reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Sylwia - no to mnie pocieszylas:-:)-:)-:)-(
strasznie sie ciesze ze twojemu sie udalo znalesc prace super!!!!!!!!!!! nareszcie bedziesz spokojna no i mała posiedzisz sobie troszke odpocznie i zrelaksujesz sie po ostatnich przygodach:tak:
miska- no wlasnie co tam u ciebie kocana cos sie zmieniło?
 
reklama
Kwiateczek ja przeszłam 2 ciąze a nie wiem jak ten czop wyglada.Tylko tyle co słyszalam od innych.Przy pierwszej odeszły mi wody miesiac szybciej ale żadnego czopu nie zauważyłam.A przy drugiej to miałam skurcze ale wody nie odeszły dopiero przed samym prodem przebila mi i wtedy poczułam tylko jak wody odeszły.Powodzenia jutro na rozmowie.
Paula Kasia no to zebyscie nam wytrwaly do tych terminów majowych.
Kasia ja też miałam silniejsze te skurcze w drugiej ciazy i to bardzo szybko bo pamietam ze jak byłam w 26 tyg to byłam w Pl i je czulam.Nawet bylam sie pytac gina w PL czy to normalne,bo ja w pierszej ciazy nie odczuwalam takich skurczy.
No i jak najmniej stresu laski.Ja też juz sie nie moge doczekac aż nam pokazecie fotki maluszków.
Paulinko lepiej nie pisz, bo zaraz sie zawine i wpadne do ciebie na te pyszniutkie ciasteczko.Jale ze mnie łasuch,wczoraj wieczorem jak zobaczyłam na NK toaż slinka pociekła:-D.Super torcik naprawde.
Syla to fajnie że wam tak sie ułozyło szybciutko.
 
kwiateczek , pinka , iza , syla - dziekuje wam mamusie.... sciskam was mocno....

pinka- wszystkiego naj naj naj z okazji urodzinek... duzo milosci i szczecia oraz zdrowka to sie liczy najbardziej....buziak...
 
Izka wpadaj wpadaj bo jak myslisz kto takiego torta da rade zjec??? ja zjadłam kawałek i juz nie moge taki syty:-D:-D:-D
Paula dziekuje za zyczonka;-))))))))))))

ja zaraz obiad wciagne i na solarke mykam co by sie troszku przypiec ehheeh bo nie lubie byc biała jak lato nadchodzi:tak::tak::tak:
a co tu taka cisza gdzie laseczki???????????????/
 
Hej laski, dzieki ze pytacie, oj dzialo sie dzialo........ a bylo to tak, wyruszylismy we wtorek na wieczor, po drodze do Dover spotkal nas najpierw korek i objazd, byl wypadek wiec spoznilismy aie na nasz prom, dojechalismy na miejsce i dowiedzielsimy sie ze promy nieplywaja bo francuscy rybacy strajkuja!!!!!! i to okolo 3 dni moze potrwac, mamy zamiar w sobote wystartowac, no a jak juz wracalismy do domu to spotkala nas burza z piorunami i oberwanie chmury!!! wrocilismy tak zmeczeni, ze jeszcze wczoraj odsypialismy!! to tak w skrocie, chyba Anglia nie chce nas wypuscic ;-)
PINKA, tort super, zdolna dziewczyna z Ciebie ;-)

SYLA fajnie ze M znalazl prace, ciesze sie!!!

KWIATECZEK, powodzenia w nowej pracy!
 
Pineczko - STO LAT STO LAT
cbday2.gif

niedlugo i ja swoj torcik wkleje,jestesmy w tym samym wieku i kilka dni roznicy tylko mdzy Nami:tak::-)
a jak ja Ci zazdroooooooszcze solarkiiii.....oj,teskno mi za solarium!M sie smieje,ze karnet na solke do szpitala mi przyniesie zamiast kwiatkow:-D
My wyprawiamy w przyszla sobote imprezke trzyokazyjna: moje urodziny,imieniny i 4'ta rocznica slubu:-):-):-)
Miska - to wyprawe niezla mieliscie:szok:kurcze,pewnie niezle wkurzeni wrociliscie,co?
syla - gratuluje Twojemu M!!!Super nowinki!:tak:
izka - no cholery mozna z tymi skurczami dostac czasami,ale powiem Ci,ze jak uslyszalam od lekarza ze jest ok to mam ich mniej troszke.....jednak stres swoje zrobil tez:sorry:ale i tak sporo ich i czasami to z 2minuty przytrzyma:eek:
kwiateczek - to trzymamy kciuki,zebys jednak znalazla cos fajnego:tak:

a ja wlasnie skonczylam prasowanie rzeczy Julci i tymczasowo poukladam wszystko w szufladkach,ktore przeznaczylam na pieluszki,waciki,kosmetyki itp....jutro w ikei kupie szafke z duzymi szufladami do pokoju Nikusi i tam bedzie miala swoje ciuszki,a Julci wsadze do Naszej szafy;-)dogadalam sie z kuzynka mojego M i mam Jej podrzucic czesc zabawek po Nikusi dla Jej synka,bo Julka zapewne i tak miliard na dziendobry znowu zabaweczek dostanie:baffled:i w pokoiku od razu luzniej sie zrobilo:-D
kupilismy tego cholernego liscia z ikei nad lozko dziecka i w domu sie okazalo,ze trzeba az 4 dziury wywiercic w scianie zeby go umocowac!!!!!!!!!11:wściekła/y:doszlismy do wniosku,ze do lozeczka go przymocujemy bo przeciez nie bedziemy na glupia ozdobke dziur w scianach robic:eek::crazy:
 
czesc dziewczyny bylam wczoraj u poloznej mialysmy kupe papierow do wypelnienia teraz mi tylko zostalo czekac na list ze szpitala z terminem skanu zwazono mnie i pobrano krew nie bylo tak zle nastepna wizyta na 10 czerwiec :happy: oby tylko dzidzia byla zdrowa
 
witajcie kochane
Na wstepie sie pochwale ze z dniem 25marca przyszedl na swiat moj pierworodny :-)

..a teraz do sedna sprawy
Wiem ze gdzies juz tu bylo to poruszane ale z braku czasu (Wiktorek jest bardzo absorbujacym czas dzieciaczkiem) postanowilam zdac sie na Was i zapytac od razu tutaj.
*czy na zdjeciu paszportowowym dla szkraba oprocz otwartych oczu zamknietej buzi sa jeszcze jakies wymagania? np. ucho itp.

*ile teraz sie czeka na paszport?

Krotko zwiezle i na temat.Teraz znikam i z gory dziekuje za odp.:tak::-)
 
Kasiu- dziekuje za zyczenia co do torta to ty napewno takiego odwalisz ze voj to w przedbiegach odpadnie heheh:tak::tak::tak:a z ktorego dokladnie jestes???
jak juz dla Julki pkoik zrobisz to wklej focie:tak::tak::tak: kurcze az sava jestem ciekawa jak ci pojdzie bo to juz tuz tuz:-D:-D
miska- ty mnie nie strasz bo ja juz vam obawy jak my w sierpniu pojedziemy do polski:szok::szok: mam nadzieje ze strajkowac nie bedą kiedy teraz sie znow szykujecie na wyjazd???????????


a co do paszportu to poszkuaj sobie na na ktorej stronie jest specjalny watek i tam wsio opisane
 
reklama
Pinka- powiem szczerze ze nie wiem czy wysylaja bo nie pytalismy, jedziemy osobiscie tzn Moj :)

Katarzynka_83- moim zdaniem nie powinnas sie zbyt martwic o zdjecia maluszka.... wydaje mi sie ze maja jakies "rozpietosci" jesli chodzi o wymagania dot zdjec w przypadku maluchow. Moja na pierwszym paszporcie miala otwarte ustka i nikt nas nie cofnal, to bylo poltora roku temu, teraz bylismy 2 tyg temu i na zdjeciu moja znow miala otwarty dziubek i spoko, bez problemu zostalo przyjete...takze sie nie stresuj sie zbytnio :) waznzne zeby bylo wyrazne, uszka widoczne, bez czapek :) palcy w buzi.... napewno przejdzie

syla- to juz spokojniejsza jestes :)
 
Do góry