reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama

Życzenia już Ci na pewno składali, twarz Twoja była uśmiechnięta, ale jest jedna osoba która o Tobie pamięta: ona właśnie Tobie życzy dużo szczęścia i słodyczy, wiele wspomnień, miłych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń!!!!!!

Z okazji urodzin dla Natalki od Kamy83 oraz Dominika:-):-):-D:tak:
 
wszystkiego dla go najlepszego Natalkiz okazji:szok: pierwszego roczku,:-):-):-):-):-) aby slonko zawsze bylo na twej buzce:tak::tak::tak::-D:-D:-D zyczy Ola. Lukasz i Ania
 
hej!!!
widze ze nasz watek swietnie dzila i przybywa nam nowych mamus z czego baaardzo sie ciesze jak milo i wesolo ja powoli odzyskuje tez checi do zycia i dzialania mysle ze bedzie oki

Maxin- zapomnialam skomentowac twojego snu w ktorym snilo ci sie ze Marta i Natalka razem w wozku byly widac ze naprawde o nas myslisz to bardzo milutkie buziaczki dla ciebie i Natalci

pozdrawiam
 
Czesc wam:-).U mnie dzisiaj dzien zlecial ma leniuchowaniu:-D.Wygonilam synka z babcia na dwor i siadlam przed telewizorem z porcja lodow :laugh2:(uwielbiam lody).Niestety znow musialam oszukac synka:-(,dopiero jak usnol to wypil mi cala butle z mlekiem.Juz niewiem co robic aby przekonal sie do butli:no:.Najgorsze jest to,ze ostatnie noce praktycznie nie chce spac,ciagle by siedzial przy cycu:wściekła/y::wściekła/y:.

 
Hej Laseczki widze, ze u Nas sie rozruszalo :-)

Bylam dzis u swojej Midwife ale nic sie nie zmienilo, wszystko nadal z Nami jak najbardziej Ok, wyniki badan krwi wykazaly ze nie mam zadnej anemii hemoglobine mam bardzo dobra jak na kobiete w ciazy! cisnienie 119/79 prawie ksiazkowe :laugh2: szkrab moj nadal lezy glowka w dole nie przekrecila sie i chyba juz tak zostanie do konca - daje nam to szanse na porod w wodzie!! Jak zawsze sluchalam bicia serduszka mojego szcescia slicznie cudownie, pieknie, bije :-D:tak: w przeciagu 8 dni urosla 2 cm :happy::happy::-) super co nie?:) ma 32 cm ale chyba od glowki do pupci ;-):happy::laugh2:
Kolejna wizyte mamy 29 maja to 34t.c. wraz z Moim Kochanym i Midwife bedziemy rozmawiali na temat porodu,znieczulenia,itp.!? nie moge sie doczekac ...jak to zawsze JA!:tak::-D:laugh2: dowiem sie wszystkiego co Nas czeka!

Wszystkiego Najlepszego Mala Kruszynko Natalciu ! ! !:cool::happy2::rofl: Zyczy Ciocia Ewelinka wraz z nie narodzonym Maluchem !!! Buziaczki dla Was:)

Witam Fitnney!!! Milo powitac nowa forumowiczke :happy:

Maxin78- Dziekuje za tak mowisz ;-) teraz Mniej wiecej wiecie o kim tak duzo nawijam u Was :-p

Pozdrawiam i caluje !!! do zobaczenia i uslyszenia jutro !!;-) zmykam sie kapac i lezec bo dzis cos Mi wyrzucilo brzuszek i boli kregoslup :sick::baffled: Paaa
 
reklama
Witam Mamusie!

Pieknie nam sie forum rozruszalo:-)widze nowe forumowiczki serdecznie was wszystkie witam!;-)
Ja dzis caly dzien sprzatalam domek dopiero skonczylam sie pakowac biore najmniej rzeczy bo pewnie z Grecji przywioze wiecej wiec wole nie zaladowywac teraz niczego.
Zrobilam tez male porzadki w straych ciuszkach Brianka moja ciocia bedzie rodzic w lipcu i niektore ciuszki ktore moglaby ubrac dziewcznka bo sie spodziewaja Oliwki to zawoze jej:-)mam nadzieje ze sie ucieszy.
Brianek juz slodko spi wiec ja tez juz ide spac:tak:czeka nas dluga podroz bardzo dluga ciekawa jestem czy Brianek bedzie w maire grzeczny licze na to hehe:laugh2:
Chcialam sie z wami pozegnac KOCHANE!:happy2:moze zagladne do jakiejs caffejki w Grecji to napisze co u mnie a tymczasem PAPA:happy:

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
Do góry