reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

hej!!!

mialam dzis z mala i mezem isc na basen ale taka paskudna pogoda ze zrezygnowalismy:crazy:,tylko zakupy i laby w domu:-)

joanno- tak mi tez tak szybko czas leci dopiero taka pycia byla Martucha a juz ma 8,5miesiaca ale uwielbiam jak sie zmienia i rozwija i nie chcialabym wracac albo zatrzymywac czasu:tak:

maxin -wiem ze ty pamietarz o mnie:-) dzis przetrzymalam mala za rada twoja i olis i nie polozylam ja na drzemke ledwo dotrzymala do osmej a o 8.3 juz spala jak aniolek bez najmniejszych grymasow moze ona potrzebuje tylko jedna drzemke:baffled:, a ja na sile chcilam ja uszczesliwic:sorry2:, super ze udaly ci sie zakupki ja tez dzis zachaczylam o mothercare i mala jest bogatrza o nowe pizamki byly w super 70procentowej przecenie:-D
olis- gdzie sie podziewasz?????
izus- kochana jak tam wasz domek pewnie juz wszystko urzadzone i napis jakie postepy robi Oskarek jest takim slicznym chlopcm widzialam foteczki tak pieknie wyrosl, a tobie bardzo ladnie w nowej fryzurce:-)
maggusia- nie przejmuj sie toksycznymi ludzmi na takich nie ma sil
justyna.w- wiesz ja probowalam dzis dac malej mleko krowie i o dziwo wypila troch z butelki wiem ze nie zaleca sie do roku ale ona nie chce pic modyfikowanego a ja chce juz zakonczyc moje karmienie piersia i ja wasnie sprawdzam czy ma uczulenie czy nie wypila okolo 20mil wiec zobacze napewno jutro rezultat jesli ma uczulenie:-(mam nadzieje ze nie, bo dalam jej malutki jogurcik taki prawdziwy z krowiego mleka i po zjedzeniu calego nic jej nie bylo nie miala uczulenia wiec mam nadzieje ze z mlekiem tez tak bedzie:tak:a to wszystko za namowa HV
Madziolek-ogromniaste GRATULACJE dla corci takie piekne dzien dobery nie zdarza sie co dzien chociaz mam nadzieje ze od tej pory kazego dnia:-D, super bardzo sie ciesze, juz jest taka duza dziewczynka

DZIEWCZYNY PRZYPOMINAM ZE DO JTRA DO 12.00 ZBIERAM CHETNYCH NA NASZ WYPAD NA DYSKOTEKE NA ROLKACH POZNIEJ JUZ ZAMAWIAM BILETY:tak:CHETNYCH PROSZE O KONTAKT NA PV
pozdrawiam
 
reklama
Melanie ja nie mieszkam w Londku tylko odrobine blizej Ciebie bo w Maidstone:-), moja reakcja na Toy R Us byla dokladnie taka jak Twoja zachowywalam sie troche jak takie male dziecko wszystkiego dotknac pobawic sie;-). Co do wagi to wydaje mi sie ze dziewczynki tak maja ze sa bardziej filigranowe niz chlopcy mojej kolezanki syn jest starszy od Mayi 3 tygodnie a 5 kilo ciezszy

Maja33 tez uwielbiam patrzec jak to sie zmienia, zreszta ostatni zrobilam skladanke zdjec od urodzenia do teraz i zmiany sa olbrzymie choc na co dzien widzi sie postepy a czasem wydaje sie ze one tak samo wygladaja
 
ale kosmos, wylaza dolne 4ki i Krysia nie chciala isc spac,w sumie ma juz 11 zebolow, w koncu usnela ze mna na kanapie w salonie, pochrapuje mi tu nad uchem a ja staram sie popracowac troche :eek:

napisalam algorytm i w sumie to dziala ale jest powolny i mozolny jak flaki z olejem, moze tak ma byc :sick:
co pare minut zapuszczam go z roznymi parametrami i mam chwilke na BB :-D

my juz dawno na krowim mleku, jakos sztuczne Krysie ominelo bo prawie do roczku cycala mnie :-p
nie ma co sie eksytowac nawykami zywieniowymi, kazda matka ma swoje i trudno, my coli nie pijamy to Krysi bym nie dala ale frytki M je czasami to ja czestuje, ale wlasnej roboty :rofl2:

Madziolek ja juz hormonow nie wezme, czuje sie bez nich 100razy lepiej bralam w PL Diane i inne badziewia a odkad nic nie lykam libido lepsze i samopoczucie tez :tak:

maja33 moja Krysia tez od dawan tylko 1 drzemka :happy2: widac nie wszystkie dzieci spia po 2 razy :eek:

niunka to juz tradycja ze wszystkie ciezaroki sie nie moga doczekac :-D spokojnie nie ma bata zeby dzidzia tam na stale zamieszkala wiec nie ma co sie denerwowac

Melanie ja cie podziwiam ze masz juz 2 dzieci, tez bym juz chciala :-D ael musimy 1 rok poczekac az zalapie oficjalne zatrunienie :baffled:

dyniowkaja poprzyjezdzie do Londynu mialam wieczny katar :happy2: moze to zmiana klimatu tylko a cisnienie swoje robi, ja teraz mieszkam 8m pod poziomem morza to nieraz mnie tez tak przydusi ze musze sie polozyc na chwilke bo nie wyrobie

Maggusia dorbze ze mi przypomnialas z tymi papierami bo mi sie juz cos wala po stole i wnerwia :crazy:
 
nasz agregat 15 miesięcyjadł mnie a potem nawet nie chciał na mleko modyfikowane patrzeć więc dajemy mu krowie
a poza tym to w ogóle jada to co my, bo staram się nas zdrowymi rzeczami karmić, chociaż czzasami lubimy połasuchować
a samopoczucie-nie wiem, może to przez hormony...teraz jade na plastrach, ale wcześniej nie miałam zadnych jazd po pigulkach
kobitki, jak tu jest z zapisywaniem się do lekarza-błagam, uśiwadomcie mi co gdzie i jak, jakie dokumenty
pomykam do łózia, papatki
 
witajcie kobietki- w nocy mialam takie okropne bóle brzucha że nawet obracanie z boku na bok sprawiało mi ogromny ból wy tez tak dziewczyny miałyscie? nie mam pojecia od czego tak mnie bolał moze od tego ze wczoraj za dużo sprzatałam? nie wiem..............:no::no:
co do tabletek..... anty........ to ja w polsce jadłam minulet bo po reszczie miałam niezłe jazdy a minulet ma mała dawke hormonów wiec mi odpowiadał ale potem przesnioslam sie na plastry....... evra..........ponieaż o tabletkach czasami zapominałam bo sklerotyk ze mnie straszny :tak:;-) no i z nich tez byłam zadowolona teraz po porodzie też wezme plastry tylko nie wiem czy tu takie maja...........
 
witam!!!
jezu!!!!!! ciezko nadazyc za wami i szczerze jakos odnalezc sie nie moge tyle sie dzieje ze ciezko nadazyc!!!w mega tempie piszecie i odpowiadacie sobie!!!!
dzis na niebie sloneczko my zabiegani juz jutro przyjezdza moja mama!!!!nareszcie-ja troszke odpoczne a mamcia nacieszy sie wnukiem!!! takze ostatnie przygotowania trwaja no i ta pogoda!!!!

maja33-super ze sie udalo i martunia poszla spac juz o 20...jeszcze tylko odstawinei od piersi i bedzie super!!!!a wczoraj rzeczywiscie pogoda byla fuja wiec dobrze ze nie wybraliscie sie na basen-ale spojrz dzis za to pieknie a byly plany-morze!!!!!

dyniowka-musisz zarejestrowac w gp czyli w przychodni potrzebujesz do tego potwierdzenie adresu i paszport!!!

niunka-nie ma sie co lamac to juz blizej niz dalej!!!!!

melane- no no widac kobito ze wracasz do nas coraz czesciej sie tu pojawiasz!!! super-no ijak czytam twoje posty to widze ze maciezynstwo cie cieszy a nadmiar obowiazkow wcale cie nie przerasta!!!

maxin-super ze zakupy sie udaly a co primarku na oxford rzeczywiscie jest ogromniasty!!!a jak u was jak spedzacie chwile no bo wlne sie juz konczy!!!!

mykam.......
 
Hej
Tempo narzuciłyście niezłe:-D:szok::-D
czytam czytam...
U nas powoli do przodu.Roszko ma się dobrze, umie juz zasypiać sam (zaczęliśmy go uczyć chyba niecały tydzień temu), przesypia coraz większa część nocy. Wczoraj nie wiedzieć czemu obudził się już o 1 i fikał w łóżeczku, z plecków na brzuch. Chyba miał ochotę na zabawę.ale ja jakoś nie:no: A tak zasypia koło 20 i budzi się między 4 a 5 albo i później.
Wczoraj B. namówił mnie na obejrzenie filmu Cave ( w sumie nie jestem pewna tytułu).
Nie chodzi mi film o nurkach co badaja jaskinię, tylko o grupie kobietek, które wybrały się do jaskini (ten film jest chyba starszy).
Powiem krótko: conajmniej połowe filmu spędziłam z zasłoniętymi oczami.:szok:
B. film bardzo się podobała, może dlatego że wspinaczkowa tematyka jest mu bliska.;-) Mnie tez się podobał:tak::cool2:
lecimy dzisiaj dogadywać restaurację na przyjęcie ślubne i zakwatrowanie dla naszych gości.


toola życze by ząbkowanie przeszło bezboleśnie
Madziolek ja brałam okropnie na mnie działały:-(, w sumie podwójnie antykoncepcyjnie, bo nie miałam ochoty na sex:wściekła/y::-(ale na Ciebie może działać inaczej
maja33 basen super sprawa:tak:

pozdrawiam Was bardzo i miłego dnia;-):-)
 
Laski mam pytanie robie nalesniki,ponizewaz nie mam bialego sera,ale mam filadelfie,czy ktoras robila kiedys z tym serkiem,z czym mozna zmieszac????mam tylko dzem,ale z serem mniam ,mam jeszcze fete ale chyba to za slone co?:tak:
pomozcie
 
reklama
Witam Mamusie!

Brianek chory:-(wczoraj mial bardzo ciepla glowke na wieczor nie wiem dlaczego?ostatnio z domu nie wychodzimy na spacery bo brzydka pogoda czasem tylko do samochodu i do domku.
Wzielam go wczoraj w nocy z lozeczka caly rozpalony dalam paracetamol i wiecie co?
Brianek sie bardzo mocno do mnie przytulal wiec go polozylam z nami i wtulil sie obejmujac mnie a jak ja chcialam sie poruszyc on mowil nie nie i jeszcze silniej mnie trzymal za szyje:eek::blink:
Dzis ma kaszelek glowe troszke ciepla i robi ciagle kupki mam nadzieje ze wyzdrwoeiej do poniedzialku bo nasz czeka ta szczepionka wywalczona na WZW B :-)
Po za tym przyszedl mi dzis do skrzynki Child Trust Faund (nie wiem czy dobrze napisalam) ze Brianek ma juz to konto zalozone.Zdziwilam sie sami mnie znalezli:shocked2::happy:teraz musze jakas aplikacje wypelnic.A wasze juz dzieciaczki maja zalozone te konta:confused::-)
jesli mozecie mi napisac cos wiecej na ten temat to bardzo bym sie cieszyla wiem tylko tyle ze dziecko te pieniazki moze sobie wybrac jak bedzie mialo szesnascie lat tylko nie wiem czy on ma pozniej sobie w cos zainwestowac nauka czy mieszkanie i cala sume moze wybrac czy jak?:cool2:

Maxin wiesz co a jak dodasz cukru?do tego serka filadelfia:confused:
sama nie wiem jak zawsze robie z bialego serka twarozku;-)
widze ze szal nalesnikowy sie zaczol! hehe:laugh2:
Ja na obiad mialam przez dwa dni gulasz wiec mieso ale dzis cos mysle ugotowac i wymyslec nie moge:happy:

Kasiullka fajnie ze Roszek juz lepiej:-)
a czy bedzie mial wkoncu ta operacje:confused:
swietnie ze zlatwiacie juz wszystko na wesele zazdroszcze!

Olis ale ci fajnie!:tak:ze mama przyjezdza:blink:troszke odpoczniesz chwilke bedziesz miala dla siebie no i pogaduchy z mama sa takie fajne co?

Pinka jak sie dzis czujesz?Ja takie bole mialam ze nie moglam sie przewrocic z boku na bok ale bolal mnie kregoslup i teraz po porodzie czasem nadal boli jak np Brianek za dlugo posiedzi lub polezy na mnie:happy:

Co do antykoncepcyjnych metod ja zastanawiam sie nad plastrami.Chce was sie zapytac czy sie po nich tyje jakie sa skutki uboczne:confused:
bo np ostatnio myslalam o zastrzykach ale slyszalam ze duzo osob tyje od tego a ja mam sklonnosci do tycia:-pwiec wole nie. Tabletek jakos tez nie chce bo tez mysle ze przytyje zostaly mi plastry:laugh2::-)

Melanie ty to wpadasz jak burza:-Dfajnie!
szczegolnie mi sie podobal twoj poscik teraz bylo tyle maggus ze ho ho:-)
kochana jak tam twoje maluchy?a jak ty?
co do diety to jakos mialam scisk w zoladku ale teraz juz lepiej jem:happy:choc rzeczywiscie chcialabym schudnac.
Moze mas jakies cwiczenia na brzuszek i boczki:confused:


Pozdrawiam i sle ciumaski!





 
Do góry