reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam wszystkie mamy:)
Mieszkam w Londynie na Mitcham Surrey , mam 2-letnią córke i 6 letniego syna. Od wrzesnia moj Krystian zaczyna szkołe ( Bond Primary School) , szukamy rowiesnika w celu zapoznania sie lub wspolnego chodzenia do szkoly. Wszytkie mamusie , ktore mieszkacie tym rejonie lub macie pociechy piszcie!! Jest to dla mnie bardzo wazne i jestem ciekawa czy sobie poradzi nieznając za bardzo jezyka angielskiego.:sorry: Prosze Was jak juz macie to za soba napiszcie jak jest:-).
Chcialam sie jeszcze poradzic i zapytac jak jest tutaj z przedszkolami dla tych mlodszych pociech, ile kosztują i jak to wyglada.
Pozdrawiamy :cool::cool::cool::cool:
 
reklama
iskierka55- no to rzeczywiscie zdrowie maluszka jest najwazniejsze:-):-) łatwo to ty kobieto nie miałas w tej ciaży podziwiam za odwage i wytrwałasc ja to bym chyba ze strachu umierała dzielna kobietka z ciebie:-):-)

maxim-no to dobrze ze Natalinka powoli wraca do zdrówka oby to chorubsko wiecej nie wróciło ............a sio z nim:tak:

laseczki pewnie nie zauwazyłyscie pytałam o ten czop czy on u kazdej musi wypasc? bo umnie go nie było:no:
 
Witam dziewczyny!!!!!!!!
No to zaczynamy!
iskierka-podziwiam za wytrwalosc!Ja tez mialam porod wywolywany w 38miesiacu ale u mnie to bardziej bo chcialam ,zaczelam sabe skurcze zpanikowana pojechalam do szpitala a tu lekarz muwi ze tak moge sie zle czuc i z 2 tyg,albo ze moze mi wywolac wiec ja cala zniecierpliwiona jak pomyslalam o 2 tyg w szpitalu z tymi krzyczacymi kobietkami poprosilam o wywolywanie i urodzilam 12 dni przed terminem....
pinka-przykro mi z powodu tej twojej zgagi tez mnie meczyla dziaduwa jedna!Mleczko pij mi pomagalo!Powodzenia
Dzasta-witaj na forum!Niestety nie jestem z Londynu i nie mam dziecka w wieku twojego....ale wiem ze przeczkola sa od 2 lat i ok6mies,na poczatek 2razy w tyg potem piec po 2,5h.platne.Od 3 lat za darmo ale to trzeba sie w karzdym z osobna dowiadywac bo szczeguly sie moga roznic
Maxin-ciesze sie ze mala lepiej sie czuje nie przejmoj sie mnie to prawie codziennie glowa boli...:-(
izusia -trzymamy kciuki zebyscie nie chorowali!!!!
olis-pozdrawiamy
pinka-aha nie karzdemu musi on odejsc czasem przy porodzie wyjdzie ale z reguly wczesniej
tigger-wiem o co ci chodzi ja tez strasznie czasem za ciaza tesknie!Ale nie jest powiedziane ze druga nie bedzie przyjemna inna ale nie koniecznie gorsza:-)

Jej dziewczyny znow mnie dzisiaj ponioslo i kupilam mojemu brzdacowi cd player!Moj Benji sie wkurzyl i pewnie ma racje ale tez tak macie ze was czasem ponosi z prazentami dla dziecka?:zawstydzona/y:
 
iskerka to przezylas calac ciaze myslicie jak to bedzie,ale dzielnie sobie poradziliscie silne z was dziewczyny;-):tak:

pinka ja nie zauwazylm aby czop mi wylecial,wiec to nie regula:no:

DZASTA23 witam u nas,z tego co wiem,nie ma laseczke z twoich terenow,ale moze znajdziesz fajne mamy do pogaduszek

olcia ja z prezentami czasami nie moge sie opanowac,najlepiej jak nie widze skelpow,nie wychodze:-D
 
Olcia23 co do zakupów dla Ali to ja mam to samo:tak: i najlepiej tak jak Maxin78 nie widzieć i nie wchodzić do sklepów u mnie tylko to dziala w innym przypadku zawsze znajdę coś ;-) niedalej jak wczoraj pojechalam po zakupy spożywcze, ale oczywiście musialam odwiedzić po drodze kilka sklepów i stwierdzilam, że majteczki z księżniczkami dla Ali to jest rzecz niezbędna (chociaż ma już z dwadzieścia innych;-)) samochodzik z laleczką znalazl się w rękach Ali i nie wypuścila go już z rąk, i dżinsy dla Ali za bezcen dawali to grzech nie kupić nie;-) ja uwielbiam robić zakupy ciuchowe zabawkowe i z wyposażeniem do domu, spożywcze nie bardzo, no, ale muszę;-)
 
pewnie macie racje z tym czopem co kobieta to inaczej:-)

a co do zakupów to widze ze tu same zakupoholiczki hi hi
no to ja nie bede gorsza i też sie przyznam ze co widze to kupuje jak sroka ha ha:-):-) a mój na mnie wrzeszczy po co tyle tego przecież mała połowy nie ubierze:tak::tak: ale jak sam idzie na zakupy to zawsze cos dla niej przytacha ha ha:tak::-D a ja mu wtedy przygarniał kocioł garnkowi:szok::-D
 
buziaczku - ja tez sie bardzo ciesze jak mi pomaga m tylko ze sama sie na tym lapi ze czasem i tak jestem nie zadowolona chociaz nie mowie mu tego, a co do tesciowej, to juz chyba taka kobieta jest nie przejmuj sie i trzymaj swoje zdanie wytlumacz jej jeszcze az dlaczego nie pozwalasz calowac i ze dzieci ulewaja jak je sie szarpie zaraz po jedzeniu ja sama tak mialam z Mata bylam cala w mleku:-D, tylko ze mala zaraz glodna byla:-(WSZYSTKIEGO NAJ DLA BLANECZKI Z OKAZJI PIERWSZEGO MIESIACA

Iskieko- czy Alicja teaz tez chodzi do pzedszkola i jak sie zaklimatyzowala pewnie bez problemu:-)

Maxin- super ta metoda tylko czy mozna ja zastosowac w dzien? ,u nas zabki juz widac pzebily sie sa dwie kreseczki zabkow, teraz musza tylko uosnac i chyba minal ten straszny okes, myslalam ze prejdzie zabkowanie bez niczego, ale byla strasznie marudna czulam sie bezsilna caly czas plakusala albo miala takie chwile rozzalenia ze nie moglam jej nawet na rekach uspokoic :-p uff ale przeszlo dzis juz byla w lepszym nastroju chociaz i tak maudnym do popoludniowej drzemki ukladalam ja godz ale usnela:-p, ciesze sie ze u was lepiej mam nadzieje ze wy sie nie zarazicie z mezem:-(
Pinka- jejku jak ty masz taka zgage to mozeurodzi sie niezly wlochatek podobno to prawda ze jak dzidzia ma duzo wloskow to mama ma zgage:-D, ja jak zobaczylam Marte zaraz po porodzie to tak mi sie z niej smiac chcialo jaka byla smieszna ,. aowlosiona nawet na ramionkach:-D ale wszystko sie wytarlo:tak:czop mi odpadl z godzine przed porodem:tak:
Tigger- ja nie moge wytzymac nawet minuty jak marta kzyczy poprostu jestem przerazona ze z tego placzu cos jej sie stanie tzn czasem placze nomalnie wiec nie panikuje ale teraz te zeby - to placze jakby jej ktos krzywde zdobil i boje sie ze moze jakiegos normalnie wylewu czy co z wysilku dostanie i zaaz ja bioe i przytulam:dull:
Agnes- co juz potrafi Karolinka ?
Izus- kochana dobrze ze ty juz lepiej i mam nadzieje ze Oskarek nie zarazil sie:-(, ach te zaazki:wściekła/y:
Olis-golabki UWIELBIAM a ja jestem jestem ale mala ma pierszenstwo od BB:blink:
DZASTA23- Witaj na forum:-)
olcia- oj mnie ciagle ponosi z prezetami :-D dla mojej marnoty
 
reklama
Maja33 Ala ma teraz przerwę wakacyjną i wraca do przedszkola 5-go września. Ala w przedszkolu jak ryba w wodzie :-)na początku byl problem, bo Ala nie rozumiala co się do niej mówi i nie umiala nic powiedzieć, ale bardzo szybko zaczęla mówić i teraz jest większy problem z językiem polskim, po angielsku mówi jak mala brytyjka :tak:
 
Do góry