reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Joanna_Z to trzymam kciukasy mocno, żeby Ci się w pracy podobalo, a z przedszkolem to na pewno będzie ok. powiem Ci, że też nie wyobrażalam sobie, ze Ala "córeczka mamusi" sobie poradzi sama, żeby bylo śmieszniej, przedszkole jest w parku za domem i plac zabaw w przedszkolu widzę wyraźnie z okna i slyszę dzieciaczki, i na zawsze chyba mi zostanie scena, jak moja Ala na poczatku swojego bytowania w przedszkolnej braci, wyszla z dziećmi na plac zabaw, weszla sobie do takiego samochodzika na pedaly, a starsze dzieci ja okrążyly i zaczęly pukać jej w dach i trząść tym autem i coś tam do niej mówić. Ala najpierw po angielsku wolala lady help me, a potem już po polsku wolala proszę pani, prosze pani, potem Mamo, a mi lzy ciekly i normalnie chcialam tam iść i te dzieci tak potrząsnąć, (trwalo to może z minutę) ale mi się wydawalo cale wieki, zaraz podeszla Pani odpędzila te dzieciaczki, pomogla Ali wyjść z tego ustrojtwa, przytulila ją i coś tam jej tlumaczyla. Ala nie plakala tylko wolala, twardzielka;-) a ja się poryczalam, że ktoś jej dokucza, no ale taka kolej losu dzieci muszą się uczyć radzić sobie, być coraz bardziej samodzielne, a w przedszkolu na pewno krzywda im się nie stanie, to dla dzieciaczków pierwsza "szkola życia".:tak: o i znowu się rozpisalam;-) A jeszcze mialam zapytać na jaki kurs się wybierasz jeśli nie tajemnica?;-)
 
reklama
Mamuska79 - Smacznego,fajnie dzien Ci minal:-)
Joanna Z - Widze ze duzo z Nas rusza podbijac swiat..:-D:-Dhe he Ty Joanno do pracy Ja z Maja do szkoly na kursy :happy2: bedzie ciekawie, a Malutka szybko polubi przedszkole zobaczysz:tak:;-)zobaczymy czy Blanka polubi Babcie:eek::happy2:

pije wode pije , myslalam ze mialyscie po czyms wiecej poakrmu ale jesli nie to nie ,trzymam sie swojego jadlospisu:-p

Iskierka 55 - Tez Kocham zakupy dzis wlasnie bylam w mothercare i kupilam troszke rzeczy Blani:-):-), upatrzylam tez spodenki jeansowe cudnne i juz nie moge przestac o nich myslec...jutro wyciagne mojego i kupie :rofl2::happy2::-D

Pinka25 - Jak sie czujesz?Jak Mala;-)?wklejaj zdjecia bo jestem strasznie ciakawa jak wyglada ten paczuszek 33 cm?malusienka jest strasznie:szok:?:szok::szok::szok::szok::szok:wspolczuje, ja na szczescie nie peklam wogule:rofl2:zszywali Cie?? czy nie?:sorry2:
odpoczywaj i dbaj o siebie , ja dbalam ale nie oszczedzalam i do dzis czuje tego skutki....:sick:na antybiotyku jestem!:-(
Nafnia - Mega przeceny sa :-):tak:w mothercare :happy2:i wszystko za grosze:rofl2::rofl2:
Z wozeczka jestem zadowolona, chociarz go nie wybieralam ...:no::-pprezent:tak:Tak jestem z Lublina a na czym studiowalas???jaki kierunek??Twoja Dzidzia jest strasza od mojej o rowny miesiac :baffled::happy2:
Mala-gorzatka - Trzymam kciuki oby wszystko bylo OK! i zebys wrocila juz z Dzidzia:rofl2:czekamy na zdjecia
Czarnula-Przysluguje ale nie wiem dokladnie co wiem ze masz 1-szenstwo jesli starasz sie o mieszkanie socjalne, i benefity:tak:itp.
Maja33- Jak tam samopoczucie , ja sie lekko stresuje egzaminem bo nie bede maila za bardzo z kim malej zosatwic ....:-:)-(
Moj tez ma egzamin w tym samym dniu tylko 30min po mNie...:eek:a z dziecmi tam nie wolno :sad::no2:

Ok uciekam sie kapac i polozyc przed TV!
Dzien zlecial jak kazdy, rano bylam na zakupach kupilam Blani spioszki, buciki z prosiaczkiem, dwa kapelusiki i koszuleczke z napisem ksiezniczka tatusia:happy2::happy2::-DTatus dumny i zadowolony:-D:-D:-D
wkleilam juz w spioszkach w czapeczce,i buciakch zdjecia na nasza stronke zapraszam do obejrzenia i skomentowania:tak::tak:link w podpiscie po suwaczkiem;-) papa do zobaczenia w poniedzialek jutro spedzamy rodzinny weekend:-p:-pudanego weekendu dobranoc
 
Pinka moje gratulacje, w koncu doczekalas sioe swojego malenstwa. opodczywaj i nabieraj sily i ciesz sie swoja Corochna:-):-):-):-)

dorcia najlepsze zyczenia urodzinowe dla Lucy, aby zdrowo sie chowala i sloneczko jej swiecilo:tak::tak::tak::-):-)
 
Witam z poranną kawką, pospalam do 8 huraaa;-)

Slońca jeszcze nie widać, ale się przeciera i nie pada więc może uda się poszaleć w weekend na spacerach:tak:

Milego dnia dla Wszystkich:-)
 
Dzien Doberek ja tez witam z poranna kawa
No coz od poniedzialku wraca szkola niestety skonczy sie leniuchowanie w lozku i bezdzie czas wczesnie wstawac choc i tak Ola nie pozwala mi za dlugo polezec, no ale coz taki urok.
U mnie cos tam slonko wychodzi am ponoc byc cieplo zobaczymy pozniej. Pisalam wam ze na dlugi weekend jedziemy znow do Walii, i bylismy bylo uroczno, pogoda dopisala, troche polazilismy, super sa takie wypady.
Wczoraj zas zrobilismy sobie spotkanie z moimi kolezankami i troche sie zasiedzialysmy, ale mialam farta ze moj P. wczesniej skonczyl prace i wrocilismy do domu razem.
Pozniej postaram sie Wam odpisac, bo dziedziloki wolaj jesc:cool2:
 
Witam Mamusie! z poranna kawka:-)

Kasiullka ostatnio nic nie piszesz o Roszko?jak sie czuje jak jego zdrowko?:sorry2:i czy bedzie mial ta operacje?

Anulka to bedziesz miala tylko jedno w domku dzieciatko na pare godzinek.Masz racje fajne sa wypady takie dlugie:tak:
Zycze dobrego rozpoczecia roku Lukaszkowi:-)

Pinka wow zaskoczylas nas:tak:a jak daliscie coreczce na imie?
czekamy na foteczki i opis porodziku:-)

Joanna Z gratulacje pracy!:tak:
wiesz mysle ze mala bedzie zadowolona bo duzo dzieci w przedszkolu.
Brianek jak widzi dzieciaczki leci do nich odrazu z usmiechem czasem szkoda mi go ze tak malo przebywa wsrod dzieci ale tu nie ma jak nawet.
Tylko ze on to jest taki Mamusi synek bo nawet jak idzie do dzieci rozglada sie czy ja jestem:sorry2:
To dobrze ze z Maya juz lepiej:-)
Trzymam kciuki za wszystko!:happy:

Mala-gorzatka ja mialam slabe cisnienie jak mnie dopadly skurcze wtedy zostalam zatrzymana w szpitalu.Trzymam za ciebie kciuki napewno wszytsko bedzie ok nie denerwuj sie!:happy:

Buziaczku nie ma to jak udane zakupy:tak:

Ok zmykam bo brak pampersow i mleka trzeba ruszac tyleczek i biegnac po zakupki.
Pozdrawiam i sle ciumaski!


 

DORCIU, ja jak zwykle spózniona ale jak zwykle szczera.
Życzonka dla LUCY z okazji pierwszych urodzinek
herflowerbykittynnhh7.jpg


W Twoim dniu życze Ci samych pięknych, mądrych chwil,
dużo słońca w Twoim oknie,
niech Twe serce na deszczu nie zmoknie, cudownych przyjaciól i wspaniałych dni.
Tego wszystkiego życzymy Ci My.
Alex z mamą
 
PINKO to dla WAS I Waszej MAŁEJ KSIĘZNICZKI.

Z okazji narodzin Waszej córeczki, która swoim przyjściem na świat uradowała tak wiele osób, życzymy Wam, aby rosła duża, silna i zdrowa, i żeby była dla Was źródłem nieustającej radości.
d14.jpg

Alex z mamą
 
Czesc dziewczyny !!
Popijam kawke, moj szkrab bawi sie w lozeczku, moge chwilke postukac. Ale wczoraj mialam przeboje z komputerem...i nie tylko. Sciagnelam sobie program Norton Antivirus 2007, bo juz mi sie konczy licencja na Pande. Najpierw mialam problemy z zainstalowaniem, potem jak juz mi sie to udalo, to komp zaczal sie dziwnie zachowywac. Nie odpalaly mi sie programy, nie dzialal Skype. Pomyslalam ze sciagnelam sobie jakiegos Trojana a nie program. Myslalam ze szlag mnie trafi. A ze w domu to ja jestem komputerowiec to nawet nie moglam sie mojego poradzic. Wiec wyslalam meza i Adriana na zakupy i zawzielam sie, no i naprawilam wszystko. Przeskanowalam i dziala perfect. Ale mnie nerwy telepaly....a juz myslalam ze juz wiecej nic nie napisze na BB a komp pojdzie do kosza:-D
Iskierka- jak bede sie wybierac do Oxfordu to dam Ci znac. Tak w ogole to malo nas z tych stron Anglii, juz wiele razy mowilam ze szkoda ze nie moge sie z dziewczynami spotkac, bo juz tyle razy organizowaly spotkania w Londynie.
Justysia- jak tam czwartek i piatek spedziliscie?? Milusio bylo?? Buziak dla Alexa.

A tak w ogole to ciekawe jaka niespodzianke szykuja dla mnie chlopcy dzisiaj....juz nie moge sie doczekac :-)

Milego dzionka mamusie ..i te przyszle :-)
 
reklama
Agnieszko witamy na forum i czekamy na pomyślne wieści o planowanej fasolce:-D.
JUSTYNKO widok z domku macie poprostu cudowny jak marzenie, nie dziwie sie ze myślicie o powrocie, też bym myślała. Adrianek, mały łobuziaczek był w siódmym niebie, tyle cioć i rączek do noszenia i bawienia:tak::-D:tak:.
Reszte dziewczynek serdecznie pozdrwaiam, dzisiaj pewnie szczesciary spedzacie dzien ze swoimi połóweczkami. Bawcie sie dobrze.

I MAŁA SENTENCJA NA POCZĄTEK DNIA
"Każdego ranka dostajemy szanse na nowe życie. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach, a słońce świeci ponad nimi."
 
Do góry