reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Ah u nas nie bardzo nakladka jej sie podoba...zreszta jak czuje ze jej sie chce to od razu wola ze juz chce zejsc.
Teraz jak dzis jest z pielucha, to jak nasika to nie da sie dotknac (kiedys tak robila tylko wtedy gdy zrobila kupe)....

doveinred- teraz to zaddkosc sadzanie dziecka na nocnik w tak mlodym wieku. Trzymam kciuki zeby sie udalo. Wiem ze kiedys jak dzieci nosily tertry to tak rodzice sadzali teraz rodzice bardziej czekaja na "dojrzalosc" dziecka do takiego kroku.
I cieszymy sie waszym pierwszym zabkiem.
 
reklama
hej
wczoraj nie mialam sily wejsc bo ponad pol dnia nas nie bylo:sorry2: bylismy tam no i M dostal aplikacje do wypelnienia, w poniedzialek tam pojedzie ja zawiezc, poza tym zostawil nr tel innej menadzerce, po jej tonie glosu wywnioskowalam ze jest szansa, gdyby byl glowny menadzer to bysmy z nim rozmawiali ale akurat mial spotkanie, wiec M pogada z nim w poniedzialek:tak:mysle ze sie uda, jestem caly czas dobrej mysli i nie chce myslec ze mu odmowia:-pa jak dostanie ta prace to bede skakac z radosci:-D
pinka przykro z powodu problemow, przytulam!!:happy2:
doveinred gratuluje zabka:-):-)
co do nauki nocniczka tez planuje wczesniej zaczac, jak zacznie sam siedziec to go posadze, jak mu bedzie pasowac to moze raz dziennie bedzie sobie siedzial, tak po prostu zeby sie przyzwyczail, ale jak nic nie zrobi to nie bede plakac;-) zobaczymy, poki co to jeszcze nocnika nie mam:-D
joklis zdrowka dla malej:-)
 
Ada- mam nadzieje ze sie uda i dostanie prace i bedzie dobrze. Trzymam kciuki. No ja tez chce go tylko sadzac by sie przyzwyczail do nocnika. Juz siedzi sam od miesiaca wiec moge zaczac.
 
Ada - to i my trzymamy kciuki i powodzonka, na pewno sie uda :-)

Kwiateczku - no to teraz sie witajcie ;-)

Dobrej nocki Dziewczynki i milego weekendu :-) pogodnego, bo u nas wiatr hula, ze szok :szok:
 
Mamy!!!!!!!! Pierwszy zabek!!!!!!!!!

gratuluje:tak::tak::tak:to teraz sie zacznie:sorry2:

Kwiateczku - no to teraz sie witajcie ;-)


juz sie pzrywitalismy:-p
Po kapieli w tym czarcim zebrze nic nie wyszlo,woda normalna:sorry2:i po calej naszej trojcy:tak:nic poza paroma opruszkami z tych ziol i mechami z ubran.pytanie czy dobrze czy sciema:confused:woel to pierwsze:cool2:zobaczymy chociaz czy jakos na sen wplynie:blink:
Ada oby poszlo po Twojej mysli:tak:
Pinka Tobie tez zycze by sie wszystko ulozylo szybko i otwieraj ten sklep:tak:;-)
oki ide sie przytulac:sorry2:
aa mam nowy dekoder:-p:-)
 
Zapomnialam napisac
na ogniach bylismy.mialy byc o 7.30wiec wyszlismy ok 6.30:tak:Kondzio nie spal w dzien wiec nawet nie zauwazylam kiedy usnal.mialam sie wrocic ale stwierdzilysmy z kolezanka ze poczekamy:sorry:niestey ognie troszke sie opoznilo,zaczelo kropic,za chwile juz padac:no:bylo gdzies 7.40 to my idziemy ale wysartowali w koncu:tak:nagralam troche ale synek kolezanki sie wytsraszyl troche,ma prawie 2 lata:sorry:za blisko i za glosno.ale i tak zaczelo juz mocno padac wiec my w nogi.Ja patrze a Kondzio oczy otwarte,patrzy na wszytko i taki w szoku:szok:balam sie ze moze sie wystraszyl ale nie:-)problem byl po powrocie bo juz wybudzony,nie umylam go,nie chcial jesc ani z butli ani kaszki:no:po chwili usnal na mnie.zanioslam go dolozeczka.zdazylam tylko pizame zalozyc:sorry:najlepsze jest to ze z mojego okna bylo wsyztko piekie widac a ja na deszczu glupia stalam:no::sorry:obajzalam koncowke w domu.Ten hotel tak po skosie jest,bylo dosc cieplo to myslalam ze fajnie bedzie ale sie rozpadlao.Kondzio usnal ale jak w dzien nie spal to i tak wytrzymal:no:taki wieczor:sorry:oi ide juz:-p
 
Witam kobitki... nie uwierzycie!!! dzisiaj odezwal sie do mnie moj ex!! po 2 tygodniach milczenia zapytal sie jak sie czuje i jak tam maly,czy nie spieszy mu sie na swiat!! Normalnie jestem w szoku bo jak mu nie odp,to napisal nawet na moj drugi nr zeby sie upewnic czy przeczytalam eska i ze ma nadzieje ze wszystko jest ok.
Moze beda jeszcze z niego ludzie.
P.S. Ciesze sie ze ostatnio powstrzymalam sie od napisania do niego-przynajmniej wie ze daje sobie rade bez niego:tak:
 
reklama
Witam was mamusie :D mam nadzieje ze moge do was dolaczyc;-)
Sprowadza mnie do was problem, wiec szukam raz od doswiadczonych kobiet:-D.
Moj 2 miesieczny maluszek ma skaze bialkowa, od jakiegos miesiaca dostawal mleko "nurture" dla alergikow takie z Morisona. I wszystko bylo ok, ale dzisiaj lekarz przepisal nam Nutramigen i mamy problem, bo maly nie chce tego jesc, robi straszne cyrki. Czytalam ze mozna dosladzac glukoza, wiec napiszcie mi prosze mamusie czy mozna tu w uk dostac glukoze dla dzieci i jesli tak to gdzie, a jesli nie to czy polecacie jakies inne mleko? pozdrawiam i buziaki:-D
 
Do góry