reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam kobietki:-)

U nas ok,Wrociclysmy dopiero z Oxfort St.zalawialam w banku zmiane nazwiska,wspapilam z tata do Primarka,ogolnie nie lubie tak chodzi bo zawsze jest balagan,ale net na Oxforst jest nowy wiec czysto,wszystko poukladane,az milo robic zakupy,oczywiscie nie wyszlam z pustymi rekami:-D kupilam malej bzluzeczki,majteczki,sobie stroj kapielowy,a mezawo koszulki,recznik kapielowy.Humor od razu sie poprawil;-):tak:
Dziunia usnela w metrze i spi juz 1,5h w holu.Ja oczywiscie nadrabiam bb

Maja dzis na basenie,wiec cichutko siedzi,Moja droga jak sie nie odzywasz oczywiscie ze o tobie pamietamy;-)

Maggusia kurcze ty masz ciepliwosc,szkda gadc co za smieszna osoba,ale nie ma co sie przejmowac wiesz,za duzo jest na ziemi ludzi aby tracic czas na taka znajomosc.Glowa do gory.U meza widze nie ciekawei w pracy,hmmm ciekawe co wymyslili dowiedzcie sie

Izusia ty mi tu w dol nie wpadaj,chco wiem,ze przez @ czlowiek ejste mega rozdrazniony,ja polecam w taki dzien poprostu nic nie robic,zostawic balagan i obowiazki domowe na pozniej,a ty relax,Oskarcio jest juz duzy i sam sie moze soba zajac jak mam jedn dzien z nim sie nie pobawi nic sie nie stanie ,prawda,jestes dla rodziny 24/7 wiec tobie tez nalezy sie chwila ciszy i spokoju.Glowa do gory kochana:tak::-)

PINKA25 wiec co to nuda podczas ciazy,mnie rowniez szlag trafial i niczym nie moglam sie zajac,ale to tylko tymczasowe,bedzie lepiej,czytaj moze co w necie slychac czas szybciej zleci;-)

kasiulka0901 jak tam Roszek sie miewa,cos nowego zrobil?

niunka19-82 doczekasz sie i ty nic sie nie martw,chco rozumie twja nieciepliwosc.Ale bobo bedzie z wami juz niedlugo tyle czakals,wiec dasz rade i ciu wiecej,Trzymam kciuki

Agnes2606 ale zrobilas mi smaka na nalesniki:-D moja etz dlugo dzis spala wstalaj ajak Karolcia i tereaz spi,chyba taka pogoda ja non stop ziewam

dyniówka fajne masz zainstersowania,my wubieramy sie na Disco wiec moze z nami pojdziesz i pare rad udzielisz,bo w sume rzadna z nas nie jest w tym dobra

M@dziolek fantastyczna foteczka twoich serduszek

ja ide cos upichcic,az pachnie mi tymi nalesnikami:-D

pozdrawiam
 
reklama
Nalesniki, nalesniki.... i wlasnie je zajadam....:-). Smaka mi narobilyscie drogie kolezanki a ze serek mialam w lodoweczce to szybciutko sobie ukrecilam...i mniam mniam.
Nie wiem jak wy robicie, ale ja uwieliam usmazyc sobie najpierw placuszki, potem kazdy nadziac serkiem :tak: i zawinac w koperte i odsmazyc...niebo w gebie. Mozna tez polac smietanka na slodko...ehhhh...

Ja poki co tez nie mam narazie tej nieladnej skorki pomaranczoej :-D. Na poczatku ciazy smarowawam sie kremem firmy VICHY zapominajac o piersiach :-(na ktorych pojawily mi sie rozstepy a od 5 miesiaca ciazy uzywam BIO-OIL (dostepny w BOOTSIE) i jestem z niego baaardzo zadowolona. To jest oliwka, ale nie jest wogole tlusta jak te dzieciece i normalnie mozna sie ubrac, a co wiecej rozstepy na piersiach mi od niego zniknely a skore mam jak alabaster !
 
widzę że tu sie bardzo apetycznie zrobilo na forum mniam mniam:-):-):-)..................... więc wykorzystam okazje aby zapytac sie czy macie jakis domowy sposób na zrobienie kremu do ciasta???????????????

ponieważ w niedziele mam gosci i chcialabym zrobic biszkopta z truskaweczkami i galaretka ale nie am pojęcia jaki kremik pod to zrobic a tutejsze kremy tescowe przyprawiają mnie o mdłosci..........z góry dziękuje za przepisiki:tak::tak:
 
Witam kobietki

Dzien strasznie wietrzny wiec spedzamy go w domu ja dostalam @ a ze po zalozeniu spirali to pierwsze to jakos tak troszke boli ale o dziwo zamiast siedziec i sie zwijac to dostalam takiej energii ze od rana sprzatam dom od gory do dolu, ja to juz za soba nie nadaze czasami:-p. Jutro ide do fryzjera, bo juz wiem kiedy mam interview, we wtorek o 15, wiec i fryzurka musi byc. Rano byla u mnie psiapsiola pogadalysmi ponarzekalysmi na naszych facetow;-) i obie od razu sie lepiej czujemy.
Pinka jak biszkopt i truskawki to niec innego ni ejest lepsze jak tylko bita smietana. Przynajmniej ja tak robie.

Maxin no wlasnie wejsc do sklepu i nic nie kupic...:happy2:kobieta by sie pochorowala takie to juz jestesmy;-)

Maggusia ty to masz cierpliwosc ja to bym ja golymi rekoma udusila, jak widze matki co karmia dzieci fastfood'ami to bym normalnie nie wiem co zrobila, ona same nie zdaja sobie sprawy ile szkod w organizmie dziecka to robi a cola juz nie wspomne

Agnes wszystkich pokusilas tymi nalesnikami, ja moze jutro zrobie

Pozdrawiam

 
Ojjjjaaa ale ze mnie gapa z tego wszystkiego zapomnialam sie pochwalic!
NIUNIA POWIEDZIALA WCZORAJ POPOLUDNIEU PIEKNIE "DZIEN DOBRY"A BRZMIALO TO MNIEJ WIECEJ TAK: "DZIE DOBLY". Jestem najszczesliwsza mama na swiecie!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Maxinko witaj, ta duza foteczke to wrzucilam na probe ale juz zmienilam na mniejsze i na sama Niunie:-)
 
hej
Nalesniki i po , no pare zostawilam dla mezulka:-), niestety:-) twarogu nie dostalam , ale zrobilam z dzemem i kapusta kiszona , bo tak uwielbia maz , takie ala krokiety.
Pinka co do kremu do ciasta to ci nie pomogie , bo nienawidze piec , ale gotowac uwielbiam , zwlaszcza wymyslac jakies nowe salateczki:-).
No ja najedzona i Synek tez bo sie wierci , ze az mam wrazenie jakby mial zaraz wyskoczyc z brzusia:-D, chyba mu smakowalo:tak::happy2:
 
Nuda, nuda, nuda. Dzisiaj jakos nie mam humorku ale wpadlam sie przywitac. No jak to by moglo byc gdybym nie poczytala co u Was moje kochanienkie :-) Kurcze chyba i u mnie sie zbliza @ :-D
Rzeczywiscie sporo nas sie zrobilo. Mniam mniam, pomysl z nalesnikami znakomity.
Dziewczyny, kiedy wprowadzic mleko krowie do diety dziecka?? Generalnie to moj Adrian nie pije nawet modyfikowanego, bo nie lubi. Na szczescie je kaszke na mleczku i jogurty, no i miesko, wiec bialka mu nie brakuje.
Buziaczki for all of you :-**********
 
justyna ja probowalm malej dac mleko krowie,ale ejj nie smakuje,wiec wciaz piej modyfikowane i sie nie przejmuje bo je jogurty,rerki;-)Najwzniejsze aby dostawalo to w innej postaci,np.sera itp

m@dziolek te tez sa sliczne ona tak juz duza,gratuluje pieknego przywitaniam,slotkie to


Joanna_Z oswoisz sie ,milego odpoczywania po takim sprzatniu

PINKA25 tez ci nie pomoge bo ciata to nie moja specjalnosc,moze kiedys zaczne piec z mala:tak:
 
PIANKA - hmmm bylabym bardzo ostrozna w robieniu kremow domowych gdy jestes w ciazy.... zawsze potrzebne sa surowe zoltka a surowe jajka raczej nie jest zalecane w ciazy (no chyba ze tylko goscie by to jedli :happy2:). Jesli juz bedziesz tak bardzo chciala ten biszkopt z masa, to lepiej kupic gotowy krem, tam trzeba przewaznie dodac tylko mleko :tak: a jak nie lubisz gotowych to moze bita smietana z roznokolowymi kawalkami galaretki (pokrojonej w kwadraciki) i utopione w tym kawalki owocow...w pucharkach :-)
 
reklama
Slodziasnie sie tu zrobilo!:-)
Ja uwielbiam nalesniki z dzemem na gorze jogurt i duze kawalki truskawek lub bita smietana albo z serkiem mniam:rofl2:
niedawno robilam i sie przejadalam ale od waszego gotowania dzis nalesnikow znow nabieram smaka :-p:-)

Pinka natemat robienia kremow to ci nie duzo powiem bo nie pieke ciast ale czasem kupuje podklady gotowe daje na to mase a masa to budyn:-p i do tego jakies owoce a na gore moze byc bita smietana:happy2:

Maxin nie ma to jak udane zakupy:tak:

M@dziolek gratuluje postepow coreczce musialo to slodko brzmiec!;-)


A ja wlasnie robie porzadek w papierach duzo tego uf!:happy2:ale przynajmniej bede miala wszytsko w jedym pliku:-)
Brianek mi spi wiec ide dokonczyc porzadkowanie.

Pozdrawiam i sle ciumaski!




 
Do góry