reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
hohoho a gdzie wszystkie "stare forumowiczki;-)" widze tylko mamuske79 i mala-gorzatka a gdzie reszta.
Pozdrowionka dla wszystkich :tak:.
U nas tez poczatek maja byl hmmm, kiepski ale teraz luxik w krotkim rekawku spokojnie mozna biegac, SUPER !!! Oby tak dalej.
 
Beaa - ja od poczataku do tej pory uzywam FAIRY (plyn do prania). Nie uzywam zas plynu do plukania gdyz mala zaraz dostaje krostek.
A jesli chodzi o pranie nowych ciuszkow.... pralam wszytsko :tak:
 
BEAA wlasnie tak jak Mala-gorzatka napisala, dostaniez w kazdym markecie, nie ma chyba tylko w LIDL. Ja tez wszystkie ciuszki pralam, te nowe tez ;-).
 
Witam przy porannej kawce :-)
Pogoda super!!! Przed wczoraj zrobiliśmy sobie grilla, było super. Trochę sąsiadów się zeszło i było wesoło. Pierwszy raz mały był kompany o 19.30 :-p, kolo 18.00 powoli robił się marudny ale tyle było ludzi że każdy czymś go zaczepił :-D. A wczoraj miły spacerek, zakupy...
Ale mi się marzy jeziorko, popływać, wygrzać się w słoneczku...och

Justyna170979 miło że jeszcze o nas pamiętasz :tak::-), fakt stare forumiczki gdzieś znikły :-(
Beaa witaj, ja akurat używam wszystkie co mają napis - non bion, raz jest to persil, następnym fairy...ja także wszystkie na początku ciuszki prałam i prasowałam, może jak miał z miesiąc to nowe przestałam prać...

uciekam bo Szkrabowi już się nudzi :-p

 
hej

Witam się juz z UK.:tak::-)przyzwyczjamy sie do wszstkiego powoli i załatwiamy sprawy urzędowe :-)i tu mam kapletny metlik w głowie,chodzi mi o child credit tax i workink kredit tax (nie wiem czy dobrze napisałam) wiele osób nam tu mówi ze mozemy go otrzymac ale ja nie moge do 16 roku zyci dziecka pracowac ,i pozatym jak nam wzrosna dochody a i ja zaczne pracowac wczesniej kazą nam to zwracać :szok:....podobno nie którzy maja do zwrotu nawet 9000ł...pomózcie bo juz sama nie wiem ...narazie mi sie do pracy nie spieszy ,ale do 16 roku zycia dziecka w domu tez mi sie nie chce, mozecie mi to jakos jasno wytłumaczyc ....w necie pisza ze zmniejszaja ten dodatek i nic o zwracaniu nie pisza .


Ogólnie bardzo nam sie tu podoba ,wszyscy na luzie uśmiechnieci ,moja Emilka tez zadowolona bardzo :tak:zaraz idziemy na dłuzszą wyprawe bo pogod cudna :-):-)
 
czesc dziewczyny!
Pogoda przepiekna sie zrobila:tak:My caly czas staramy sie byc na spacerkach i placach zabaw:tak:
Mamuska - mi tez sie jeziorko marzy!Tak sie polozyc i opalaaaaac.....O ery!Ale by bylo fajnie:tak:Moze w weekend jak bedzie ladnie to skoczymy gdzies nad kawalek wody:-)Zazdroszcze takiego relaksujacego wieczorku:tak:Tak to jest jak ma sie kawalek ogrodka chociaz...,imprezki mozna robic wtedy:-):tak:
beaa- ja uzywam Persil non-bio jesli chodzi o proszek, a plyn to albo bialy Lenor albo Comfort tez bialy dla dzieci.Comfort latwiej dostac:tak:A pralam do roczku wszystko, teraz jedynie body jak kupuje to zawsze wypiore a reszte raczej od razu nosi.
Nie odpisuje juz wszystkim,bardzo przepraszam:sorry2:Ale uciekamy polazic gdzies bo up-al sie robi od rana u Nas:tak:HURA!!!
Milego dzionka!!!
 
reklama
Noelia - no moim zdaniem nic nie trzeba zwracac. Jesli na obecnych dochodach bedzie sie wam nalezal working tax credit to go dostaniecie. Jesli nie chcecie zwracac masy pieniedzy pewnego pieknego dnia :-) to wystarczy zgosic im przy kazdym wzroscie (a takze pomniejszeniu) waszych dochodow. Oznacza to ze oblicza na podstawie nowych zgloszonych stawek. Jesli tego nie zglosicie i tak sie dowiedza o waszych dochodach z zeznania podatkowego za dany rok i jesli okaze sie ze dochody od jakiego czasu wstecz mieliscie wieksze dochody niz zglosiliscie jakis czas temu kaza wam zwrocic pieniadze. :-)

Lecimy na spacerek...alez jest cieplo....ufffff
 
Do góry