reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Maggusia nio to tym bardziej byl by pech jakbys samolot minela :tak:
bawcie sie dobrze i wypocznijcie och jak macie fajnie :-)

Maja najwazniejsze ze martusia robi postepy. troszke to potrwa ale warto sie pomeczyc dla zdrowka slicznotki.zdroweczka i wytrwaloscie :tak:



Stokrotko sliczna na Twoje pierwsze urodzinki zyczymy samych radosci eniech smuteczki omijaja Cie szerokim lukiem
zdrowka i slodyczy
ciocia Milenka i Tristanek zyczy
 
:-)DLA PRZESŁODKIEJ NATALKI STOKROTKI!!!:-)

Urodziny dzień radosny,
Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
Są dla Ciebie przeznaczone.

2870_1_.jpg


kubus_puchatek_1__1_.gif


lwiat_1__1_.gif


BUZIACZKI OD CIOCI MAII I MARTUSI
 
hej laski
wow dzis zagladam,a tu tak niespodzianka postow naskrobalyscie az 3 strony super super:tak::-):happy:
no i te sliczne zyczenia,pieknie dziekuje za pamiec,a NATALINKA SLE FORUMOWYM CIOCIA DUZEGO BUZIAKA
calusy.gif
u nas jakos leci,dzis cudwony dzien od rana chodze i spiewam STO LAT mojemu aniolkowi,sciskam ja caluje i tak bardzo sie ciesz,ze ja mam,niewyobrazam sobie zycia bez niej,jest dla nas wszytskim:happy:uff az lezki polecialy....

Od rana telefony sie urywaja,dostala juz czesci prezntow,reszta na imprezie;-)DZIS w nocy juz o 10.30 zabralam ja do nas do lozka,nie mialam sumienia ja zostawic,w koncu jej urodziny nie,ale od dzis zmiany,bede chyba spala na lozeczku przewieszona przez niego,pare nocy sie pomecze i mam nadzieje,ze bede tego dobre skutki.Zaczne potem od odzwyczajana od smoczka w ciagu sdnia i tak juz nie ma,tylko jak idzie spac.

Maggusia kurcze ,ale sie narobilo,hmmmm...ze to akurat teraz musza strajkowac,ja nie mam pojecia czemu:no:Oby jutro wylot byl o czasie,trzymam kciuki.

SCHIZJA witam u nas,milo,ze dolaczylas do naszego grona.Wracaj szybko do siebie po porodzie.;-)

Senga ciebie jescze nie przywitalam witaj witaj,oby katar szybko minol:tak:

Maja_1980 jejku ale mialas porod,bidulo,najwazniejsze,ze obie jestes zdrowe:happy:

buziaczek twoje posty sa super,a foteczka wow cudowna,az lezka sie kreci w oku

miloku hmmm...pewnie maluszek jeste przemeczony i ciezko mu zasnac,na pewno najlepiej mu sie spi przy mamusi co?Czemu musieli wczesniejwywoywac porod???Co sie stalo???

Maja wiec zostajesz w kraju,a co na rehabilitacj bede robic z Martusia.Dzielna z ciebie mama i ja sie tak ciesze,ze szytko w pore dowiedzialas sie i udalo sie zadzialac.Ale pisz do nas co u was sie dzieje,tesknimi za wami i to bardzo,duza buzka dla was

Kama 83 witaj,ujawniaj sie,pisz pisz,widze,ze duzo nas podczytuje,ale nic nie pisze,najwazniejsze,ze sie przelamujecie bo tu naprawde jest milo i laski sa bardzo pomocne.
 
dla Natalki


Urodziny dzień radosny,
Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
Są dla Ciebie przeznaczone.



2007020419333223.gif



200702041111101.gif

 
reklama
Do góry