reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

o napisalyśmy w tym samym czasie ;-)

Maxin obserwuj miejsce ukąszenia czy nie puchnie bardzo i obserwuj malą, bo nie wieadomo czy nie jest uczulona
 
reklama
OO DZIEKI LASKI ZA RADE LECE PO CEBULE,NIE WYGLDA TO ZLE,OBSERWUJE JA NA RAZIE JEST OK,SPOLCHLO TROCHE,ALE NIE AZ TAK BARDZO,OSA BYLA JUZ NA POL NIEZYWA WIEC JAD PEWNIE BYL SLABY:sorry2:,KURCZE ALE SIE WYSTRASZYLAM,POD ZALUZJA ZNALAZLA LEZACA OSE I JA DOTKLA:rofl2:

JESZCZE RAZ DZIEKI DOBRE KOBIETKI
 
Witam kobietki

Dziekuje wszystkim za zyczenia, to bardzo mile z waszej strony. Kolejny sloneczny dzien za nami oby takich jak najwiecej, Maya szczesliwa bo caly czas na powietrzu, a i ja jakos bardziej do zycia jestem mimo @. Mala szykuje sie juz do chodzenia dzis postawila swoje pierwsze samodzielne dwa kroczki, ale potem zorientowala sie co zrobila i dlaej na czworkach:-p. Z glowka juz dobrze zdarzylo sie jej raz przez ostatnie dwa dni, ale moze to tak jak i dorosli maja, ze czasem nas dreszcz przejdzie czy cos i to tak wylgada. Dzis chodzilam po sklepach szukac czegos gustownego na jesien, ale powiem wam, ze nie wiem czy taka moda czy tutaj tak tylko ale ciezko cos fajnego znalezc. Oczywiscie jako rasowa;-) kobieta kocham torebki i buty ale ilez mozna ich kupowac.

Maxin mam nadzieje, ze juz dobrze z Natalka, tez bym sie strachu najadla a szczegolnie ze ja jestem uczulona na ukaszenia takich owadow, jak przygotowania do wakacji? Pewnie nie mozesz sie doczekac.

Maja33 jak Martusia? Masz naprawde radosne i szczesliwe dziecko, tak sobie pomyslalam, ze fajnie byloby z wami wszystkimi sie kiedys spotkac, moze na jakies spotkanko sie wybiore

Iskierko co do zmiany ubierania to ja tez jak bylam jeszcze w Polsce szpilek z nog nie sciagalam a tera:zawstydzona/y: tylko balerinki jakies adidaski albo klapki smieje sie ze zdziadzialam tu troche, a jeszcze jak pojawila sie Maya to w ogole wszystko padlo, a szpilki to nie dluzej niz pol godzinki moge na nogach ponosci

Pinka a co u Ciebie jak malenstwo, jakies oznaki ze to juz?

Buziaczku Blania przesliczna, naprawde slodka

justynaw. ah te babcie;-) w sumie ciesze sie ze tesciowej tu nie ma bo tez by mi rozpuslicli mala a tak mamy rutynke i nikt jej nie zaburza, fajnie ze juz ejstes, na pewno spedzilas cudowny czas z rodzinka

kallusia z tym przedszkolem to prawda trzeba rezerwowac duzo wczesniej jesli chcesz dobre, na razie moj M zostanie z mala w piatki jak ja bede wpracy, ale od marca idzie do przedszkola, chyba ze zwolni sie wczesniej to na jeden dzien bedzie chodzila, powodzenia w powrocie do aktywnosci zawodowej

olis dokladnie powinnysmy pamietac o sobie w tym matkowaniu dobrze to ujelas, moj tez lazi na pilke ktorej nie trawie, ale tak z drugiej strony niech na pilke chodzi niz z kumplami co dzien do pubu:-p;-)

Agnes2606 widze ze tarki tez moga byc niebiezpieczne, mam nadzieje, ze palec ma sie dobrze?

Martuska dzieki za zyczenia, co do nocek to zdarzaja sie i takie mniej przespane, ale to budzi sie moze raz, dzis to w ogole dala popis bo obudzila sie przed 11 ale obudzila sie raz w nocy,

Evoska co u Ciebie? jak sie czujesz? A zabki Rocco? Ida juz?

Izusia widze, ze ty tez nie potrafisz przejsc obojetnie kolo przecen ja kocham wyprzedaze szczegolnie w tych markowcy sklepach gdzie przeceny sa naprawde imponujace i czasem mozna upolowac cudenko

niunka19-82 tez mi sie wydawalo ze nie dam rady ze wszystkim, ale my kobiety mamy to we krwi poczekaj troch ei ze wszystkim sobie poradzisz

nafnia po wyjezdzi bliskich zawsze jakos tak cicho sie robi, ale te rozmowy z dzieciaczkami sa niezapomniane i trzeba sie cieszyc tymi chwilami bo one tak szybko mijaja i pojawia sie co innego

Jesli kogos pominelam to przepraszam, ale tyle nas jest ze ciezko sie polapac;-) pozdrowienia dla wszystkich i milej nocki
 
Hej hej

Ja na sekundke
Spedzilam pol dnia przy mezzanine Simone zabral mlodego na spacer wiec….. Mama do pracy;)
Jestem spiaca ale sie drayman jeszcze I zjadlabym konia z kopytami normalka
Iskierka - jak sie wybierasz do Brighton to musimy sie umowic I sie spotkamy na miejsce, bylo by milo sie spotkac - no wene to masz dzis kochaniutka - rzeczytalam, fajnie sie ciebie czyta;)
Izusia - widzisz jak u Was pogoda piekna u nas leje I na odwrot, no I co zrobic, ale z tym namiotem to super pomysl, gdzie go kupiliscie?? Rocco naklada na glowe kocyk I czeka zeby go wolac a jak sie odsloni to atak smiechu, Izusiu mowie do Rocco po polsku a jak spedzamy czas razem to po angielsku, dziadkowie nadrabiaja po wlosku.
Agnes - mam nadzieje ze paluszek nie boli I szynka sie zagoi;)
Olis - cudnie ze sobie odpoczelas to najwazniejsze!!!!! Drayman kciuki za rozmowe!! Badz dobrej mysli.
LWICA!!!!!!!!!!! Jestes!!!!!! Kobitko co u Was jak sie czujesz??? Ja spoko jakos na te potworna skleroze tfu tfu nie narzekam he he he z tym organizowania to roznie zalezy od tego czy Simone choc 2 godzinki jest w domku jak tak to wyrabiam jak nie to siedze po nocach I pranie prasowanie gotowanie tutu trutu majtki z drutu ZYC nie UMIERAC!!!!! Ogolnie happy jestem;0
Maxinka z tymi osami to trzeba uwazac - tyle teraz tych alergii ze szok, kostka lodu tez pomaga na przyszlosc;) a co do szafy to ja moge azonic o niej na znow nastepnych pare miesiecy, dopier co zaczelam sie wciskac w seksi ciuszki a tu seksi ale brzuszek mi rosnie he he he kupilam sobie juz kilka bluzeczek I nowe porcieta maternity he he he
Joasiu - zebow nie ma ale nerw to moj synus ma coraz wiekszy jakos dajemy rade mam nadzieje ze te klaki jakos sie przebija moje nieboradztwo cierpi, dopinguje pierwsze kroczki BRAVO!!!!!!!

kolorowych snow;)
do porannej kawki
pa pa pa
 
dobry wieczór, jestem dzisiaj tak wykończona, ze nawet nie mam siły pisać:crazy:, mała dała mi troszkę popalić, jest taka ruchliwa, nie wiem skąd ona bierze tyle siły na rozrabianie, też chciałabym mieć tyle energii :tak:
Paluszek już lepiej, dzięki za zainteresowanie :rofl2:, jeszcze troszkę i już całkiem się zagoi:happy2:


życzę udanej nocki, idę spać, pozdrawiam Was wszystkie:-):-):-)
 
Witam
Przepraszam,Ja tylko na sekundke:-( ...nie mam czasu na nic:no: Dziewczyny jestem okropnie zmeczona ,przemeczona, nie wyspana i zalatana,:sick::sick: czasem zapominam o jedzeniu, chyba ze glod Mnie przydusi strasznie,to cos przekasze...pozywnego...Blania ma sie OK wlasnie spi, po kapieli i placzu i jak zawsze cos jej sie sni i podplakuje czasem :-:)sorry2:bidulka ,psy mnie wykanczaja, chca nawet spac z Nami w lozku wyobrazacie sobie:szok::wściekła/y:a jak nie to piszcza i jedna kicha zlosliwie ...masakra:wściekła/y::szok: juz sie nie moge doczekac kiedy wroce do siebie do domu ...nie ma to jak na swoim ahh teskni mI sie za moim wyrkiem :-p:-(a tu jeszcze tyle czasu:crazy:ohh
Zmykam sie wykapac,moze uda mi sie pomalowac paznokcie i cos zjesc poki wszystko uspione...:nerd::-D
Pozdrawiam i buzki przesylam .Dobranoc spokojnej nocki...
Joanna Z -Dziekuje za kompelment!;-)
Pinka -Nie bylo tak zle , ja uwazam ze mialam szybko w miare i latwo w porownaniu do innych ...co niektorych kobiet:sorry2:nio okazalam sie silna az do rozwarcia na 6-7cm
Iskierka - Dzis o maly wlos a przewrocilabym sie o te smycze...bo zaplataly mi sie we dwie o wozek ...moze i sa pieski co umia chodzic na smyczy ale te dwie wariatki nie potrafia ...laza swoimi sciezkami ...a ja z wozkiem latam za nimi :crazy::crazy::baffled:jestem juz zmeczona a to dopiero 3 dzien :-:)-(ja chce juz wrocic do siebie do domciu ...nie wygodnie jest mieszkac u kogos...:sick:
EVOSKA- Ile mial Rocco jak zastosowalas ta rutyne? ja tez chce to wprowadzic Blani,bo momentami nie wiem w co wsadzic lapy :-:)szok::no: :baffled:
Agnes2606 - Powiem Ci ze jestem juz strasznie zmeczona nimi, naprawde i do tego Blaneczka ..latam jak pokrecona , a w nocy nie spie dluzej niz 3 godziny bez przerwy i padam na pysk juz.nie wspomne o czasie dla siebie :crazy:
OLis- Oj Kochana , nawet NIe mysle o drugim narazie ...z jedym i m ledwo daje rade , moj m czasem jest jak dziecko zreszta faceci to duze dzieci :no::no: he he
Blania sie dopiero urodzila ja musze dobrze wychowac i za jakies pare dobrych lat 5-6 heeh :sorry2::rofl2:

pa
 
Witam wieczorkiem tym razem z soczkiem nie z kawką;-)

Mój M. ma jakąś wojnę w sieci na PS3 coś krzyczy do sluchawki i strzela, więc sobie zalożylam sluchawki slucham kojącej muzyki i zaglądnęlam co u Was:tak:

Maxin jak Natalka, mam nadzieję, że już śladu po ugryzieniu nie ma:tak:

Evoska dziękuję:-);-) co do Brighton to jasne, ze jak tylko będę się tam wybierać to koniecznie umówimy się na miejscu:tak: no ja dzisiaj mialam wenę do pisania, ale prasowanie odlogiem leży i inne rzeczy :zawstydzona/y:od jutra biorę się za zaleglości w pracach domowych muszę wyprać dywan, bo moje dziecię zostawia na nim pamiątkę po wszystkich pysznościach i zajęciach manualnych;-) a w przyszly wtorek nowa kanapa przyjeżdża, jest jasna więc dywan będzie glupio wyglądal taki upstrzony;-) (zresztą dywan też jasny i przy Ali muszę go prać przynajmniej raz w m-cu). Jedzenie przed snem niezdrowe Evoska, ale chodzenie na glodnego spać też więc smacznego;-):-D i do porannej kawki

Joanna_Z widzę, że mamy podobne slabości ja nowe torebki i buty przemycam przed M., bo mi glupio, ale co ja zrobię jak lubię co ja mówię, uwielbiam torebki torby, buty buciki i to nieważne, że nie chodzę teraz na obcasach, ale w zakupie takowych mi to nie przeszkadza:zawstydzona/y:;-):-D taka już natura kobiety nie? Jak M. coś już wyluka to oczywiście mówię, że byla mega przecena, no poprostu darmo dawali:-D on już się tylko śmieje. Najlepiej bylo jak się tu przeprowadzaliśmy i ja pakowalam wszystko w takie duże kartony i opisywalam, kuchnia, lazienka itp. i M. jak to przywieźli to byl już tutaj i mówi, ze Ci co to przywieźli i on mieli ubaw ze mnie po pachy, bo okazalo się, że na dole do kuchni, salonu bylo po dwa trzy kartony, a do sypialni zanieśli 4 kartony z napisem buty, dwa z napisem torebki i 5 z napisem ubrania Beata:zawstydzona/y::-D a ja przed wyjazdem obdarowalam mnóstwem swoich rzeczy znajomych i siostrę i zostawilam sobie tylko ulubione:zawstydzona/y::sorry2::-D

Matko jaka ja gadula jestem:zawstydzona/y: wiecie co tak sobie siedzę i oglądam zdjęcia na kompie swoje i Ali i się mi lezki zakręcily jak aAla malutka byla, jeszcze na zdjęciach z moją Mamą:-( ach trzeba kochać ludzi, bo szybko odchodzą, i cieszyć się każdą chwilą, bo życie takie kruche...
Nie wstawiam zdjęć, ale na tych malo widać to Wam się z lekka pokażę z Alunią.

Pinka25 ja na dwa tyg. przed porodem;-) z dedykacją dla Ciebie i pozostalych mamusiek co czekają na rozwiązanie;-)


I ja z Alą na spacerze nad rzeką w lipcu;-)


Wiecie co wstyd się przyznać, ale ja mam w ciąży tylko dwa zdjęcia i to nie najlepszej jakości:no: ale jakoś tak wyszlo, za dużo problemów i nie mialam glowy do zdjęć:no:
 
Buziaczku pisalyśmy w tym samym czasie;-) no to faktycznie jak psy nie nauczone, to Ci wspólczuję uszarpiesz się strasznie, a kiedy do siebie wracasz?
 
reklama
Iskierka co do przemycania nowych rzeczy , to ja juz nawet mowie, ze przeciez zesmy razem to kupowali. Dzis wlasnie upatrzylam sobie duza torebke w kolorze khaki, i pewnie dzis spac przez nia nie bede mogla, a jak kupie to niezbyt czesto bede nosic.
Sliczna ta twoja coreczka, a co do naszych mam to chyba podobny los nas spotkal, przykro mi :-(
 
Do góry