reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Czesc dziewczyny!!!

Ja tylko na chwilke przywitac Maxin.Popieram Are!Maxin jestes nieoceniona.Pamietasz o wszystkich.
Dziewczynki bede wieczorem i wstawie zdjecia Julci jako jednej z nielicznych kobietek na forum ( mam na mysli dzieciaczki) :) A na spotkanie tez sie chetnie pisze!!!

Uciekam na razie czytac bajki mojej corci :) bede wieczorem.Buziaki.Pa.
 
reklama
Taka juz jestem;)Jak kogos lubie to pamietam ;) ;) ;)Jak mnie nie ma na forum rozmyslam co tam u was sie dzieje ;)

Wlasnie testujemy z mezulkiem nasz nowy sprzet,jak milo posluchac glosno muzyki,bez charczacych kolumn ;D ;D ;D
 
witam drogie panie,serdeczne dzieki za gratulacje,u was tak strasznie cieplo i rodzinnie ::) bardzo sie ciesze na spotkanie nasze tu w UK,NAPEWNO BEDE!!!,pozdrawiam Was wszystkie,pa pa
 
Maxin swietny pomysl z tym artykulem na BB!!!Osobiscie przeczytalam go teraz po raz pierwszy.
Juz sie nie moge doczeka nastepnego spotkania i tego kiedy poznam Was wszystkie.Miejmy nadzieje, ze teraz bedzie juz nas troche wiecej.Bo swieta mamy juz za soba, wiec wiekszosc dziewczyn juz wrocila z wojaży :) i mam nadzieje, ze uda nam sie zorganizowac spotkanie w wiekszym gronie.

Kochane tak sobie wlasnie przypomnialam o Anibani.A gdziesz to nasza mamusia uroczych blizniaczek sie podziewa?Czyzby byla jeszcze w Polsce?

Kochane wstawiam zdjecia mojej corci.Moje dzieciatko jest poprostu przebojowe.Teraz jest wlasnie na etapie mowienia ko ko i ka ka :) jest niesamowita.
Czekam tez na zdjecia Anyi i jej maluszka.
Uciekam juz spac.Maz dzis na noc w pracy wiec w lozku zimno i pusto :( na szczescie dzidzia spi obok w lozeczku :)

Dziewczynki zdrowka zycze i spokojnej nocki.Zostawiam Was z foteczkami mojej Julci ;)

11vl.jpg

Odsypianie Sylwestrowej zabawy ;)

29bw1.jpg

Prezentacja zabkow :)

37mt.jpg

A to dzis przed kapiela :)

47ab.jpg

Nic dodac nic ujac :)


 
hehee cudo z twojej coreczki:)
piekna:)
i martuski nie ma(nawiazujac do niobecnosci Anibani.
A jesli chodzi o artykul to jzu czytalam. FAjnie fajnie :laugh: :D
MAxin dzieki za pamiec:) a wlasnie zaczynam powoli , dzis kupilam 3takie spioszki niespioszki, nie wiem jak to nazwac. juz nie moglam sie powstrzymac, bylam nnna ogladaniu wozkow i jestem zdecydowana na wozek z mamas and papas albo jane. ale jakos szczerze powiedziawszy jane bardziej mi odpowiada, bo mamas and papas maja w tym combinatioon system brzydkie kolory jak dla mnie a poza tym brzydkie spacerowki, w jane za to cena jest zabojcza ale chyba warta skora wyprawki, czy jak to tam sie pisze :D
brzuszek podniosl sie do gory.
dziewczyny pokazcie swoje pociechy w i poza juz brzuchem:) ujawnijcie sie:)
 
Dziwnie byc w piatek w domku,zawsze parcuje,ale dzis wyszlo male nieporozumienie,wiec mam wolne.Dzieciaki ktorymi sie zajmuje sa chore i nie chca opusci ramion mamusi,wcale sie nie dziwie,nie widzialy mnie troche.Ale po poludniu ide na pare godzinke po starsza do szkoly.

Sylwiaza a ty w korym miesiazu jestes?Jak sie czujesz w tym cudnym stanie?Fajnie ,ze przyjdziesz na spotkanie,podaje link w ktory dokladnie umwaimy sie ;) : https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,4348.0.html

Iwonek Julcia ma sliczny usmiech,taka radosna  ;) Uwielbiam fotki maluchow jak spia, pozycjie sa takie zabawne :D
Ja tez sie zatanawialam gdzie podzial sie Aniabania juz bardzo dlugo tu nie zagladala,hmmm.........????????Twoj maz pracuje na nocki,ale przynajmniej w dzien jest w domku  ;D

Tamarunia mnie osobiscie z Mamas and Papas wozki nie przypadly do gustu,kolorki bardzo stonowane,ja ostanio wynalazlam taki model i jestem na niego zdecydowana:
011b0mz.jpg
4b1b6sa.jpg
9a1b0xc.jpg

Niezla podrobka Bugaboo Frog,a roznica w cenie jest ogromna,tak wyglada orginal,wiel sie nie rozni:
2412sb6ez.jpg

:)
 
Ivonek- malutka jest przecudowna. Naprawde slodka dziewczynka, ale juz kiedys to pisalam. Ilekroc wkelisz jej zdjecie pojawi sie ten sam komentarz z mojej strony :)

Moj synus zrobil sie bardzo towarzyski ostatnio i uwielbia przesiadywac wsrod doroslych, niestety nie moze jeszcze dolaczyc sie do konwersacji :) Bardzo czesto tak sie zasiedzi, ze nie mysli o tym, aby isc spac i musze z nim dlugo siedziec i mowic do niego zanim zasnie :) Tymcasem teraz ubieramy sie grubo i idziemy na spacerek... posluchac szumu morza, zeby bylo bardziej usypiajaco :) hihi
 
reklama
Ivonek ta Twoja corcia to pozuje jak prawdziwa modelka,kto wie ,moze juz teraz powinnysmy o autograf sie postarac.

Maxim milo Cie znow slyszec,mam nadzieje ze zle dni szybko przejda a Twoj maz bedzie Cie mocno wspieral bo tego teraz najbardziej potrzebujesz.Jak to dobrze ze mamy BB.

Ara dzieki za trzymanie kciukow,kazde wsparcie sie sprzyda.

Tamarunia wybor wozka naprawde nie jest prosty,ale ja osobiscie uwazam ze lepiej troche dolozyc a nizeli pozniej zalowac lub nastepny kupowac.

Dawno tez nie slychac Bety moze jeszcze z Polski nie wrocila.

Co do spotkania to raczej przed porodem to sie nie zalapie,ale zapraszam do mnie jak juz male bedzie na swiecie,bedzie nam bardzo milo,takie babskie spotkanko. :laugh:przed porodem nie zapraszam bo to nigdy nie wiadomo a nie chcialabym Was zaprosic a pozniej nie byc obecna.

Buziaczki :-*
 
Do góry