reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
witam wszystkie mamy!!
jestem tu nowa ,niedlugo skoncze 25lat , mam 2 synow w wieku 5 i 2 lata
mieszkamy od 3 lat w londynie-dokladnie na south wimbledon
fajnie bylo by poznac nowe mamy z naszych okolic...
pozdrawiam
 
hejka
pandorka widze ze Twoja Tosia urodzila sie w moje urodziny :-D:-D malutka sliczna:))
Pinka ale masz slicznego synka, do schrupania:tak: i maly klocuszek, rzeczywiscie duzo przybral ale nie martw sie, moj Kondzio tez strasznie duzo przybieral na poczatku, nawet hv sie dziwily ze on taki duzy i ze za gruby niby jest :/ a teraz to jak sie wyciagnie to zebra widac:sorry2:
kaasiaa moj na razie paszportu nie ma tzn skonczyla sie waznosc, ale obywatelstwo jak najbardziej polskie, teraz chcemy mu wyrobic dowod zeby nie wymieniac co rok :tak:


znow mnie troszke nie bylo, ale ostatnio tyle sie porobilo zmian:-) tzn M pracuje znowu na caly etat i jest zadowolony, dzisiaj na nocke poszedl i jutro tez idzie, ja poki co na weekendy same chodze, ale wczoraj dostalam tel z tej samej fabryki co M robi i chca mnie na pol etatu!:-)dzis bylam na rozmowie i jutro mam induction a w poniedzialek zaczynam, wczoraj dowiadywalismy sie co i jak ze zlobkiem i nioe ma problemu zeby Kondzio zaczal od poniedzialku:-) tak wiec same dobre wiesci:)) a jeszcze dzis rano dostalam sms z tej pracy co jestem na weekend ze potrzebuja line assistants i czy nie jestem zainteresowana:-) tak wiec zgodzilam sie ale tylko na sobote bo chociaz jeden dzien wolnego musze miec:-) Kondzio bedzie na poczatku chodzil na godzine a pozniej na 2 lub 3 dziennie:tak: ciekawe jak mu sie bedzie podobalo....
 
czesc laseczki

jaka tu cisza ostatnio:szok::szok:

my korzystalismy z pieknej pogody niestety dzis juz zimno i pada:nerd: wiec siedzimy w domu:sorry2: Eric juz czwarta noc budzi sie tylko raz na jedzonko około 2-3 wiec jest super oby tak juz zostało:tak::tak: Wikunia bardzo dba o braciszka i najlepiej chciała by robic przy nim wszystko:tak: łacznie z noszeniem go:-D:-D 19 kwietnia mamy kolejne wazenie wiec ciekawa jestem ile ten nasz klocuch bedzie miał:-):-)


Ada- to super ze w koncu zaczeło sie wam układac oby tak juz zostało:tak::tak: a Kondzio wcale na chudzinke nie wygląda


Maggusia Gosia Izka Igasia Minisia Kwiateczek co tam u was babeczki??????????
 
Mysmy tez kozystali z pogody:) A dzis niestety tez leje i nici pewnie ze spaceru. Wiatr tez straszny wieje, ta angielska pogoda jest naprawde nieobliczalna. Ja czekam na list z data na 8tyg sprawdzenie i szczepionke i tez bede wiedziec ile nasz klusek wazy:0ale z moich takich domowych prob wazenia na wadze lazienkowiej to masz juz z 6 kg:) zreszta ubranka musze jej juz zakladac te 3-6 mcy bo 0-3 juz ciasne sa:) Mam w domu niezla kobietke:)
 
Mysmy tez kozystali z pogody:) A dzis niestety tez leje i nici pewnie ze spaceru. Wiatr tez straszny wieje, ta angielska pogoda jest naprawde nieobliczalna. Ja czekam na list z data na 8tyg sprawdzenie i szczepionke i tez bede wiedziec ile nasz klusek wazy:0ale z moich takich domowych prob wazenia na wadze lazienkowiej to masz juz z 6 kg:) zreszta ubranka musze jej juz zakladac te 3-6 mcy bo 0-3 juz ciasne sa:) Mam w domu niezla kobietke:)

no to niezła klusia wam rosnie mój teraz nosi ubranka na 6kg są juz małe;-)) byłam na zakupach w H&M i ciuszki nosi na 2-4 miesiace.......a co to dalej bedzie ahhah
 
hej mamusie
my wrocilismy z urlopu w Pl wczoraj dzien organizacyjny a dzis juz slodkie lenistwo od srody znow do pracy ;)
mojemu m siadaja stawy i myslimy o zmianie pracy bo w tej temp co teraz robi moze byc juz tylko gorzej ehh i niby teraz sezon to ciezko cos znalezc i znow strach zeby nie bylo tak ze po sezonie powiedza dowidzenia , no i kolejna przeszkoda ja i moja praca nas ratuja wtedy tylko nocki albo ta sama firma na roznych zmianach zeby dzieci mial kto pilnowac jeju jak ja nie lubie takich dylematow!!
ehh jakos to bedzie
poza tym tez cieszylam sie pogoda , wczoraj grillek a dzis zimno i deszczowo buuu
Pinka maluda rosnie jak na drozdzach widze :)
ada super sa takie wiesci!!!
stokrotko witaj
pandorka
jak ogarniasz wszystko??
 
Witajcie!

Pinka maddusia ladnie Wam dzieciaczki rosna :)

Pinka to super, ze juz Ci synek przesypia nocki, tylko tak dalej!

My tez szalelismy w taka ladna pogode, szkoda nie korzystac, nie wiadomo kiedy sie powtorzy takie ciepelko......

pochwale sie, ze po 3 miesiacach doczekalam sie, Redan nie placze jak go zostawiam w zlobku :))) jestem taka dumna z niego!
 
Izka-a kiedy lecicie do polski???? ja jeszcze po porodzie mam 8 kg na plusie bo przed ciążą ważyłam 49 a teraz mam 57kg chciała bym tak jeszcze 2-3 kg zgubic wiecej nie jak to bedzie okaże sie w praniu a Tobie gratuluje spadku wagi!!!!!!!

Minisia- po fociach widziałam ze wypad do polski był udany;-) miejmy nadzieje ze wszystko sie u was poukłada i jakies rozwiazanie dla twojego meża sie znajdzie

Heronek- no widzisz jakiego masz dzielnego synka,przynajmniej teraz nie musisz sie stresowac.........

a ja bym cos zjadła ale nie wiem co??? może krewetki??? tylko nie chce mi sie ich robic......
 
reklama
izka az zazdroszcze ja spasowalam po Pl z dieta ale musze znow sie wbic w te tory hehe
Pinka
jakim ty aparatem robisz zdjecia moze pytalam ale wiesz skleroza hehe
heronek brawo dla synka!!!
 
Do góry