reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Agnieszka potrzebujesz czasu:) Pierwszy raz za granica jestes? Czesto sie przeprowadzalas?
Jezeli nie to zrozumiale ,jestes w obcym miejscu nie masz znajomych...
Maz w pracy.. Nie martw sie z czasem bedzie coraz lepiej i na pewno poznasz kogos. Ja zaluje ze nie przyjechalysmy na lato ale wolalam urodzic w Pl.
Uszy do gory bedzie dobre:))

Haha majowko dopiero zalapalam teraz;))

Nam tu dobrze i wracac sie nie chce:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Poziomka Niby wszyscy tak mówią ze potrzebuje czasu bo własnie nigdy sie nie przeprowadzałam a co dopiero za granice.ale kurcze boje sie ze czas tu nic nie da. Staramy sie o dzidzie i tez w sumie wolałabym rodzic w pl bo tam mam znajoma położna to jakos tak bezpieczniej bym sie czula w razie czego. Rozważamy tez powrot do pl chociaz na jakis czas ale sami nie wiemy w sumie co robic
 
Agnieszka bez sensu moim zdaniem. Jak juz tu jestescie to ukladajcie zycie tu, bo takie jezdzenie ani dla Was dobre ani dla dzieci.
Jezeli potrzebujesz zawsze mozesz zasiegnac porady Pl gina.
Szkoda ze nie mieszkamy blizej siebie:(
Pogadaj z dziewczynami ktore sa w ciazy co mysla.
 
Poziomka Ja wiem ze to nie za dobre dla dzieci ale nie wiem czy bedzie sens tu siedziec skoro bede tylko myslec co by tu zrobic zeby wrocic do pl.
Szkoda ogromna ze blizej siebie nie mieszkamy to bylo by nam raźniej razem ;)
 
Daj sobie czas,wrocic do Pl zawsze mozesz.
Na swieta lecicie do Pl?
Ustalcie ze jezeli np do konca stycznia nic sie nie zmieni to wracacie i juz:)
 
Zostajemy tutaj na swieta. Tak jest w sumie postanowione ze do czerwca jesli nic sie nie zmieni to wrocimy do pl ale nie trace nadziei ze moze mi sie zmieni i wcale nie bede chciala wracac juz :-D
 
Dzieki wielkie :-) i moze nie fasolke a fasolki bo u nas bliźniaki nie wykluczone ;)

Moze reszta dziewczyn mnie tu ciutek wesprze tez to bedzie mi lepiej ;)

A jak tam Twoje dziewczyny? Jak tam ta najmniejsza?
 
reklama
Do góry