reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

oo szkoda cos nie wyszlo PINKA musisz skopiowac ten ostatni cod,moze wtedy wyjdzie

iskierka niezla twoja mala,ale widac,ze juz madra wiec co zle zrobila i przeprosila to sie liczy,kazdy moze miec zly dzien,a dziewczynki humorzaste sa:tak:;-)tak jak my babeczki;-)

joanna trzymam kciuki za siore,za tydzien juz do pracy i jak nastawienie,szafa juz zapelniona ciuszkami do pracy;-)

evoska jak samopoczucie,brzuszek juz ok,zaslony uszyte;-)

justyna sliczny cytat:tak:

justyna.w ale przygody:no::-D

anulka od poniedzilaku koniec laby co,a tak fajnie bylo,szybko na pewno wpadniesz w rytm.super z ta wallia macie,takie wycieczki zawsze relaxuja:-)

olcia a ty gdzie sie chowasz????

maggusia jak ciwczenia??Lepije sie czujesz???

a gdzie zas Martuska nam zwiala:baffled:

maja jak w domu???Martusia pewni juz niezle sprinuje czworaczkujac?

Olis a ty jak,widze ze mega happy.Oliwierek tak grzeczny i slucha cudo miodzik:tak:;-)

agnieszko ja nastroje???

chyba nadrobiloam troche,osttanio nie moge sie wyrobic z czytanie i odpisywaniem:-D:happy:;-)

ok ide do wyrka,choc jestem wyspana moze cos bedzie fajnego jak nie to zrobie moze scrapka,dzis juz wykonalam magnes;-)jest nawet ok:-D

dobranoc
 
reklama
hej

ja juz po sniadanku i kawce, a u nas zapowiada sie znowu ladny sloneczny dzionek:-):tak:, superowo przynajmniej mozna wyjsc z malym na spacerek.
Dziewczynki napiszcie mi co ja mam robic z uszkami , jak czyscic????????????

Pinka gdzie foteczki????? Jak sie czujesz kochanienka, ciezko bylo???????????
 
witam w niedziele,al cicho nie moge uwierzyc:baffled:

Niunka ja czyscilam patyczkami do uszu,nie gleboko i bardzo delikatnie zbieralam woskowinę widoczną w małżowince. moze raz w tygodniu albo i rzedziej;-)dzięki temu jest ono naturalnie chronione przed wodą i wiatrem. dlatego też nic się strasznego nie dzieje gdy je zamoczymy i potem osuszymy,oraz czyscilam z tylu w rowkach oraz w rowkach na malrzowinie;-)jak Natalka sypia??
 
Witam z kawką. Pospalismy dziś do 10, ale to dlatego, że M. zarazil się w pracy jakimś katarem i wszystkich nas bierze:-(
Idę zaraz po witaminę C i jakiś cold&flu specyfik i będziemy się kurować, ech...

Niunka19-82 ja czyścilam i czyszczę uszka codziennie po kąpaniu takimi patyczkami dla dzieci, one są grubsze i mają taki "kolnierzyk " grubszy w polowie, dzięki czemu nie wloży się takiego patyczka daleko nawet jak dziecko się poruszy. Czyszczę malżowinkę na wierzchu, delikatnie usuwam wydzielinę, i koniecznie wysuszaj za uszkiem, bo dzieci mają tam bardzo delikatną skórkę i często się luszczy, ja od czasu do czasu po wytarciu smarowalam za uszkiem oliwką.

Maxin racja to mala kobietka i ma swoje humorki, ale dziś widzę, że poprostu rozklada ją choroba i stąd pewnie jej niezadowolenie wczorajsze, dziś też jest smutna i rozdrażniona idę do Niej, bo będziemy malować farbami za pomocą rąk, jej ulubione zajęcie, moje mniej;-) bo sprzątania potem i mycia co niemiara, ale najważniejsze, żeby dziecko mialo zabawę dobrą nie:tak:
Maxin wakacje Twoje tuż tuż:-)

Milej Niedzieli dla Wszystkich:-)
 
Dzien Doberek, dołączamy do kawusi z Iskierką i zapraszamy pozostałych, jak nie na pierwsza to na druga, tak jak Ja.:-D coś jedna ostatnio to dla mnie za mało :baffled:.

Dzie dzis sie ladnie zapowiada wiec zjemy obiadek i wyruszamy na spacerek.
Pozdrawiamy i zyczymy udanego dnia.
 
czesc dziewczyny

my tez dzisiaj pospalismy dlugo mala ladnie spala, oczywiscie budzi sie w nocy na karmienia a potem spi dalej, gorzej jest ze spaniem w dzien, bo w dzien zamiast spac to walczy ze snem i marudzi na maxa
zaraz wybieramy sie na spacerek, co prawda u nas pogoda niepewna ale moze sie uda chociaz chwile pospacerowac

Maxin - Niunka19-82 ma synka Szymonka ,(o ile dobrze pamietam) a ja mam Natalke , to nasze coreczki sa imienniczkami;-):-),

Iskierka - to chyba musialo byc slodkie uczucie jak ona tak przyszla sama przeprosic, bo wiedziala ze wczesniej nabroila, a humorki to chyba wszystkie dziewczynki miewaja te male i te duze;-)

ok uciekam papa
 
Witam Mamusie!z kawusia :happy2:

Dzis wyspalam sie poniewaz maly nie mial zadnej pobudki dalam mu mleczko krowie na noc i spal jak susel:-)bez dokarmiania w nocy i wstal o 9:00.
To sie nazywa sen!
Wczoraj ogladalam Sopot i bylam za September oczywiscie wygrali polacy no bo jakby inaczej ale bylam oburzona:baffled:poniewaz dwie nagrody slowika dali polakom przynajmniej mogli slowika jednego dac zagranicznym!bo na nastepny festiwal to juz nikt do sopotu nie bedzie chcial przyjechac:sorry2:



Niunka ja czyszcze Briankowi zwyklymi patyczkami co dwa dni uszka akurat on to uwielbia kladzie sie mi na kolana i lezy spokojniutko:-)sa tez w Bootsie specjalne patyczki do uszu dla dzieci:tak:

Maxin jesli chodzi o cwiczenia to dopiero druga serie robie z osobistym trenerem z youtube te cwiczenia co mi podala Iskierka.
Odchudzanie nie szlo mi najlepiej bo ciagle stalam w miejscu wiec moze zbytnio sie nie glodze ale uwazam ile jem.Pewnie na diete jogurtowo-owocowa jeszcze musze sie nastawic:-pa ona najbardziej dziala na moj organizm.

Iskierka madra masz coreczke swietnie sie zachowala ze przeprosila wielkie Brava!:-)

Justyna170979 zycze milego spacerku:tak:

Pozdrawiam i sle ciumaski!


 
dziewczyny mam problem jakiw mleko jest najlepsze na 3 dniowego dziecka
ponieważ mam problemy z piersiami i nie moge karmic chwilowo bede wdzieczna za pomoc
 
reklama
Do góry