reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Hejka Kochane jak sie macie jak minal dzien, poczytalam co u Was ale nie za bardzo mam sile odpisywac kazdej z WAS!!
Strasznie sie dzis zle czuje...nie wiem co sie dzieje !!
Obudzilam sie o godzinie 10-15 i wstalam robic obiad bo moj M wychoizil na 12 do pracy, jechal jeszcze zawiesc umowe do agencji!!
Zjadl obiad i pojechal ja nie zjadlam bo nie mialam apetytu(rybka)...za chwile jak pojechal polozylam sie i zrobilo MI sie strasznie goraco, zalaly mnie poty iii nie dobrze:baffled::sick::eek: potwornie nie dobrze wzielam kilka glebszych oddechow i juz czulam ze nie dobiegne do odpowiedniego miejsca !! a gdy juz dobiegalm wszystko sie uspokoilo...i dostalam biegunki !!!:dry::baffled: nie wiem co sie stalo poprostu nigdy czegos takiego nie mialam , przestraszylam sie bo zrobilo mi sie slabo i duszno:baffled::no::szok: a jak bym zemdlala czy cos to nawet by Mi nikt nie pomogl !! bo jestem sama!! wszyscy w pracy !! pozniej sie polozylam i zasnelam i mi przeszloo!! Mala sie rusza wszystko OK!! obiad zjadlam nie dawnooo i sie przespalam i juz mi lepiej !! mialyscie podobne samopoczucie przed porodem??:confused::no::szok::-(
Ciesze sie ze rozmawiacie na temat tych papierkowych spraw, bo bardzo jest MI to potrzebne, jak narazie ejstem strasznie ciemna i nie wiem jak co i gdzie zalatwic jak sie Mala urodzi mam nadzieje ze midwife mi pomoze po porodzie - juz powiedziala ze Mnie odwiedzi dzien po wyjsciu ze szpitala i 5 dni po porodzie jesli bedzie ok to ja bede jezdzic do niej z mala!!
zmykam poczytac inne watki!!
 
:shocked2:Olis - chcialabym urodzic naturalnie - w wodzie - ale nie wiadomo czy bedzie miejsce akurat w wannie porodowej bo duzo kobiet rodzi teraz, ale napisalam w planie porodowym ze jesli bede miala bardzo duzy bol i bede potrzebowac jakis znieczulen to zgadzam sie na wszystkie nawet na epidural w ostatecznosci nigdy nie wiem co Mnie czeka!!:sorry2:!! zgodzilam sie rownierz na zastrzyk by szybciej urodzic lozysko i na to bym miala mniejsze krwawienie po porodzie + zastrzyk z wit.K dla Malej !!
 
Buziaczek - hmmm bieguneczka, to jak czytalam to oznaka tuz tuz przed porodem :-) takze lada moment :-) A jesli chodzi o zastrzyk na urodzenie lozyska, to mi polozna powiedziala, ze kazda kobieta go dostaje - no chyba ze sie uprze jak koza - gdyz ulatwia oddzielenie sie lozyska i urodzenie go w calosci.
Odpoczywaj sobie :tak:


Ja dzis tez nie czuje sie najlepiej, mam ataki oblewania potem. Wogole mala sie jakos dziwnie ulozyla i kopie jak najeta tam gdzie nie trzeba :baffled: a brzuch wydaje mi sie ze lada momemnt mi peknie. Co za dzien.

A teraz zmykam na wieczorny godzinny spacerek :cool2:
 
buziaczek-moj plan porodowy wygladal podobnie i najpierw zabrano mnie na odzial gdzie rodzi sie tylko naturalnie ale po przeczytaniu mojego planu porodowego przeniesli mnie na odzial gdzie podaja znieczulenia..poniewaz na naturalnym nie mozna im podac nic tam albo skaczesz na pilce do odpowiedniego rozwarcia albo siedzisz ww wodzie..ja urodzilam za pomoca epiduralu wytrzymalam 15godz bez niczego do rozwarcia na 6cm..potem sie poddalam poprostu nie dalam rady..ale nie zaluje bez niego nie dalabym rady..
a jeszcze jedno w moim przypadku tez mialam objawy przedporodowe jak sie okazalo Oli urodzil sie 9 dni po terminie:-):-):-):-)
anulka99-oj tak mi przykro ale nie masz sie co przejmowac przynajmniej chorubsko bedzie mala miala za soba...no no twoja iskierka tez niezle wazy...
maggusia-wow terminy rzeczywiscie dalekie..u nas jescze nie pada ale caly dzien duszno i tylk opatrzec jak zacznie lac...

oki mykam do mezusia,jeszcze sie pochwale dzis mija 4 latka po slubie,bylismy z mezusiem troszke w centrum...pochodzlismy zjedlismy...bylo milo...ach jak ten czas szybko leci...
dobranoc babeczki
 
mala-gorzatka ja nie dostalam zastrzyku ba nawet nikt mi go nie zaproponowal

buziaczek dokladnie bieguneczka to objaw przedporodowy
 
hej hej hej

ale tu sie pozmienialo uhu huuuuuuuu ;)
ups czy ja tu jeszcze moge zpukac?? he he he
to ja stara evoska a moj mlody malysz tez juz stary bo ma 8 miechow i jest cudny!!!!!


ja tylko (jak zwykle buuuu) na chwilke ale zaczynam na nowo bardzo tesknic za Wami wiec sie chyba poprawie;)

Maxinka - Izusiu -- wasze pociechy oh jak ten czas leci Maggusia - a Brianek oh
wielgasne macie pocieszki i pieknie sie rozwijaja

Majeczko - zycze zdrowka Martusi


KALLUSIA 100 lat 100 lat 100 lat dzis sa Twoje urodziny spelnienia najskrytszych uskrzydlonych;)

OLIS - WOW :szok: 4 lata pozycia malzenskiego najserdeczniejsze zyczenia aby ten 5 zblizajacy sie byl inny cudowny i zdawal sie jak pierwszy;)

calusow moc dla Wszystkich a zwlaszcza dla brzuchatek;)))));-)
 
reklama
Do góry