reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

PINKA25 mi chyba masaz pomogl, w zasadzie to pewnosci nie mam bo tez bylam tydzien przeterminowana, ale 2 dni po masazu urodzilam. I mnie wcale masaz nie bolal, fakt malo przyjemne ale do zniesienia.
 
reklama
Witam :)

PINKA25
mi się udało uniknąć masażu więc nie wiem czy pomaga czy nie, mały się sam wywołał w dzień na który miałam zaplanowane wywołanie (7 dni po terminie) trzymam kciuki żeby poszło szybko i bezboleśnie bez zbędnych pomocy sił wyższych:-)

U nas zimno ciemno nie przyjemnie,

Miłego dzionka życzę :)
 
UWAGA>UWAGA!!!!
Oglaszam wszem i wobec,ze nasza kochana Pinka, urodzila Eryka o godzinie
7:07!!!!! Porod trwal 7 minut:-D:-D:-D:-D:-D:-D

GRATULACJE!!!!!
 
Gosia,ja tez nie moge spac,bo maluszek sie wierci tak,ze szok!!!!:-D:-D:-D
Moja Emi byla spokojniejsza:tak:...ale fajnie,choc nie moge spac,to i tak uwielbiam te szalone kopniaczki!!!
Kwiateczek,jezeli Maly ma tylko katar,to spokojnie mozesz go puscic do przedszkola,moja Emi prawie ciagle ma katar.


Zaczelam prace....nic fajnego:wściekła/y::wściekła/y:
Na szczescie mama przyjezdza w niedziele:-D:-D:-D:-D

Witam nowe babeczki!!!!
 
Pinka
Zobacz załącznik 333447

107.jpg


 
Pinka ja również gratuluje tak ekspresowego porodu :-)

Gosia, Igasia to Wam fajnie ja mam tańce wygi bańce ale w dzień i wieczorem w nocy śpi moja mała spokojnie. No i się pochwalę że pan doktor powiedział cytuję "moim zdaniem to jest dziewczynka" :-) ale się ucieszyłam, zawsze marzyłam o tym żeby pierwszy był chłopak a druga dziewczynka.

A to nasza królewna
image0.jpg

Igasia tak się patrzę na suwaczek Twojej córci i na mojego synka i chyba dzieci mamy w identycznym wieku co do dnia ;-)

Kwiateczek dużo zdrówka dla Konradka
 
PINKA - wow, gratulacje kochana. Juz macie synka ze soba. No ale 7 min porodu to chyba nie zdazylas wyjsc z domu, nie mowiac zeby wsiasc do samochodu i ruszyc do szpitala :shocked2:
 
reklama
Hejka

Pinka ogromne gratulacje:-) Czekamy na szczegoly;-)

Kwiateczek i w koncu puscilas Kondzia do zlobka czy nie?? Z tego co ja wiem to czy sie leczy czy nie to katar i tak zawsze z tydzien trwa wiec nie ma potrzeby zostawac w domu tylko przez katar:tak:

U mnie troszke depresyjnie-moj D znow wyjezdza na 3 miesiace i bede sama z Olivka-zanudze sie strasznie:-(

Milej nocki
 
Do góry