reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Czesc Dziewczyny :)

Anya super fotki :) Sliczny jest ten Twoj maluszek!!!
Ara fajniuskie zdjecia.
A reszcie kobiet zycze zdrowka a dzidziom usmiechu na buzce :)
Uciekam spac.Bede jutro.

Dobrej nocki wszystkim.Buziaki.Pa.
 
Witam dziewczynki po wyczerpujacych ale uroczych swietach...

Anya GRATULACJE!!!! Piekny synus..

Dorcia - tak sie ciesze ze ci sie udao !!! :-)

Ja wlasnie zrobilam test owulacyjny ktory wyszedl bardzo pozytywnie i w zwiazku z tym dzis i jutro bedziemy sie moooocno starac...
Testowac bede w swoje urodziny czyli 10 stycznia... I zyczylabym sobie takiego samego prezentu jaki otrzymala Dorka- czyli II kreseczek......Bardzo bym chciala...
Pozdrawiam...
 
Majeczka, Ivonek- serdecznie dziekuje. Majeczka zycze powodzenia i sciskam kciuki za tescik.

Maggusia- jak poszukiwanie mieszkania? Znalazlo sie cos?

Moj Anioleczek wlasnie zasnal, wiec zabieram sie za prace domowe. Pozdrawiam wszystkich...
 
ANYA TY CHYBA NAPRAWDE MASZ DUZO ENERGI W SOBIE ZE JESZCZE MASZ CZAS I OCHOTE NA SPRZATANIE,MOJA BRATOWA TO PALCEM NIE RUSZYLA PO PORODZIE,NAWET SYNKA MOJEJ MAMIE PODRZUCALA.

ARA kociaczki sliczne mam nadzieje ze do dobrych rodzin trafia.

Majeczka moze tym razem sie uda czego z calego serca zycze i bedzie wymarzony prezent urodzinowy.

A my jak narazie dobrze sie czujemy,w nocy spimy z przerwami na siusiu,rano ciezko wstac a tym bardziej ze mezulek w domu wiec obydwoje sie leniuchujemy,na jutro placuszek juz upieczony i salatka przygotowana.

Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego jutrzejszego wieczoru i cudownego przyszlego nowego roku.!!!!
 
Anya z poszukiwaniem mieszkania ciezko bo wszytsko jest takie drogie ze szok!
Przez pol roku mieszkalismy z ludzmi w domku (2 sypialnie,living room,kuchnia,lazienka,ogrodek) bylo nas tutaj 6 osob ale zaczeli robic problemy itd poprostu sciagnelismy nieodpowiednich ludzi na dom(pili,palili,nie sprzatali domu trzeba ich bylo o to prosic i tlumaczyc ze ja jestem w ciazy i musze miec jaki taki spokoj)zalatwilismy im prace tutaj w Anglii a oni wogole nie byli za to wdzieczni.Jeszcze szperali nam w rzeczach i ukradli paszport mojemu Mezczyznie.Zostali wyrzuceni z domu jak przeszli wszselkie granice!Teraz szef tego domku wykorzystuje to ze oni sie wyprowadzili i nie chce nam oddac depozytu ktory jest nam potrzebny na nastepny depozyt na nowe mieszkanie lub domek.Mowi ze musimy zaplacic za czyszczenie dywanow itp codziennie wymysla nowe rzeczy doi zaplacenia naprawde mam TEGO DOSC!!!!!!
Jeszcze bedziemy w tym domku tydzien zawarl z nami umowe ze jesli kogos sciagniemy na ten dom to odda czesc pieniedzy(choc nie sadze).
Ciagle poszukujemy mieszkania.Szukalismy przez agencje malego flata(nawet z jednym malym pokojem),lecz wiadomo agencji trzeba zaplacic za to po drugie depozyt i renta za miesiac a gdzie oplaty dodatkowe??????????????
Nie moge spac przez to wszytsko!a jak najdzie mnie spanie w poludnie to szef nas nachodzi i mowi ze jeszcze przed wyprowadzka to zrobic i tamto.Dzis wymyslil ze za nasze pieniadze zalatwi firme sprzatajaca parodia-bo zaczelismy wszytsko sprzatac i mowilismy mu ze sami to zrobimy ale uparl sie poprostu chce wyciagnac od nas kase nie oiddac nam depozytu ktory wynosi az 400 F.
Nie wiem czy za tydzien nie wyladujemy w parku po przeciwnej stronie domu juz mam takie mysli z dnia na dzien jestem zalamana :(((((( i chce mi sie wyc i powystrzelac tutaj wszytskich.

Na dodatek bylam dzis w szpitalu na umowiona wizyte.Myslalam ze bede miec robiony scan ale niestety powiedzieli mi ze robia tylko raz w tym szpitalu i wiecej nie!Ja powiedzialam ze mialam tylko jeden raz i wiem ze naleza mi sie dwa i bardzo sie martwie bo mam bole brzucha i czasami skurcze ale ich to wogole nie obchodzilo.Jeszcze powiedzieli ze Dzidzia jest duza bardzo no i jak moga to stwierdzic po mierzeniu brzucha (bo moim zdaniem to moge miec duzo wod plodowych a dziecko moze byc male)mysle ze takie rzeczy mierzy sie tez poprzez USG.Taka wsciekla szlam z tego szpitala ze sobie nawet nie wyobrazacie!Ostatnio czuje sie jakbym miala za niedlugo juz rodzic!!Moze to przez te nerwy.Dzis zjadlam obiad i caly zwymiotowalam.
Kiedy wszytsko nam sie ulozy?????????????????Kiedy zaczniemy normalnie tutaj funkcjonowac???????????????
Jeszcze mamy jedno wyjscie wynajac cos z rodzina z Polski ktorej kompletnie nie znamy(jakiegos flata moze dom bo tutaj napewno nie zostaniemy po takich przezyciach w tym domu a szef jest jakis nienormalny).Z tego co wiem maja przyjechac dopiero za dwa tygodnie.Wiec gdzies bysmy musieli sie podziac przez tydzien.Nie mam pojecia co robic. :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

 
maggusia-naprawde ci wspulczuje

ja tez dzisiaj mialam przejscia w domu w skrocie napisze oco chodzi ,jakies 3 tygodnie temu popsul nam sie prysznic zglosilismy to wlascicielowi a ten przyslal jakiegos swojego specjaliste ktory nawet narzedzi nie mial porozkrecal cos podlubal i powiedzial ze nieda rady zrobic(pozatym pare razy dzwonil ze jedzie i nie przyjezdzal albo przyjezdzal o 11 i mowil ze juz za pozno)w kaznym razie 25 minal nam termin zaplaty za wynajem i wlasciciel chyba zareagowal bo majster przyjechal dzisiaj znowu porozkrecal i okazalo sie ze zly prysznic kupil wiec pojechal go wymienic na zly oczywiscie wiec znowu pojechal z pomyslem ze chociaz nam rury zaslepi zebysmy mogli wogole z wody korzystac jak przyjechal i powiedzial ze on nic nie zrobi bo zaslepek niema to moj maz juz niewytrzymal skonczylo sie na ostrych slowach i wyrzuceniem goscia z domu(po 10 minutowej szarpaninie) poczym maz pojechal kupil i zalozyl zaslepki i teraz chociaz mamy wode bo na prysznic pewnie sie nie doczekamy

wiec u nas tez nie zawesolo i mozliwe ze wlasciciel tez sie wkurzy i karze sie wyprowadzic narazie poczekamy i napewno nie zaplacimy dopoki niebedzie prysznica
ale sie rozpisalam

dobranoc wszystkim
 
Czesc dziewczyny!!!

Maggusia Dorcia glowa do gory.Wszystko sie na pewno ulozy.Nie martwcie sie bo w waszym stanie nie jest to wskazene ;)

Wszystkim zycze udanego Sylewstra i SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Buziaki.Pa.
 
Zycze Wszystkim Udanego Sylwestra I Szczesliwego Nowego Roku

majeczka- a tobie zycze aby ten nowy rok przyniosl to czego tak bardzo pragniesz a twoje urodziny byly tymi napiekniejszymi
 
reklama
Dorcia widze ze ty tez nie masz za ciekawie.Tak to wlasnie jest z tymi szefami ciagle kombinuja i chca wydrzec jak najwiecej kasy od ludzi!

Dziewczyny dziekuje za zyczenia.

Zycze wszystkim SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU ,UDANEGO SYLWESTRA I SPELNIENIA MARZEN!!!!!!!!!!!
 
Do góry