reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

katarzyna- wiesz tez cos podobnego.... dzis strasznie piecze mnie podbrzusze.... i nie wiem co jest troszke sie boje ze to moze byc lozysko.... ale sama nie mam pojecia.... takie dziwne pieczenie gdy chodze albo podnosze noge...
 
reklama
Hej,mieszkam w Londynie 3 lata.Nie jestem jeszcze pewna czy bede mama(2testy pozytywne,ale przed okresem).Mam nadzieje jednak ze sie uda i bede mogla do was dolaczyc.Pozdrawiam serdecznie!
 
Paula odpoczywaj bo normalnie sie stresuje z Toba:baffled:Kasia Ty tez:nerd:

Gucia ja w 4 mies wprowadzilam owoce,pierwsze jabuszko itd z tydz potem kaszki:tak:
Lola witaj i zycze powodzenia z fasoleczko;-);-);-)

No ja po rozmowie i mysle z e bedzie ok;-)kobieta bardzo mila,dostosowala sie do mnie:tak:dala mi aplikacje i powiedziala zeby porozmawiac z partnerem i jesli sie zdecyduje to ja przyniesc:tak:w ciagu 2 tyg da znac bo ona ma szefa i musi z nim pogadac ale jak dla mnie to wygladalo ze poprostu musi powiedziec:tak:ile godz chce tyle moge robic ale nie na sprzataniu bo ta posada jest rano:no:wiec pytam sie co a ona ze na kasie:szok::szok:rozmieniac pieniadze.Tlumaczyla mi mniej wiecej co sie tam jeszcze robi:-)skoro tak sie zaangazowala to chyba bedzie ok nie???co myslicie:-)

Oki lece sie polozyc;-)
gdzie jest mama Blaneczki???

Zapomnialam,Kasia 83 Wiktorek jest sliczny:tak:podobny chyba do Ciebie:tak:ale oczeta taty:tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
hejka,ja wlasnie przed ok 20minutami wrocilam ze szpitala:confused2:dzwonili z gp ok 16 ze mam podejsc bo mi cisnienia nie wpisali a musza i poszlam,a tam 159/89,wiec natychmiast zadzwonili do szpitala,a ci kazali mi sie szybko zglosic,bo do tego te skurcze i mgielki przed oczyma czasami - cos sie dzieje znaczy sie:sorry:
szybko tel do tesci,tesciowa zostala z Nika a ja z tesciem do szpitala i tak bylismy o 17 a ja teraz wrocilam:milion badan,tysiac probek krwi,Julka pod monitorami - szok normalnie!:szok:ale okazalo sie,ze jak narazie ok,cisnienie powoli wrocilo do normy....mam sie nie denerwowac,odpoczywac i co najgorsze:zadnej cesarki!!!!!!!!bo mam za slaba krew i grozi to krwotokiem i doktor sie nie zgodzi na cesarke,chybaze sytuacja do tego zmusi podczas porodu:szok:epidural jak najbardziej,podobno szpital namawia na niego bo uspokaja matke i daje komfort porodu,mialam juz wiec potwierdzam,ale liczylam na cesarke jednak:baffled:
no i tak oto od teraz odpoczynek i wszystko na luzie,ciekawe jak podolam temu zadaniu bo z natury nerwus ze mnie OKROPNY!
 
Dziewczyny bo nie wytrzymam.Zrobilam 2 testy-pozytywne! Ale jestem tydzien przed okresem,boje sie ze to jakas pomylka,bo brzuch strasznie okresowo pobolewa:no:
 
Lola - skoro wyszly pozytywne to jestes w ciazy;-)Testy ciazowe wykrywaja konkretny hormon bhcg,on wystepuje tylko w ciazy:tak:Ale oczywiscie radze poczekac i powtorzyc test,a brzuszek to moze Cie generalnie pobolewac na samych poczatkach;-)
 
kasia- ojej, uwazaj na siebie NERWUSKU :-) ogolnie ci powiem ze ja znalazlam sie w szpitalu 12 h przed narodzinami Nastki -przypadkiem poszlam do gp na kontrole cisnienia i tez mialam wyzsze niz zazwyczaj, od razu do szpitala zadzwonili i kazali mi pojchac.... ale na ktg wykazalo ze mam skurcze co 3 min a ja nic nie czulam :-D Tez robili mase badan , ogolnie po 6 godz powiedzieli mi ze mam jechac do domu ...
Kurcze ale dziwnie to zabrzmialo ze namawiaja do znieczulenia .... mam nadzieje ze masz na mysli gdy mama juz jest zmeczona albo juz ma dosc bolu....bo tak na wstepie to watpie zeby dawali zastrzyk...:eek:
 
reklama
Kurcze ale dziwnie to zabrzmialo ze namawiaja do znieczulenia .... mam nadzieje ze masz na mysli gdy mama juz jest zmeczona albo juz ma dosc bolu....bo tak na wstepie to watpie zeby dawali zastrzyk...:eek:
no wlasnie nie,bo epidural dostajesz na poczatku,warunkiem jest tylko,ze musisz miec minimum 4cm rozwarcie juz...wiesz,ja sie ciesze bo normalnie nie wyobrazam sobie rodzic bez znieczulenia:zawstydzona/y:ale tez niezle zdziwiona bylam z podejscia lekarki i faktu,ze doradzaja brac znieczulenie:eek:
 
Do góry