reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

mala-grzechotko przykro mik,ze babcia tak cie potraktowala,sam powinna wiedziec,ze tym czasie kobiety sa bardzo wrazliwe,noc coz skoro ma tai stosunek to trzeba to olac cieplym moczem,przykro bo to rodzina,ale ty teraz tworzy wlasna i nie ma co sie przejmowac kochana:tak:;-):-)
 
reklama
Tak dziewczyny siedze sobie z bablem w domku ,nosi mnie zeby isc do pracy ale zlobki sa za drogie wiec klapa,na nude nie narzekam ale ciagnie do ludzi!hahanapisze potem os wiecej pa
 
witajcie dziewczyny, ale dzisiaj postów:szok:, trochę czasu mi to zajęło żeby przeczytać wszystko

My dzisiaj milusio spędziliśmy dzien, wybrałam się z koleżanką na babskie zakupki, spędziłyśmy tam ponad 3 godzinki, dzieciaczki były grzeczne, tego było mi trzeba:-), a Karolisia wymęczona zasnęła zanim jeszcze mleczko wypiła, tak więc mam chwilę dla siebie:rofl2:

Maja33 my też stosujemy żel BONJELA, jest naprawdę dobry a Karolinka bardzo go lubi, jak tylko go widzi to od razu bużkę otwiera:-D

Olcia23 kochany ten Twój szkrabek:-), ja też najchętniej poszłabym gdzieś do pracy, ale narazie też niestety nie mam możliwości:sick:

Justyna w - my mamy takie same doświadczenia z Polakami jak chyba wszyscy tutaj, wielu Polakom pomogliśmy i nawet słowa dziękuje nie usłyszeliśmy a wręcz przeciwnie:eek:, dlatego teraz staram się być ostrożna
Slicznego masz synka:-)

Kasiulka0901 uściski dla Roszka, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze:tak:

Gosiaczek27 dziewczyny już wszystko opisały, więc od siebie nic nie będe dodawać, powiem tylko, że ja nie wzięłam ze sobą nic ( poza kartą ciążową), bo nie wiedziałam, że już rodzę:rofl2:, no więc wszystko przywióźł mi mąż

Aniabania przepiękne córeczki, nie dziwię się, że masz tyle roboty, ja za jedną rozrabiarą nie nadążam, a Ty masz wszystko razy 2 :-)

mala-gorzatka28 - to faktycznie przykre usłyszeć takie słowa od bliskiej osoby:no:, ale nie przejmuj się kochana, czasem po prostu trzeba olać i nie rozpamiętywać przeszłości

Maxin jak tak czytam o waszych nie przespanych nockach to jakbym siebie słyszała, mamy dokładnie to samo, mam nadzieje, że to przejściowe, Karolinka zawsze ładnie w nocy spała, nie wiem co teraz się dzieje:crazy:

Maggusia cieszę się, że Braianek już zdrowy:-)

Olis przesłodkie to zdjęcie:rofl2: od razu się rzuca w oczy

Buziaczek1626 wiem , że się powtarzam, ale jak zwykle życzę Ci jeszcze troszkę cierpliwości:-)



A tak w ogóle to zapomniałam się Wam pochwalić, że mój mąż w końcu zmienia pracę, wreszcie nie będzie musiał pracować w zakładzie, gdzie dyskryminują Polaków i będzie pracował w swoim zawodzie:happy2:, no to tyle nie chcę zapeszać:rofl2:

Miłych snów:-)
 
NO NO, jeden dzionek mnie nie bylo a tych postow mnostwo przybylo.
Ale mi sie ladnie zrymowało, fiu, fiu,fiu. :rofl2::-D
Przepraszam najmocniej ale dzisiaj jak i jurto moje kochanie ma wolne wiec spedzamy czasik razem.
OLCIU23 widze ze pamiec zadzialala i sie przypomnialo jak wklejac zdjecia, wiec nie przypominam :-)

OLIS zdjecie Oliwerka - zabójcze - oj bedziesz dziewczyny przeganiala jak jeszcze troche podrosnie :tak::tak:.
JUSTYNKO gratuluje zachowania spokoju, zazwyczaj jestem bardzo spokojna jak zapewne wiekszosc z Was ale takiego czegos bym nie wytrzymala, co prawda musialabym Mariusza trzymac zeby mu nie przylal ale sama musialabym sie odgryzc, jakis tekscik w stylu "O twoim (mala przerwa) hmmmm cycku juz nie wspomne" i poprostu wybuchnac smiechem. Nie to zebym byla zlosliwa ale takim chamom sie nalezy :wściekła/y::angry:.

MALA-GORZATKO oj nieladnie sie babcia zachowala, pogrozilabym jej paluszkiem i mimo ze by to na pewno bolalo postaralabym sie ja troszeczke olac, nie przejmowac sie, potem spojrzec na brzuszek, a jeszcze potem na swoje cudo i miec ja w nosie.

Buziaki ogromniaste dla calej reszty, jest was tak duzo ze jeszcze nie jestem w stanie was spamietac, no i oczywiscie dla waszych kochanych pociech i brzuszkow.
Mam taki jeszcze jeden dylemacik ale to juz nie dzisiaj bo mi Slonce moje juz gdacze ze z nim nie siedze tylko z wami, zazdrosny glupek :-D:-D.

Aha mam tez troche ubranek i z checia sie ich pozbede bo w grudniu planujemy przeprowadzke a do grudnia to by sie dopiero tego nazbieralo iu z tymi tobolami tak spacerowac:no:. Ubranka od 0-3
jak ktos chetny to prosze o kontakt.
A jak ktos sie chce pozbyc 3-6 to ja jestem chetna.:tak::tak:

Pozdrowionka i slodkich snow.
 
Witam:-D:-)
Ale sie dzisiaj rozpisalyscie,ja dopiero teraz mam troche czasu dla BB.W pracy dzionek minol mi bardzo szybko,mol M mial dzisiaj wolne i chcialam troche szybciej wyjsc,niestety zachcialo im sie staff meeting:wściekła/y:.Dominik nadal nie chce spac w nocy,budzi mi sie co godz. wiec do pracy chodze jak lunatyk.Jeszcze tylko jutro i 4 dni wolnego:-D:tak::-).

Kasiulka-Przykro czytac,ze twoj synek musi miec operacje ale tak jak reszta ci radzi skonsultuj sie jeszcze z lekarzami w Polsce:tak:

Justyna-Moj M jak tylko moze to kapie sie z malym i oboje to uwielbiaja.Do mnie niestety nalerzy wycieranie,smarowanie i ubieranie:tak:

Tigger-Jak napisalam na przelomie 3 miesiecy Dominika sadzilam ze niemam juz pokarmu.Moje piersi byly caly czas wiotkie,Dominik caly czas marudzil i wydawalo mi sie ze jest caly czas glodny.Trwalo to gdzies ok.2 tyg.Nie dawalam mu butli chociaz kusilo mnie,poprostu dawalam mu piers kiedy marudzil.Zdazalo sie ze co pol godz.ale przetrzymalam i pozniej bylo juz spoko.

Olis-Zycze milego imprezowania:tak:

Maxim-Dzieki za rade na temat siedzonka,szczerze mowiac tez sie zastanawialam nad nim,bo Dominikowi juz nie podoba sie lezenie,ostatnie czasy jest coraz bardziej aktywny

Buziaczek-Cierpliwosci,juz coraz blizej jak dalej:tak:.Ja takze nie moglam sie doczekac.Najpierw liczylam do terminu porodu,a pozniej codziennie marudzilam mezowi.Stwierdzil ze nie bylam taka przez cala ciaze jak przez ten ostatni tydzien:-p

Pozdrawiam reszte,napisze cos jutro,bo juz padam a jutro znowu do pracy:-(
 
wow wow wow!!!ile naskrobalyscie normalnie SZOK ale przyjemny w przeciwienstwie do pogody :confused2::confused2::confused2:
super tak sobie poczytac troskze lektury...
dzis imieninki moze jakis spacer jak nie zacznie znowu padac...mozna zlapac dola
a u nas niedobrze moze inaczej bylo za dobrze...oli ma odparzona cala pupcie..zdarzylo mi sie to pierwszy raz,caly czas nie moge sobie przedarowc ze do tego doprowadzilam..jaka ze mnie matka..buuuu....,jestem taka wsciekla na siebie!!!!!!zmienilismy pieluszki uzywamy zawsze pampers active dry a moj P kupil pampers active fit.. one maja taka specjalna siateczke..dziewczyny to jest szok,maly nie da sie dotknac cala pupcia czerwona jak zrobi kupke to nie da sie umyc a co dopiero wytrzec wczoraj przy kapieli nie wytrzymala w wodzie nawet 1 min...bylismy wczoraj u lekarza bo nie wytrzymalam dali mi 2 mascie i juz dzis widac znaczna poprawe..ale tak mi go szkoda..
kama83-zycze aby synus zaczal przesypiac noce..trzymam kciuki..ale ci dobrze ze pracujesz..mi tez sie strasznie teskni do jakiejs robotki ale poki co oli maly i trza siedziec w domciu
justyna170979-moj mezus tez zazdrosny o bb...mamy z tymi chlopami
agnes2606-gratuluje nowej robotki twojego mezulka...trzymam kciuki zeby mu sie udalo
mala-gorzatka-tak strasznie mi przykro po przeczytaniu twojej historyjki lezki sie zakrecily...doskonale cie rozumiem mi zostala jedna babcia i bardzo duzo dla mnie znaczy...moze kiedys zrozumie????
buziaczek-widze kochana ze wena tworcza u ciebie na urlopie jest teraz...a ty przygotowujesz sie...do egzaminu:))
maja33-ja podawalam oliemu nas dziaselka zel dentinox,ale polecamrowniez proszek do buzi ktory wydaje mi sie ze lepiej dziala ashton parsons,polecam tez szczoteczke dla dzieci na dziaselka mozna ja kupic w bootsie

pozdrawiam reszte babeczek sorki ze nie odpisalam ale ciezko was zapamietac tyle sie nas rozmnozylo:)))
ale czytam bacznie..
dziekuje za mile slowka mojej pupci:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Czesc dziewczyny.
Dzisiaj znow u mnie pada no i chyba bede znow podpierac oczy zapalkami, bo Adrian znow sie budzil w nocy. Wieczorem polozylam go pozniej spac, wymeczylam go zabawa i zasnal jak aniolek. Pomyslalam, ze dzis w koncu sie wyspie....niestety nie.
Giosiaczek27-moj maz byl juz gotow trzepnac w pysk ale oczywiscie stchorzyli. Ja zgryzlam zlosc w sobie, i szybko przeszlo. Masz racje, nie trzeba sie jakimis palantami przejmowac.
Olcia23- rozumiem Cie w zupelnosci, tez bym z kims na zywo pogadala i troszke sie wyrwala z domku, chociazby do jakiejs dorywczej pracy. Wiedz jedno moja droga, nie jestes sama w podobnej sytuacji :-) Ale wlasnie po to jest to miejsce, zeby sie wygadac i pozalic :tak:
Agnes2606- dziekuje za komplement. Zazdroszcze Ci ze mala juz taka duza. Na tym malym zdjeciu wyglada uroczo, jak mozesz to dolacz jakies wieksze zdjecie Karolinki, to chetnie popatrze na mala.
Justyna170979- milego dzionka i wypoczynku w trojke. Do uslyszenia niebawem :))

Dla wszystkich babeczek : MIŁEGO DZIONKA !!!!!!!
 
reklama
Aha, zapomnialabym.
Olis- bardzo dobra masc na odparzenia to Sudocrem, dostepna w kazdym supermarkecie i drogerii. Dziala kojaca i odkazajaca, moment i wszystko znika. Powiem szczerze ze u mnie stosujemy ja wszyscy w domu, czy to drobne obtarcia albo skaleczenia, jest rewelacyjna!!! Pozdrawiam goraco.:-)
 
Do góry