reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Joanna rozbawilaś mnie tym tekstem, zę wmawiasz, że razem kupiliście:-D dobry patent ;-)Widzę, ze mamy bardzo podobnie tyle, że ja już nauczona doświadczeniem, jak mi się coś tak bardzo bardzo podoba to kupuję, bo z góry wiem, że noc bylaby zarwana:-D;-), a że potem malo noszę daną rzecz to już inna para kaloszy;-) Ja jeszcze mam slabość do srebrnej biżuterii o tym też już anegdoty wśród moich znajomych chodzą:-D no, ale co ja zrobię, że jak coś mi się podoba to lubię mieć :tak:
Dziękuję za komplement dla mojej córeczki;-) Moja mama odeszla w październiku zeszlego roku...:-(

Oj uciekam Kochane spokojnej nocy
 
reklama
Buziaczku pisalyśmy w tym samym czasie;-) no to faktycznie jak psy nie nauczone, to Ci wspólczuję uszarpiesz się strasznie, a kiedy do siebie wracasz?
dopiero 10 wrzesnia, wracam do domu ...juz sie nie moge doczekac:-:)-(wreszcie odpoczne i sie wyspie ...oh mowie Wam te psy to takie rozpieszczone:baffled:, jak ludzie , a mlodsza zachowuje sie jak szczeniak a ma juz 3 lata jak nie wiecej ,masakra :szok: one sa traktowane jak ludzie:eek:
 
Hej kochane,
ja na moment zagladam bo glowa mi dzis po poludniu i teraz peka w szwach, boli jak cholera wiec ide zaaz spac.Poczytalam posty i widze ze wiele z nas ostatnio jest zmeczonych i niedospanych.Dzieciaczki daj popalic, ale i tak sa kochaniusie.Nio i te wszystkie domowe obowiazki:wściekła/y:
U nas mily dzionek dzisiaj.Choc malo slonka to cieplo i bez deszczu.Pojechalismy dzis z Oskarciem do mojej kolezanki i jej synka Jaska, posiedzialysmy przy kawce, potem plac zabaw, hustawki i zjezdzalnie non stop, Oskarcio biegal jak szalony a w drodze powrotnej do domku padl zmeczony.Wieczorkiem przyjechali jedni znajomi, pozniej drudzy i tak milusio zlecial dzionek.Jutro wybieram sie z kolezanka do collegu sprawdzic kiedy sa egzaminy wstepne na angielski i zaczynam nauke:-)Cos musze wrescie ze soba zrobic!
Maxin-mam nadzieje ze Natalcia ma sie dobrze bo tym uzadleniu, napisz kochana co z nia bo sie martwie i mysle o was.
Evoska-Oskarus tez lubi zakladac koc na glowe albo wlazic pod koldre i robic "kuku" wiec namiot sie teraz przydaje:-)
Iskierka-faktycznie, ze iskierka z ciebie, szczuplutka jestes, slicznie wygladacie z corcia.Fajnie ze sie ujawnilas, prosmy o wiecej fotoskow!
Buziaczku-trzymaj sie kochana, dasz rade.Ale rozumiem cie, nie ma jak swoj domek i swoje lozko:-)
Joanna_Z-gratuluje pierwszych kroczkow Mayi.A z zakupani to tez tak mam jak ty, jak juz cos chce kupic to wydaje mi sie ze w tych sklepach tutaj nic takiego nie ma co mnie by pasowalo lub co sobie wymysle!A torebki tez uwielbiam;-)
Agnes-ja sie ma Karolcia, jak idzie jej mowienie?I nie martw sie , nie jestes sama, ja tez jestem padnieta bo Oskarek jest jak rakieta polaczona z tornado:-)
Sadam bo glowa mi odpadnie zaraz!
Spijcie slodko!
 
hej hej hej

zapomnialam na Amen:szok:

Martuska wszystkiego naj naj naj z okazji 3 rocznicy slubu
nawspanialszego pozycia malzenskiego gromadki dzieci milosci i spelnienia mazen:-)
rutyne wprowadzilam mlodemu od 1 go miesiaca ale na nieszczescie moje karmilam go w nocy jak chcial spal od 4go miesiaca od 22 do 7 rano, potem ok 6go miesiaca mial skok wzrostowy wiec znow o 4tej bylo dokarmianie odkad przestawilam go na butle (8miesiecy) jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy spi jak susel od 7 do 7 czasem poplacze ok 5 minut czasem ok 10 minut;) jak go dziaselka bola ale teraz wiem co znaczy sie wyspac no jak nie ide tak pozno spac jak teraz he he he

pozdrowka
 
Martuś wszyskiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu


Joanna i dla Ciebie również spóznione życzenia z okazji rocznicy
dużo szczęscia, jeszcze więcej miłosci pogody ducha każdego dnia:-D

Joanna ostatnio zaczęłam regulować spanie jedzenie i inne Roszka, po rozregulowaniu na skutek ślubu. Wzięłam pod uwagę to co opowiadałaś o przeniesieniu się do innego pokoju. Juz wczesniej chciałam to zrobić, ale to że u Was zadziałało, jeszcze mnie w tym umocniło. Od kilku dni Roszko śpi w pokoju sam Efekty sa zaskakujące. Roszko budzi się koło 5 na mleczko, zasypia i potrafi jeszcze pospać spokojnie do 8 ( raz spał do 9). Wyspałam się już dwa razy, pierwszy raz....od niepamietam kiedy:-D:-D
 
hej!!!
Ale miałam czytania tyle sie u was dzieje:-)

Joanno-serdeczne Gratulacje dla Mayeczki za dwa krocki terz jz bedzie czesciej proboac, widze po Marcie ze jak cos zacznie to ciagle powtarza np ostatnio kleczy ciagle w lozeczku opierajac sie:-D i juz staje na kolanie i cofa nzke takze moze wstanie wkoncu:sorry2:, a spotkanie kobieto koniecznie strasznie chcialabym was poznac musimy cos zorganizowac:tak:
Evoska- tak ja tez spedzilam superasny pelen humoru dzien:-), mam nadzieje ze szybko wyjda zebolki Rocco i juz nie bedzi sie meczyl, a jak pomysle sobie ze jeszcze nas ceka 18 zbeow to az mnie ciarki przechodza:sick:, do jutra kochana na basenie:-)
Maxin- mam nadzieje ze Natalka juz lepiej i nie ma sladu po ukaszeniu bidulka taka mala i musialo ja to spotkac, ja mialam 3lata jak pierwszy raz ukasila mnie osta i do tej pory pamietam jak mnie bolalo i plakalam:baffled:
Iskierko-nareszcie sie nam pokazalas sliczna z ciebie mama i coeczke masz slodka:tak:, wiesz napisalas ze jestes zodiakalnym bykiem moj maz rowniez:-), a co do zakupow to ja tez ciagle cos nabywam i zawsze mowie jaka byla pierwsza cena i ie zaplacilam urywajac jeszcze troche z ceny:-D chociaz moj maz dobrze mnie zna i tylko sie smieje albo robi taka smieszna mine i machnie na mnie reka, to straszne co wyprzedaze robia z czlowieka:-D
Pinka-jak samopoczucie mysle o Was jak sie macie?
Olis-jak dzis Olivieek po szczepiace, jak masz ochate na space to sie dzis wybieram do hyde parku i mozemy sie spotkac:tak:, dalsze trzymanie kciukow za meza :-)
Buziaczku- szczerze wspolczuje z tymi psami i podziwiam ze sie zgodzilas ja bym sie nie zgodzila :baffled:co za duzo obowiazkow to nie zdrowo a jeszcze przy malutkim dziecku zostana z ciebie strzepy czlowieka nie ma ci kto pomoc??? tylko ty jedna jestes czy jeszcze ktos moe z rodziny tesciow:confused:
Izus- ty juz w ten weekend w londynie bedziesz jak znajdziesz chwilke to daj mi znac to sie chociaz na pol godz bysmy spotkaly bo ja bede caly weekend sama tak bym chciala cie poznac ale oczywiscie jak nie bedziesz miala czasu:tak:
Justyna17-co tam u was malo piszesz napisz jakie postepy maly robi:-)
Justyna.w-Witaj po wakacjach:-)
niunia- no nie dziwie ci sie ze nie masz na nic czasu to normalne wazne aby byl ktos kto cie wesprze bedzie dobrze:-)
Martusia-wszystkiego naj naj dla Wasna trzecia rocznice slubu:-)

umknelo mi troche postow juz nie wiem kiedy co czytalam i co mam odpisac
my po sniadaniu (drugim) ruszamy do parku bo jest pieknie ostatni tydz wychodze z domu okolo 11 i wracam o 18 kocham slonce:-) dzieki temu mala tak pieknie spi a jutro ide kluske zwazyc zobaczymy ile jej sie przytylo przez miesiac:-D

pozdawiam i milego dnia zycze:-)
 
witajcie moje drogie:-)

jutro wielki dzien na 17 stą mam wywołanie i straszniego cykora że aż mi sie rece trzesa bardzo załuje że nie udało mi sie urodzic normalnie bez pomocy lekarza tak bardzo chciałam ale niestety sie nie udało:no::no:
iskierko-dziekuje za dedykacje :-) ładna babeczka z ciebie :-):tak:
niunka- wiem ze masz mało czasu ale moze uda ci sie odpowiedziec na kilka moich pytan a mianowicie.......
jak wiesz jutro wielki dzien przedemna:szok::szok:i chciałabym abys mi trozke pomogła
- po zgłoszeniu sie na wywołanie i zarejestrowaniu co miałas robione(badania)
-po jakim czasie od zastrzyku zaczeły sie bóle?
-czy mogłaś sobie chodzic czy musiałas leżec?
-jak było z jedzeniem u ciebie?
czy po tym zastrzyku bóle układaja sie tak samo jak przy naormalnym porodzie to znaczy fazami od 1do3 czy odrazu dostajesz takich mocnych?

kurcze narazie to tyle bo z tego wrazenia to juz nie pamietam wiecej mam nadzieje ze zajrzysz tutaj i odpiszesz pozdrawiam cie buzka



ide na sniadanko kobietki ale nie wiem czy je przełkne z tych nerwów a jutro to chyba po scianach bede chodzic................
trzymajcie sie cieplutko
i przeprasam was ze ja tak o sobie tylko pisze ale mam naprawde mega stresa:sorry::szok: kazani na Shawshank j
 
hej dziewczyny!
Zycze pysznej kawki i milutkiego dnia!
nikt do mnie nie pisze wiec nie mam co odpisywac...:sorry2::-:)-:)-(
ale handra co?
papa na razie
pinka-trzymaj siejuz niedlugo!
 
witam,zapowiada sie dzis calkiem ladnie:tak:My odliczamy i codzienie o jednym mowimy.Oczywiscie bedea w pl ja chce ten czas wykorzystac na maxa:-D 22 w Karkowie organizujemy spotkanie Majowek,poniewaz juz dwa mnie ominely,tak z okazji mojego przyjazdu organizujemy nastepne,oczywiscie nie ob ylo sie bez stresu,moj wczora mi oznajmil,ze niewie czy sie wyrobi:wściekła/y:a ja juz w nerwice popadla,widzac jak bardzo mi zalezy,stwierdzil,ze w ostatecznosci polece samolotem a ona dojedzie i nas zabierze do Wloch,wiec humor od razu powrocil;-)My kobietki czasami muismy postawic na swoim co:tak:;-)Troche przeraza mnie pakowanie,musze zabarc ciuchy na lato i jenies,bo w pl slyszalam,ze nie jest za cieplo:confused:mam nadzieje,ze sie zabierzemy,ja na wkacjach lubie codziennie chodzic inaczej ubrana,wiec bedzie co pakowac:-D
Natalki paluszek juz dobrze,opuchlizna do wieczora zeszla,kochanutka caly czas ruszala paluszkiem i do drapala, dziunia slicznie spala,nie chwale ja,ale zauwazylam znaczna poprawe w jedzeniu,wczoraj zjadla dwa obiady,miedzy posilakami owoce,serek,ciacha cieszy mnie to:tak:

tutaj ruch jak na bazarze:-D

Joanna kiedy wracasz do parcy,tylkow piatki bedziesz pracowac co?Super Maya zaczyna smigac.Co do cuchow,terazniejsza moda mnie darazni,jest malo rzeczy ktore moge wybrac,chco podobaja mi sie dziny z szerokimi nogawkami musze fajne wypatrzyc,a co do szpilek kiedy chcialam zaczac w nich chodzic,zaszlam w ciaze:-D a teraz to nawet nie zakladam bo bym chyba polamala nogi biegajac za mala:-Dale moje koturny wciaz nosze uwielbiam je:tak:

Ewcia teraz sa sliczne ciuszki dla musiek w ciazy;-)kobieta pracujac jestes,wciaz w biegu;-)dobrze ze masz czas na bb:tak:Jak Rocco z chodzeniem?

agnes,ruchliwa ta twoja pscola,moze na wekedn uda ci sie wypoczac,a maz niech zajmi sie mala:tak:

buziaczek chyba cos ominelam to gdzie ty teraz mieszkasz u tesciow???wslopczuje zmeczenia,ale powinno sie wysztko unormowac,jak twoja laktacja???

isuekra twoj uwielbia swoja konsole,przynajmnie ty masz czas na bb:-DW Braiton jest milusio ja tez chetnie przyjazd na spotkanie:tak:damy znac jeszcze Anyi .hIHIHI ale sie usmialam z przeprowadzki,u mnie podobnie jest za kazdym razem;-)Ja robie porzadki duzo ciuchow oddaje,a moj sie tylko smieje, ze to specjanie aby miec miejsce na nowe ciuchy:tak:jak on juz nas znaja,a jak widzi cos nowego to mowi do mnie "co stare laszki?!"

sliczne z was laseczki.:-)Ala pannica ze hoho,przykro mi z powodu mamci:sorry2:

izusia jak dzis glowa lepiej?Zapisy do szkoly cie czakaja swietnie:-)A jak ogloszenia,znalazlas cos ciekawego,bardzo milo spedzasz czas.Kiedy organizuja wam spotkanie na ktorym nie bylas?A do Ary wybiaracie sie?

olis przelozyli mowisz rozmowe,daj znac jak cos bedziesz wiedziec,wciaz trzymam kciuki:tak:Jak calusny,pewnie spal po szczepionce??A ty moja droga?

kasiullka barwo,wiedze postepy i rutyna wraca,a tu jak sie czujes jako mezatka?

Maja pewnie trzeba korzystac z slonca:tak:my tez uwielbiamy spacer;-)

pinka to trzymamy kciuki bez dzidzi niewychodz z sziptala:-D

olcia pisz co u was ,co cie drezy cieszy to na pewno opiszemy,jak BENGIE,MILEGO DNIA

uff skoczylam,chco i tak niewiem czy nie pominela kogos:confused::sorry2:jak tak to sorki

pozdrawiam goraca zycze milego dnia
 
reklama
Witam z kawką , ale przelotem, bo dziś biegam od rana i nadrabiam zaleglości. Odpiszę popoludniu albo wieczorkiem pewnie. Teraz życzę Milego dnia dla Wszystkich:-)
 
Do góry