,
suto zastawionych stołów,
dużo wody w poniedziałek,
bogatego zająca
i jak najmilszych spotkań
w gronie przyjaciół i rodziny życzy...

pinka z rodzinką.........
 
Juz seromakowiec na swieta upieczony... zaraz robimy z Nastka czekoladowe gniazda z jajeczkami, a potem spacer.

PINKa-Cierpie na totalna bezsennosc, kazdej nocy...wyciszanie ani melisa nie dziala, jestem wyczerpana. Dzis zasnela o 6 rano a Nastka juzmnie zwalila przed 8am :baffled:


Laseczki

WESOLYCH SWIAT
 
Dziewczyny Wesolych Swiat dla Was i calych Waszych rodzinek:) A dla maluszkow bardzo bogatego zajaczka:)
Ja wlasnie zrobilam flaczki, i zamarynowalam miesko do pieczenia:)Jutro salatka, zurek i kotleciki zawijaski z piersi:)I chyba jednak my pojedziemy do rodzinki:)Takze wioze swoj ekwipunek. Mam tylko maly dylemat tam ciagle dzieciaczki im przychorowuja teraz znow kilka dni temu starszy mial goraczke i troche sie boje o mala. Takze jeszcze tak naprawde nie jestem pewna co zrobie, zadzwonie do nich jutro jak nadal bedzie mial temperature to wysle samego meza a my zostaniemy w domu. Bo potem zeby Toska mi nie zalapala jakiegos cholerstwa, ona jeszcze jest malutka i moze to gorzej przechodzic.
A co reszta z Was przysznego przygotowuje? jakies moze fajne pomysly?
 
reklama
buziaczek niestety nie pomoge...

maddusia jakby te dzieciaczki chorowaly tez bym nie pojechala...a ja jak pisalam tylko salatki i kurczaczek pieczony przygotowuje...

Spokojny, Pogodnych i Rodzinnych Swiat Wielkiej Nocy!!!!
 
Do góry