reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Ehh obiecane zdjecia nie zostaly wklejone wczorajszego wieczoru, bo nam sie pokasowaly :( Ale juz nadrabiamy z pstrykaniem fotek i niedlugo pochwale sie swoim przystojniaczkiem :)

cela- dziekuje. Chlopczyk? Byleby nie byl taki uparty jak ten moj. Bronil sie do samego konca w trakcie porodu :) Tak dobrze mu bylo u mamy.

lwica- nie zycze ci 'przedluzenia dreszczyku' :) Jakie mysli ogarniaja Cie im blizej rozwiazania?

sylwiaza- WIELKIE GRATULACJE. Zawsze to milo, gdy ktos dzieli sie na forum swoim szczesciem :)

Czas juz na mnie... goraca kapiel i troche snu /przerywanego :) / Dobranoc
 
Witam was serdecznie no coz mi tez sie wydaje ze to bedzie chlopak,ja ide jutro po nocniczek dla mnie oczywiscie nie daje rady w nocy,pozdrawiam ;D
 
czesc dziewczynki :)
ja na chwile bo mam strasznie duzo pracy .... ech, po swietach tak zawsze, jeszcze z tym moim szefem...szkoda gadac. a wlasnei mialam sie was zapytac, moze wiecie : czy pomimo tego ze odchodze na macierzynski w marcu w dalszym ciagu przysluguje mi taka sama ilosc "wakacji" w ciagu roku?? bo pomyslalam ze moglabym wziac dwa tygodnie przed pojsciem na macierzynski z 4 ktore mi przysluguje w ciagu calego roku i nie wiem czy to dziala tak jak mysle... jak nie wiecie to trudno, a jak sie ktoras z was orientuje to prosze o podpowiedz :D

u nas dalej ok. brzucho urosl przez swieta, zreszta nei tylko brzucho. kupilam wage ostatnio i sie przerazilam ;) mam juz mniej wiecej....17 na plusie ::) a to jeszcze prawie 3 miesiace do konca. chyba pobije rekord ;) najsmieszniejsze jest to ze tak naprawde tego nei widac, to znaczy z wyjatkiem bnrzucha nie wuydaje sie ogromna, no nie jestem ;) no coz, widocznei taki moj urok.

cela :) super ze przysluguje ci macierzynski. jakby nei bylo to jakas tam pomoc finansowa :)

sylwiaza, gratuluje chlopczyka :) u mnie tez podobno chlopak w brzuchu siedzi :) chlopaki gora ;)

anya, ja caly czas czekam na zdjecia :) doczekam sie?? ;)

pozdrawiam
 
Majeczka nigdy nie slyszalam o takim wyjsciu,wiec nie mam pojecia.Oby tym razem udalo sie ,o ile pamietam to 10 powinnas juz wiedziec,tak wiec juz niedlugo.

Cela pamietamy Cie,szkoda tylko ze tak rzadko sie oddzywasz :(,faktycznie na londynskim forum to prawie sami chlopcy.

Ara na wage nie ma sie za bardzo wplywu,ale przygotuj sie ze jeszcze Ci przybedzie,u mnie na plusie 14.5kg i mowia ze juz w tych dniach nie powinno przybyc.A tak wogole to moja znajoma przytyla 30 kg w ciazy,a karmiac coreczke moment to zrzucila i teraz to przydaloby jej sie przytyc.Tak wiec nie ma sie co martwic,napewno slicznie wygladasz,najwazniejsze zeby didzia byla zdrowa. :)

Anya moje przeczucia sa takie ze malenstwo urodzi sie przed czasem,ale moze to tylko moja wyobraznia,gdyz tak bym wolala,czas pokaze.

A tak wogole to uwierzycie ze ze styczniowek jeszcze zadna nie urodzila,a za to pierwszym dzieciaczkiem na forum w tym roku byla dzidzia z lutego. :laugh:
 
lwica :) dzieki za pocieszenie :D mam nadzieje ze mi chociaz w doopsku nie zostana te kilogramy pozniej ;) a jesli to trudno. najwazneijsza jest moja kropeczka w brzuchu takze nei bede sie przejmowac, najwyzej bede sie musiala zapisac na jakas silownie czy cos ;)
ja w dalszym ciagu mam kciuki za ciebie zacisniete. teraz to juz masz z gorki, i nawet chyba nei byloby mowy o wczesniaku, co??

a i dowiedzialam sie o te wakacje. o ile sie szef zgodzi to moge wziac, no i mam nadzieje ze sie zgodzi, kciuki bede prosic w odpowiednim czasie ;)

aha i kupilam sobei fajne buciki wlasnie :)
 
Witam w NOWYM ROKU moje kochane kolezanki mam nadziej,ze przyniesie nam wiel radosci, pomyslnosci i duchowego spokoju.Juz jestem w Londynie i bardzo sie ciesze,ze wrocilam na nasze domowe smieci,wszedzie dobrze,ale w wlasnym domku najlepiej.Podroz meczaca,warunki na poskich drogach fatlane,caly czas sypal snieg i bylo slisko,powiem szczerze balam sie tej podrozy,ale naszczescie juz jestem.Moj sylwester byl mega spokojny,w domowym zaciuszy z paroma znajomymi,kolejna impreza bez tancow i tak dziwna,ogolnie ostatnio zauwazylam iz jestem bardzo spokojna,jak nie JA.Malo rozmowna,wciaz zamyslona,wszystkie mysli odtatnio skupiam na Nowym Roku,postanowienia,przemyslenia,zminy,zminy.Z mezem rowniez milesimy ciche dni,wszystko medzy nam jest jak najlepiej,ale w powietrzu cos siedzi,chyba kazdy znas ma wiel do przemyslenia.Czuje,ze jakos sie oddalilismy od siebie,jakos mi go brak choc ostanie tygodnie bylai caly czas razem no i z rodzina :)Ale jeztem pozytywnie nastawiona i cierpliwa,czuje,ze bedzie to wspanialy rok dal nas ;D

Na forum tyle nowinek,ciezko nadrobic zaleglosci,przeczytala wszystko dokladnie ;D ;D ;D

WITAM GORACO MAGDA71 I SYLWIAZA na forum, GRATULUJE,WSPANIALE NOSCI POD SERDUSZKIEM TAKIE CUDENKA

LWICA myslisz,ze dzidzi wczesniej sie urodzi?Jeszcze chwilke niech poczekac,oby nie za dlugo,milo slyszec,ze czujesz sie dobrze.Ciesze sie ze na naszym forum kolejna mamcia juz niedlugo bedzie piesci swojego skarba w ramionach,potem chyba ARA nie???Wierze,ze po porodzie starczy ci energii na wszystko tak jak Anya po tygodniu bedziesz na pewnych obrotach.Trzymam kciuki ;)

ANYA podziwiam cie,wspaniale,ze otoczona jestes tak wspanialymi ludzmi,duzo latwiej czlowiek dochodzi do siebie,jestes wspaniale zorganmiozowana,mam nadziej,ze bede wstanie tak jak ty wszystko dograc i miec czas na wszystko,a po twoim przykladzie wiedze,ze sie da ;DJa rowniez czekam na fotki maluszka!!!!!!!

DORCIA fatalnego masz szefa,ale sie nie daj,nie ma prawa cie zwolnic,mysle ze sytuacja sie szybko wyklaruje,bo nie mona sie denetwowac,zycze pozytywnego myslenia i glowa do gory ;)

IWONEK a co tam u twojej pociechy,pewnie juz wszedzie chodzi i gaworzy sobie?Ja u ciebie z humorkami?

ARA ty jak ja czekasz na maciezynskie.Ja przez ciaze mam mega leniea i odliczam dni do wolnego,jeszcze trzy miechy.Kociaki sa sliczne,czym wieksze to fajniejsze,kiedy rozstajesz sie z nimi?Ciaza ci sluzy,a dodatkowe kilogramy zbijemy szybko,ja jestem juz ok +7kg a tu tyle przedemna.Najwazniejsze,ze czujesz sie z tym dobrze i mowisz,ze nie widac to wspaniale,nic sie nie przejmuj,do wakacji wrocisz do swojej dawnej formy.A wakacjie wybieraj ile mozesz odpoczynek i blogie lwistwo sie przyda,aby sie udalo,trzymam rowniez kciuki ;)

MAGUSSIA co z mieszkankiem,juz znalezione,wiem,ze Tamarusnia tez szukac,ciekawa jestem czy juz macie cos na oku.A co do twoich lokatorow to powiem,ci,ze wlasnie ciezko sie dogadac z nieznajomymi,zawsze jakies niejasnosci po czasi wychodza,mieszkac z znajomymi jest trudno,zadko kiedy mozna dobrac fajna ekipe.Mam nadziej,ze znajdziecie cos fajnego i wiesz czym mniej ludzi do dzelenia odobwiazkow tym latwie z porozumieniem ;)

TAMARUNIA sliczny brzusio ;D Ja rowneiz sie rozgladam powoli za wozkiem,ciezki wybor,ale uwazam ,ze najwazniejsze aby byly wielo funkcyjny i lekki,tyle jest nowych firm,wierze ze kazda z nas znajdzie dla maluszka odpowiedniego porszaka ;D ;D ;D
Kiedy rozpoczynasz kolekcjonowac ciuszki i inne rzeczy.Ja czesc przywiozlam z karaju,dostalismy od brata meza.

MAJECZKA jak u ciebie sprawy stoja,mam nadziej,ze juz lepeij i z nowym rokiem wszystko zobaczyc sie ulozy,wierze w to i ty rowniez postaraj sie popatrzyc na pewnie sprawy pozytywniej ;)

MARTUSKA podeslij fotki swojej pociechy?????!!!!!!!!Juz pewnie raczuje?Faktycznie na naszym forum cos malo dziewczynek,dominuja chlopcy ;D ;D ;DAle na pewno urodza sie w tym roku dzieczynki i beda mialy internetowych kolegow jak znalazl,starszych i przystojnych ;D

Ale sie rozpisalam,chyba zasnolyscie przy kompie ;D ;D ;D  Uciekam na poczte,zaplacic rachynki,oj jaki bol tyle kasuni,Ale poprawimy sobie humor wydajac wiecej kaski na nowy sprzet,moze kino domowe,taki zalegly gwiazdkowy prezet ;)
Caluje was mocno i do uslyszenia,wieczorkiem powinnam sie pojawic ;)
papatki ;)
 
maxin jestes nieoceniona, o nikim nie zapominasz i dla wszystkich masz zawsze pare slow :) welcome back :D

ja z kocaikami rozstaje sie na poczatku marca, oj bedzie ciezko, bo juz jestem w nich zakochana po uszy., niestety rozsadek mi podpowiada, ze nei powinnam z tego miotu nikogo zostawiac, tym bardziej ze chyba jednak standardowo miot nie jest najlepszy ;) z wyjatkiehm chyba jednego z chlopcow...no ale ja musze zostawic dziewwczynke zeby poszerzac hodowle ;)

chyba zima do nas wraca...a moze to maxin przywiozla mrozek ze soba? ;)
 
reklama
Wierze Ara ,ze bedzie ci ciezko rozstac sie z kociaczkami,przywiazalas sie do nich,ale to duza odpowiedzialnosc,najwazniejsze aby trafily do dobrych ludzi ;)

No wlasnie kiedy sie spotykamy???Moze jeszcze zanim Lwica urodzi???Jakies propozycjie???

:) :) :)
 
Do góry