reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
no to chyba juz wszytsko wiem ,rozwiałyście moje watpliwości teraz mi pozostaje czekać kiedy maluch zechce do nas przyjść:-)dzieki jeszcze raz za wasze cenne rady:tak::tak::tak:
 
nie ma sprawy Lucy :-) i 3maj sie dzielnie i powodzenia, a w razie gdybys chciala o cos zapytac ja chetnie sluze rada o ile oczywiscie bede wiedziala, bo nie mam zbyt wielkiego doswiadczenia :-) jeszcze
 
Gosia gratuluje nocikowania:tak:moze wytlumacz jej ze za kazdym razem jak zrobi siku czy kupke to jej cos dasz lub zrobicie cos fajnego,co lubi az w koncu sama bedzie robic:tak:
No wlasnie mialam pisac znowu.Pinka gdzie jestes???????

Mam pytanie??czy wy czesto uzywalyscie zasypek,pudrow itp???bo ja w sumie znam tylko jedna osobe ktora uzywala.ja jakos nigdy nie kupilam:no:sama woda i oliwka potem i tyle:tak:
 
Oj kobitki z tym nocnikoaniem... tlumacze jej od 3 dni ze do nocniczka mozna siusiac... daje jej cuksa ulubionego gdy troszke zrobi do nocniczka..cieszymy sie, calujemy....jednakze musze odlozyc go na potem, gdyz przez 3 dni nie mogla sie normalnie zalatwic, a przez to nie moze zasnac, bo nawet gdy zaloze jej pieluche juz na wieczor to ona wstrzymuje, potem lezy i tez wstrzymuje i nie moze sie zrelaksowac na noc. Wczoraj poszla przez to o polnocy spac ...a o 3 nad ranem byla juz na nogach i nie chciala zasac.. . no i jestesmy do tej pory na nogach... takze 3 h snu jej starczaja :szok: ja ledwo chodze. Ciekawe kiedy zrobi sobie drzemke...:eek:
 
No ja chce zaczac przyzwyczajac do nocnika juz tak za kilka dni. Niech sobie posiedzi i sie oswoi. W mojej rodzinie zawsze zaczynano po 6 mies i pamietam ze sie udawalo jak dziecko mialo ten rok to bez pieluchy sie chodzilo. Ale zobaczymy kazde dziecko jest inne, moze sie nie udac.
 
Mam pytanie??czy wy czesto uzywalyscie zasypek,pudrow itp???bo ja w sumie znam tylko jedna osobe ktora uzywala.ja jakos nigdy nie kupilam:no:sama woda i oliwka potem i tyle:tak:

Nigdy nie urzywalam, pozatym niesa dobre bo wysuszaja skore i resztki pudru chowaja sie w zagiecia powodujac podraznienia i zaczerwienienia. Osobiscie nie polecam. Tak jak mowisz woda i oliwka, dziecko ma sucha skore i trzeba natluszczac. Co do pupki polecam sudokrem jest bardzo dobry na zachowanie prawidlowej higieny w tym miejscu.
 
reklama
Lucy- mozesz wziasc norzyczki do pazorkow, ja wzielam i choc kazo je obgrysc to prawde mowiac bylo mi ciezko to zrobic. Norzyczki byly dla mnie bardzo przydatne. Jak masz to mozesz wziasc laktator chociaz w szpitalu maja na prad ale ograniczona ilosc a potrzebny jest by stymulowac produkcje.
 
Do góry