reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Izka, oj tęsknie bardzo, mam nafdzieję, ze w 1 tydzień się wszystko uda pozalatwaic i polecimy wreszcie do niego!!!!!
Buziaczku! powodzenia w przygotowaniach, oby wszystko się udało tak jak trzeba!!! Trzymam kciuki ps. i moze jednak będziemy gdzieś blisko siebie mieszkać ;-) to się okaże za tydzien ;-)
Mala-gorzatka, podpisuję się pod slowami Magussi,u nas też tak było bo maż pracowala od rana do nocy prawie, a ja dostawałam w glowę z samotności, to był koszmar, mam nadzieję, że teraz będzie lepiej, ma lepszą pracę, więcej wolnego, więc bedzie mógl nam poświęcić więcej czasu ;-) GLOWA DO GÓRY ;-)
 
reklama
Witam
to zaczne od początku ;-), dzisiaj odwiedziliśmy z Krystiankiem moje koleżanki z pracy, było super. Tym bardziej że jedna z nich ma 3m-czną córeczke. Poklechałam sobie, a malutki między czasie zaczął przewracać się spowrotem, już nie wołał mamusi :-D. To przewroty mamy za sobą, stópek nie bierze jeszcze do buzi ale robi postępy:-). Dzisiaj próbowałam nagrać go jak śpiewa tańcząc ze mną, prawie krzyczał przy tym :-D, ale jak tylko załączyłam aparat przestał bo migało tam światełko :-(, może następnym razem wyjdzie :tak:.

Wszystkim których dopadło choróbsko dużo dużo zdrówka :-)
Maggusia to masz mądrego synka, musisz być z niego bardzo dumna :tak::-). I dzięki za wiadomość.
Malo gorzadka dziewczyny mają racje - musisz pogadać z mężem. A może małą wojne zrobić. Ja kiedyś zrobiłam, bo spokojnie jakoś ciężko to szło, a teraz to i na dyskoteke wyjde. Czasami mężczyźni zapominają i nie są świadomi jak jest ciężko, gdy bąbel potrzebuje coraz to więcej uwagi, a są takie co tylko na rączkach i wtedy jest naprawde ciężko. Powodzonka
Katarzyna_s takie zajęcia to muszą być super, na pewno następnym razem spodoba jej sie kąpiel :tak:
Wisienkaa1 dzieki, zaraz tam zajrze :tak::-)
Nathalie super że z nami jesteś, to teraz pisz kobietko co tam u Was słychać.

Kolorowych snów, papapa
 
oh a ilez to ja juz sie nagadalam z nim o tym komputerze...ehhh...juz nawet teraz nie rozpoczynam tego tematu bo tylko sie nagadam. Teraz to poprostu przestaje sie odzywac i bardziej reaguje na moj gniew i milczenie niz jak zrobie raban w domu :tak: Wtedy chodzi jak w zegarku, wrecz namawia mnie na odpoczywanie itd ale ilez mozna powtarzac to bledne kolo-z tego wynika ze zeby bylo dobrze musialabym chodzic "nadeta"calymi dniami .... ja juz nie wiem czy z chlopami to juz tak jest :baffled:
Czasem to ma ochote pociac te kable od netu w sito :tak:


W czwartek moja malutka bedzie miala pierwsza szczepionke i juz mysle czy bedzie goraczkowac czy nie... jak to bylo u waszych dzieciaczkow ???

teraz lece do lozeczka, mala spi wiec moze poczytam...ale jak zaczne juz czytac to nie moge ksiazki odstawic a tu pewnie po 5 niunia sie obudzi :-)
 
MAGGUSIA mam nedzieje ze rzeczywiscie Briankowi szybko przejdzie pokazywalas gdzies na bb w koncu ta swoja fryzure bo ja czekam i czekam i nadal nie widzialam a co do baby to emi tez mowi ale tak smiesznie jakos bibej bibi jakos tak :tak:
KATARZYNA S zazdroszcze super zajec w baseniku jak worcimy z pl po siwetach tez sie biore za nasza rozrywke basen moze jakis areobik dla mnie musze sie za siebie wziac:tak:
MAłA GORZATKA u nas po zadnej szczepionce nie miala emi zadnych goraczek zadnych obrzęków spokojnie przesypiała nocki po szczepieniu
MAMUśKA no super ze malutki robi postepy
 
witajcie kobietki ja tylko na momęcik bo stokrotka jeszcze nie spi a raczej juz nie spi od 8smej........
mala-gorzatko-moja mała miała szczepionke w poniedziałek nie goraczkowała tylko troszke marudna była dostała w dwa udka:zawstydzona/y:strasznie płakała bidulka

ok reszcie odpisze jak szkrab zasnie.......
 

Załączniki

  • kluseczka.jpg
    kluseczka.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 10
  • kluseczka1.jpg
    kluseczka1.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 11
Witam Mamusie!

Bylam z Briankiem u lekarza na dodatek trafilam na studenta ale lekarka pozniej sprawdzala go i bylo milo.
Brianek ma zapalenie jamy ustej gardla krtani itd:baffled:ale juz mu przechodzi dlatego nie dostal antybiotyku kazala nadal paracetamolem bo powiedziala ze po co dawac antybiottyk zeby oslabic organizm powinno przejsc mu do czterech dni:-)

Witam wszystkie mamuski z UK
Ja tu nowa wiec mnie nie znacie :-(
Chcialam powiedziec ze tez wczoraj bylam u lekarza bo od zeszlej srody sama nie moge sie wyleczyc, ale nic mi w sumie nie pomogl, rowniez kazal brac paracetamol zeby mojej dzidzi nie zaszkodzic za bardzo, a tak juz mnie to przeziebienie wkurza ze szok, wczoraj w nocy spac nie moglam, caly czas kaszlalam. Mam nadzieje ze mi szybciej przejdzie niz 4 dni, bo juz psychicznie wykancza mnie ta chorobsko.:crazy:
 
Witam wszystkich z rana.

Kasiula matula u mnie cukierki czesto w domu leżą wiec jakby co to mam.

wisienkaa1 witaj na forum.dużo zdrówka życze oby szybko przeszło.a lekarz miał racje ja jak byłam teraz w ciazy to też sie rozchorowałam no i nic nie brałam.zrobiłam sobie syrop z cebuli i tym sie leczyłam.ale był fuj ale piłam aby sie nie faszerowac tabletkami.

Malagorzatka ja też sie już zastanawiam nad tymszczepieniem .mój pierwszy synek kazde szczepienie przechodził bez żadnych obrzeków, gorączek itp.Mam nadzieje że teraz też tak bedzie bo ten mój mały to jak mu podaje witaminke czy kropelki na kolke to wypluwa.

A u nas dzis gorsza pogoda niż wczoraj.Ale na spacer i tak trzeba iść z chłopakami.Jakaś jestem ospała dzisiaj.

ok zmykam bo mój mały już sie obudził.papa
 
Wisienka - ja w ciązy piłam syrop z cytryny, miodu i czosnku (sok z 1 cytryny + miód + wyciśnięte 1-2 ząbki czosnku - podgrzewasz, czekasz aż ostygnie i pijesz). Polecam.
Mała-Gorzatko - nie doczytałam o co chodzi, domyślam się, że Tatuś za mało się zajmuje córcią, tak? Jeśli tak to nie martwiłabym się tylko dała mu czas na przyzywczajenie ise do sytuacji, co nie znaczy, ze ma nic nie robić, broń Boże. Wg mnie z facetami trzeba po dobroci. Ja miałam bardzo ciężko, bo mój mąż pracował w innym mieście i przyjeżdżał tylko na weekendy i potem jak zamieszkaliśmy razem na stałe jak mała miała 6 miesięcy to stwierdził, ze nic nie potrafi przy niej zrobić i robić nie będzie. Ale jakoś tak powolutku powolutku przywykł do wszystkiego i teraz jest super tatą i przynam, ze zajmuje się naszą Ingusią więcej niż ja.
 
reklama
Halloween_Pumpkin2.gif

Czesc kobietki HAPPY HALLOWEEN wszystkim życzę, ciekawe czy dzieciaczki beda chodzic w tamtym roku nikt do nas nie zawitał.
MAGGUSIU wybieramy sie do Szkocji dokladniej do Kirkcaldy, wylot cos kolo 6,7 grudnia bo 7 zdajemy klucze, ale mam nerwa przed ta przeprowadzka hihihi.
OLIS opuszczam Was ale nic sie nie martw bede was nawiedzac przynajmniej na forum. Wiesz my tez wiazemy ze Szkocja wielkie nadzieje, chcemy sie juz gdzies osiedlic na stale a mniejsze miasteczko jakos bardziej mi sie widzi.
A zapomnialam ostatnio dodac swietna nowa parke mamy hihii OLI i NATALINKA super razem wygladali.

Kurcze szkoda ze nie orintujecie sie za bardzo w tych nieszczesnych benefitach, trzeba bedzie dzwonic i sie dowiadywac.
Nic zmykam zrobic kawke bo zaraz zasne. Buziaczki ogromniaste dla Was i waszych slicznych pociech.
Papa do .. moze popoludniu zajrze.
 
Do góry