reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Czesc kobietki wpadam tylko sie przywitac i spadam, dopadło mnie jakies wstretnie chorubsko i czuje sie okropnie, mam nadzieje tylko ze nie złapie tez Alexa. Ide sie polozyc, mlody spi wiec trzeba wykorzystac chwilke.
Zdrówka zycze wszystkim.
Papatki.
 
reklama
hej dziewczyny!
Moj maly zaczal juz jakis czas temu zgrzytac zebami,nie w nocy ale w dzien
myslicie ze to taka jego zabawa czy cos jest nie tak?
Dzieki za opinie
pozdrowionka
 
Czecs wszystkiem!
Byslysmy na zajeciach na basenie i Nika miala glowke pod woda 3 razy!I wogole nie plakala i miala ubaw po pachy i byla z siebie strasznie dumna jak wszyscy sie nad nia zachwycali ze nie placze:-D:-D:-D
Bylo swietnie dzis!!!!!!!

Jutro idziemy rodzinnie do lekarza bo tatus chory strasznie,ninia nadal katar i ti porzadny i jau troche za dlugo iwec spytam czy moze dac jej jakies leki normalne albo cos.

Nwinke mam:chcemy miec drugie dziecko ale zdecydowalismy ze teraz jeszcze za szybko:sorry2:i poczekamy,ale zaczyniemy sie starac z dniem 01 sierpnia 2008 roku!I
wiec odliczamy juz:-):tak:
 
Olcia moja zgrzytala zebami jak jej wychodzily pierwsze i poczula ze ma cos w buzi,teraz tego na szczescie nie robi bo nieznosze tego dzwieku:no:

justynka zdrowka kochana

zabka zgadzam sie z dziewczynmi lepij byc razem niz zalowac i czuc sie samotnym.Wogole witaj na bb;-)

Ja wogole podziwiam pary,ktore decyduja sie na dluzsza rozlake,ja bym nie dal rady:no:

wogole ostatnio widze bb przechodzi jakis kryzys,wszedzie gdzie zagladam malo postow, niewiele sie dzieje:confused::sorry2:ciekawe czemu,przejadlo sie kazdemy,czasu nie ma:baffled:a wydawalo by sie ze zima bedzie wiekszy ruch:baffled:
 
katarzyna super starania za pol roku,bedzie fajnie:tak:Brwao dla Weronisi odwazna dziewczynka,a wy chodzicie na kurs plywania??Super zajecia,ja mala na przyszle wakacjie chce zapisac.Zdrowka dla meza i niuni,oby ciebie nie dopadlo
 
Katarzyna_s-wow to super ,w sierpniu czyli jak mala bedzie miala 2latka?My tez zaczelismy myslec ale jeszcze sie nie zdecydowalismy ,ale nasz juz ma 2 wiec moze faktycznie to dobry czas...
maxin78-no fakt spokoj!!!ale co zrobic same nie piszemy za duzo haha:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
NADROBIMY!!!
 
Później zajrze bo mały rozrabia, nawet poprasować nie da :-D wszystko lerzy rozwalone :-), obok komp mam sofe na której buszuje urwis, chwilami go zaczepiam i jest ok, bo w łóżeczku mu się nudzi....

 
reklama
hej
brrr coraz zimniej, a ja jestem dzisiaj zmeczona, mala awnturowala sie w nocy, w ogole ostatnio jakos dziwnie sie zachowuje, tak jakby bala sie zasnac, a jak juz zasnie na mnie oczywiscie to po odlozeniu do lozeczka budzi sie, juz chwilami nie mam sily, nie wiem dlaczego tak robi, moze zabki albo cos ja boli:confused:,
no ale dobra tyle marudzenia, poza tym jest super obraca sie na boczki ale na brzuszek jeszcze jej sie nie udalo, chce wziac stopki do buzi,
dzisiaj bylam ja wazyc i wazy 7.9kg nic dziwnego ze juz mnie rece bola od podnoszenia jej, jeszcze okolo trzy tygodnie i zaczniemy wprowadzac nowe jedzonko,
a od jakiegos czasu jak marudzi to wydaje takie dzwieki jakby wolala mama, brzmi to jakos mmmmmaaaaaammmmmaaaaa, albo mmmmuuummmmaaaa, i wtedy ja wymiekam az mi serce drzy, chociaz wiem ze ona to robi nie swiadomie

katarzyna s gratuluje decyzji, no to rzeczywiscie teraz zacznie sie odliczanie

maxin ja jeszcze nie mam pojecia co kupic na prezenty, ja tez mam dylemat jak co roku, ale prawdopodobnie bede kupowac dopiero w Polsce, jakos teraz nie mam glowy do tego,
 
Do góry