reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

ho ho dzis strony pelne zyczen

dla EMILKI radosci,usmiechu i beztroskiego dziecinstwa,obys zawsze byla zdrowa grzeczna dla rodzicow

dla BRIANKA ktory jest dla mnie dosc wyjatkowy bo bardzo lubie jego mamusie slemy 1000 ciumaski i zyczymy wszystkiego naj z okazji ukonczenia 11 miesiaca-urodzinki niedlugo
 
reklama
Witam wszystkie Mamuski:-) Na forum jestem nowa, a w Londynie mieszkam juz prawie 3 lata. Chcialam sie poradzic , widze ze wszelkie zakupki macie juz za soba co wynika po wieku waszych pociech:-)
Mam spory problem jesli chodzi o wozek, gdyz nigdzie niemoge znalesc takiego jak bym chciala:baffled: moze znacie jakies sklepy dla dzieciaczkow, oprocz mothercare, mamasandpapas i toys...moze jakies mniejsze sklepy ja mieszkam na polnocy londynu.
A i jeszcze lozeczko, z szuflada czy bez?
Z gory dziekuje
 
Emilko, Pati,
Idzie misio... Idzie słonik...
Idzie lalka... No i konik...
Wszyscy razem z balonami...
Z najlepszymi życzonkami...
Bo to dzień radosny wielce...
Masz już jeden roczek więcej...


Najserdeczniejsze życzonka śle wirtualna ciocia Natalia z Ingusią

birtday.gif

 
Witaj Niusia serdecznie,
k015.gif


ja Ci niestety w kwestii sklepowej nie pomogę, bo po pierwsze jeszcze jestem w Polsce, a po drugie będę mieszkać i tak dgdzie indziej - w pn Walii. ;-)
Jeśli chodzi o kwestię szuflady to ja mam łóżeczko bez i jest ok. Chyba, ze potrzebujesz dodatkową skrytkę, bo masz mało miejsca, wtedy szuflada się przyda. :happy:



Ja mam pytanko do Was - jak wyjeżdżałyście do UK to co robiłyście z samochodem? Brałyście go ze sobą czy sprzedawałyście/zostawiałyście w Polsce? Czy można w ogóle wziąć samochód ze sobą, pomijając kwestię bezpieczeństwa oczywiście. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Najlepsze zyczenia urodzinowe dla Emilki i Patiego!!Slodkiego i szczesliwego zycia w zdrowiu i radosci!!:-):-):-):-):-)
 
Witam Mamusie!
oraz nowe forumowiczki:-)


Ladna nam sie pogoda zrobila prawda?tak slonecznie tylko ze Brianek nie lubi jak mu przyswieca slonce wasze dzieciaczki tez tak maja:confused:strasznie panikuje a czasami zaczyna plakac:eek:dziwne mioze z czasem sie przyzyczaji:confused:w sumie to tak od urodzenia ma ale myslalam ze to minie;-)
Dzis tyle sie ochodzilam ze szok:tak:poniewaz szukam pilnie pracy.Chcialam taka zeby pilnowac dziecko bo w mojej sytulacji taka jest najlepsza praca.
Opisalam sie wczoraj karteczek mnostwo z mojimi namiarami dzis powrzucalam do skryznek pocztowych na wlasna reke :-)szukam tez po internecie ale nic takiego nie ma u nas.
Moze wy mi cos podpowiecie:confused:bede wdzieczna:tak:


Olis i Oliwierek oraz Kasiulka i Roch dziekujemy za zyczenia i slemy ogromniaste ciumaski!:-)









Pozdrowienia i ciumaski!


 
Hej!!!

EMILKA, PATI -KOCHANI STO LAT WAM ŻYCZĘ DUŻO ZDRÓWKA I POCIECHY Z RODZICÓW:-)

BRAIANKU- I DLA CIEBIE NA 11 MIESIAC DUUUŻO WSPANIAŁYCH MIŁYCH CHWIL Z MAMĄ I TATĄ

Witam nowe dziewczyny na forum :-)

Dziewczyny czytam co piszecie ale nie dam rady napisac kazdej pamietam i czytam :happy:
Ja to dopiero chyba we wtorek się odezwe bo będę prazować znowu tylko na popołudnie bo teraz to dziki szał nie wiem w co mam robic jak juz dotrę do domu tyle różnych rzeczy dobrze ze to tylko jeden tydz tak dluzej

moja mała bije rekordy w spaniu chyba rosnie bo coraz ciezsza sie robi sama juz sie podciaga ale musze ja trzymac jest coraz fajniejsza:-)

pozdrawiam wszystkich papa
 
Hej laski
No i ci sie porobilo z pogoda,gdzie slonce?????My dzis w pracy,ale na chwilke,razem z Georgem maja teraz ubaw,wszedzie za soba chodza,gadaj do siebie jest wesolo,oboje zabkuja,ale nie jest zle.Otworzyli niedaleko nowy klub wiec w przyszym tyg chcemy sie wybrac.Jutro jedziemy do centrum zobaczyc sie z moja kumpela,niunia w koncu zobaczy Big Ben,itp

Widze,ze na forum jakos tak smutnawo,malo starych mamusiek nie zaglada,a szkoda,bo tesknie za nimi.

Wciaz owe mamy sie dopisuja,super juz duzo duzo na jest i czasami ciezko odpisac kazdej,wiec sie nie gniewajcie.

Maja dzieci maja wolne wiec wiecej pracy nie,ale super sobie radzisz a twoj aniolek jest bomba.:happy:

Maggusia na priwa wylec ci wieczorkiem moje ogloszenie,ja rozwieszalam w praku jak macie w nim cafejke,oraz po miescie w sklepach,czasmi maja tab.ogloszen,wystarczy isc ac im notke i powiedziec ile ma wisiec,czasmi trzeba placic,czasami jest to FREE,w sklepach dla dzieci mozna zapytac.Zycze powodzenia aby sie udalo,opieka nad dzidzi chyba bedzie najlepszym rozwiazaniem,na pewno cos znajdziesz,wierze w to,a masz wogole gg,jak tak to podaj mi na priv;-)

Niusia _23 witam u nas,ja tez mieszkam na polnocy,w shoping center na WOOG GREEN jest sklep z wozkami,roznymi pierdolkami dla dziecka.:tak:

Olis i jak z praca zastanowilas sie co robic???Jak Oliwierek postepy w raczkowaniu sa,a jak zabki????Mam nadzieje,ze twoje samopoczucie ok,usmiechu zycze:-)

Anetka bedziemy w niedziele,tyko o ktorej???Milo juz sie nie mozemy doczekac,wciaz zastanawiam sie co sprawilo by mu duza radosc?????Dzis ide na zakupy wiec chce c os wybrac,moze jakas podpowiedz??:baffled:

ooooooo chyba wstalay lece do nich

milego dnia zycze
buziaki:-)
 
Czesc Kobietki

Ja tak na chwileczke wlasnie wrocilysmy od HV co by sprawdzic jak mala przybiera na wadzie jest super bo wazy 6.200 i dlugasna bo 65 cm. Problem jest tylko taki ze zaczela sie budzic w srodku nocy na jedzenie co sie nie zdazalo do tej pory. HV stwierdzila ze moze zaczac podawac papki, bo do tego Maya bardzo interesuje sie tym co my zjadamy. Bo formuly nie kazala podawac. Co o ttym myslicie? Bo skoro na cycu przybiera jednak na wadze to moze przecierpiec ta pobudke w nocy.

Pozdrawiam i z gory dzieki za wskazowki i porady, na ktore czekam z niecierpliwoscia:-)
 
reklama
Kochane urodzinowe Aniołki
Niech Wam radośnie i beztrosko upływa dalej życie i niech otaczają Was tylko dobrzy ludzie.
Niech Wasz uśmiech i Wasze szczęście będzie wynagrodzeniem dla Waszych Rodziców za największy dar - dar życia.

Zobacz załącznik 29231

Briaianku- niech Twoje dni będą przepełnione tylko radościa,która wypełni serduszka Twoich Rodziców
Zobacz załącznik 29232
 
Do góry