reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

CZESC mamuski, troszke was zaniedbalam ale strasznie zaganiany tydzien maialam ale widze ze ruch tutaj niemaly to nie tesknilyscie specjalnie.
Wpadam tylko na chwileczke bo wreszcie mam chwilke dla siebie i musze kosci wyprostowac.

M@DZIOLEK ja tez bralam MICROGYNON i ochotka bardzo mi spadla tak gdzies na -10, takze znienilam.

MELANIE jak tylko bede miala jakies powazniejsze pytanka to sie zglosze:tak:.

MAJECZKO z mila checia bym sie z wami wybrala na te rolki ale niestety humorek mam ostatnio do bani i tylko bym wam przeszkadzala. W kazdym badz razie, bawcie sie dobrze dziewczynki.

MAGGUSIU Briankowi zycze szybkiego powrotu do zdrowka, dzieviaczki sa takie biedne jak sie rozchoruja.

PINKA ty to sie nacierpisz, biedactwo, ale dasz rade juz blizej niz dalej.

JUSTYNKO jak tam Adrianek, lobuziaczek maly.

NO I MUSZE SIE WAM POCHWALIC, PIERWSZY ZABEK JUZ MAMY.:laugh2::-D
 
reklama
MAXIN ale express z Ciebie, ja sie pocilam nad nastepnbym postem a ty juz odpowiedz. no no
A zapomnialam jak zwykle Natalcia z kociakiem to bardzo dobrana para.
Superasna ta zabawka.
 
zabawaks ie udala tacie,przytula go caly czas,siada,skacze,fajnie ze juz sei nie boi.A jak znosi zabkowanie Alex?

kasiullka to super szykuje sie imprezak smakolyki mniam mniam beda,juz dopiete wszytsko???a ta laska w autobusie,hmmm coz tu duzo mowic,powinna synowi zwrocic uwage:confused:

renatajulka fajnie wypoczywasz w pl,co do szkoly ja bede rozgladac sie w przyszlym roku,to fakt do obrych szkol sa dlugie listy oczekiwania i trzeba choc pokazywac sie.tak samo z przedszkolami,ja juz mam upatrzone wiec podanie skladam po koniec przyszlego miesiaca:tak:

Maggusia nie masz tej karty,tyle razy juz o niej mowilysmy???a jak Brianek lepiej cos?

mykam bo waz przyjecham z kebabami mniam:-)
 
Joanna_Z wybacz pomyłkę :shocked2: nie wiem czemu sobie ubzdurałam, ze jesteś z Londynu :dry:;-)

toola rok szybko zleci, ja niedawno nie mialam dzieci a już mam dwoje :shocked2: ale mi to poleciało... normalnie szok :szok:

dyniówka trzeba sie zgłosić do przychodni rejonowej i sie zapisac, to wszystko ;-):tak:

biedna pinka :-(


olis przeciez nie tylko mnie cieszy macierzyństwo, każda mama (normalna ;-) ) jest przeszczesliwa jak ma dzieci :-)

maxin ja bym chyba nie lubiła naleśników z fetą :szok: albo filadelfią ale wiem, ze sa ludzie co jedzą jabłko z masłem :szok:

maggusia jak się wykłóciłaś o ta szczepionkę :confused:
ja się czuje Brianek ???
Mój synus też kaszle i ma katarek bidulek...
wieczorem jak nie moze zsanąć z powodu zatkanego noska to mu zakraplam ale to już chyba trwa z 10 dni a na kropelka jest napisane, zeby nie stosowac dłużej jak 3 - 5 dni :sorry: no ale co zrobić :confused:

maggusia na temat chudnięcia to moglabym pisać i pisac...
pojedyncze ćwiczenia nie wyszczuplą szybko konkretnej częsci ciała to proces bardziej złożony, trzeba by spowodować aby dzienny bilans kaloryczny był ujemny, więc spalać więcej niż się zje
ale...
rzecz w tym, ze trzeba właśnie jeść często aby przemiana a co za tym idzie spalanie było lepsze ;-)
ćwiczeń jest wiele - na chudnięcie najlepsze aeroby!!!!!

maja ale Wam zazdroszcze tej imprezki :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-)

renatajulka zadałaś świetne pytanie z tą szkołą
ile ma Twoja córcia ??
może ja też już powinnam o tym pomyśleć :confused:
Moja znajoma nie pochodzi z tamtych stron :no:
pochodzi z Bydgoszczy tak jak ja :tak:

kasiulka mi sie też nie podobaja takie zabawy :no:
a mamusia tego dziecka zabłysnęła... niestety nie inteligencją :shocked2:

justyna gratuluję !!!!!


boli mnie głowa
chyba strzelę sobie tableteczkę, chociaż nie lubie brac tabletek przeciwbólowych :shocked2: nie wiem czemu :confused:

lecę poczytać na tą stronkę z ubezpieczeniem leczenia w klajach UE ;-)
 
WITAJCIE KOBIETKI- tempo pisania macie niesamowite naprawde a co do mojego samopoczucia to jest okropne:no::wściekła/y::wściekła/y: poszłam dzis na zakupy i jak mnie na miescie ból chwycił z prawej strony podbrzusza to aż sie ruszyc nie mogłam szłam jak 80-letnia babcia:szok::szok::szok: a na dodatek cały czas jem ale mam uczucie wiecznego głodu jem jem i nie moge sie najesc:-):-):-)
a na dodatek jak nigdy nie piłam piwa tak teraz jak wdze jak mój chłopak pije to najchetniej wyrwałabym mu z ręki i wypila jednym duszkiem:cool2: nie wiem co sie ze mną dzieje :no::no:
 
Witam kobietki

I tak to dzis poprawilam sobie humorek, bo jak pisalam wczesniej bylam u fryzjera, polska fryzjerka to jednak rarytas, przynajmniej ja tak uwazam. Podobaja mi sie wloski jakos tak lepiej sie czuje. Dzis moj mezulek byl w domku wiec spedzilismy caly dzien poza domem, zaczyna sie u nas river festival wiec mozna pochodzic i popatrzec. Maya dzis mnie zadziwila, bo normalnie dostaje cyca i idzie spac dzis nie mogla sie ulozyc wiec ja wzielam i chcialam dac jej jeszcze jesc, a ona sie przytulila do mnie i zasnela, ostatni raz takie cos wdarzylo sie jak byla malusia i tak mi sie na serduszku milutko zrobilo, kochana jest:-):tak:. Wie jak mamie sprawic radosc.

Melanie nie ma sprawy, zreszta tyle tu dziewczyn z Londynu, w porownaniu do naszej mniejszosci ze nie problem sie pomylic, a jak dzieciaczki, bo malo o nich piszesz, jak Pariska mam nadzieje ze sie tak nie przeziebia jak wczesniej

Justyna dziekujemy za zyczonka fakt do roczku to juz tylko chwila, az nie moge uwierzyc

Kasiulka fajnie ze tak w restauracji zorganizowali, a robicie w centrum? Co do takich zabaw w strzelanie to ja tez nie lubie ostatni jak bylismy w przychodzni to taki dzieciak z klockow zrobil sobie pistolet i caly czas udawal ze strzela do dzieci i w sumie malo komu to sie podobalo szczegolnie ze byl przy tym bardzo niegrzeczny

Maggusia jak synek sie czuje juz lepiej

Renatajulka super masz chwila dla siebie, no ale czas wracac, tu nie jest przeciez tak zle:-), co do szkoly to z tego co wiem, bo moja kolezanka zalatwia szkole dziecku to od 4 roku zycia.

Pozdrawiam wszystkie przyszle mamuski jak sie czujecie coraz blizej radosnego dnia:tak:
 
Kochane, ciezko bedzie wrocic do Londynu, ale koniec leniuchowania!:-(. Postanowilismy tam mieszkac,na razie, wiec nie ma co narzekac. Melanie, moja Julka konczy roczek we wrzesniu, bede sie rozgladac za szkola pomalu. Justyno 170979, dawno Cie nie bylo, zapytalas kiedys czy kojarze Cie z Niesden? Niestety:no:. Pozdrawiam Was, ide spac, bo tu juz po 22giej i ciezki dzien za mna.
 
reklama
Witam Mamusie! wieczorowa pora:-)

Melanie Brianek mial juz dwie dawki tej szczepionki w Polsce oczywiscie jak o tym powiedzialam lekarzowi stwierdzil ze to nie jest powod do zszczepienia go tutaj i dania mu ostatniej tej dawki:szok:dziwne co:confused:palant!
Wiec poprosilam go zeby na pismie mi to oswiadczyl zarzadal sobie wiec 15f za to:szok:wkurzylam sie chcialam juz zlozyc na niego doniesienie ale wkoncu zapytalam czy jak ojciec dziecka jest chory na watrobe typu C to to nie jest powod do dania ostatniej dawki synkowi:confused:
no wiec lekarz podzwonil podzwonil pomyslal i wreszcie zgodzil sie:blink::-)

Widze ze ten proces chudniecia to dosc obszerny temat.Na mnie zawsze dziala bieganie i jedzenie tylko owocow i jogurtow:cool2:
no ale pozniej chcac wrocic do noramlnego jedzenie liczysz sie z tym ze znow przybedzie ci wagi:wściekła/y:
Ja chce wzmocnic partie brzucha i boczki zlikwidowac tylo!:happy:chyba kupie sobie wage i takie cos do cwiczenia brzuszkow:-)

Maxin ja wiem ze pisalysmy i piaslysmy ale kiedys ta strona nie dzialala i jakos tak zwlekalam z ta karta:zawstydzona/y:

Joanna Z Brianek juz goraczki nie ma odpukac!:happy:dzieki ze pytasz;-)

Pinka juz niedlugo urodzisz i stwierdzisz ze warto bylo sie pomeczyc:tak:

Justyna 170979 Gratulacje zabeczka Alexowi:-)

Maja33 a jak tam Martusia?:blink:

Renatajulka fajnie ze wypoczelas:-) mi sie marzy wyjazd do Polski ale musze czekac na paszport co mnie ostatnio przytlacza ze nie moge sie nigdzie ruszyc:dry:

Cfcgirl co u ciebie:confused:dawno tu nie zagladalas:shocked2:

Aniabania jak twoje bliznieta:confused:

Tamarunia a ty co u ciebie:confused:co u Hafsy:confused:

Anya widze cie czasem na gg odezwij sie do nas!:-)

Dziewczyny macie pozdrowienia od Leedsany:tak:pisalam z nia na gg powiedziala ze nie ma dostepu do strony ze jej sie wogole babyboom nie chce otworzyc.
No i nadal mieszka w Anglii i dlugo jeszcze chyba tu zostanie:happy:


Pozdrawiam i sle ciumaski!







 
Do góry