reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Ja tez mysle dziewczyny ze to wszystko wina zabkow. Marika tez troche jakby marudna sie zrobila ale jezszcze zadnych nie widac. No moze dwie biale kreseczki na dole ale juz sama nie wiem czy mi sie nie wydaje.

Dziwie sie ze macie takie problemy z GP. Ja na swojego nie narzekam tzn szczegolnie na jedna pania doktor...naprawde super babka. A co do sposobu leczeniato oczywiscie pozostawia wiele do zyczenia.
Chyba zaszczepia mi Marike przeciw zoltaczce bo dostalam list od pediatrow ze szpitala zebym przyszla na spotkanie.Problem w tym ze spotkanie jest 1 czerwca a ja od 30 maja w Pl bede. Mam nadzieje ze uda sie pzrelozyc.

Buziaczek my dosc dlugo lezalysmy w szpitalu po porodzie...prawie tydzien. Wiec tryskalam radoscia po wyjsciu do domku. W szpitalu lezalysmy w jednoosobowej nieduzej sali wiec jak zostalam z niunia sama w duzej sypialni to jakos tak sie przestraszylam. Ale tylko na chwile. Wyszlysmy dzien przed Wigilia wiec dlugo nie bylysmy same...goscie,goscie,goscie...i nie bylo czasu sie martwic.Wszystko poszlo dobrze. Nasza niunia od poczatku byla bardzo grzeczniutka.
I oby tak dalej.
 
reklama
Czesc,mozna sie do Was dolaczyc? Od jakiegos czasu podczytuje,ale postanowilam sie ujawnic.Pisze z Londynu,jestem mama 3-latki i 2 miesiecznego chlopca.Mam nadzieje,ze fajnie nam bedzie sie rozmawialo..pozdrawiam..
 
Maja_1980 - dziekuje za odpowiedz :)a czemu tak dlugo zostalas w szpitalu ?! a gdzie rodzilas dokladnie?! Gratuluje tak spokojnego malenstwa ;-) mam nadzieje,ze ja tez nie bede miala problemow z Moja Niunia-jak juz bedzie w domciu!:D:):happy:
 
Dziewczyny ja to juz dzisiaj zwarjuje odwolali lot tak tak odwolali lot!:-(czyli jutro nie lecimy poniewaz na Heatrow strajkuja:wściekła/y:nie mam tv wiec nawet nie wiedzialabym dopiero mama mnie uswiadomila znow:eek:ze pani z lin lotniczych do niej dzwonila i mamy leciec w srode o jeden dzien pozniej:dry:a ja juz chcialam byc u mamy!jejuuuuuuuuuu no ja juz sie doczekac nie moge:-)
Dziewczyny a moze wy cos wiecie co tam gadaja w waidomosciach dlaczego strajkuja ludzie:confused:
Bede wdzieczna za wszelkie odpowiedzi plis plis;-)

Pozdrawiam i sle ciumaski!

P.S.lece malego pluskac pozniej do was zagladne to kazdej odpisze:happy:
 
Moje Maluchy to Magdusia 3 latka urodzona w Polsce i 2miesieczniak Piotrus urodzony w Londynie.Jestem jeszcze troche w szoku poporodowym spowodowanym opieka w trakcie porodu,a wlasciwie jej brakiem..i wciaz przezywam szok przy kazdym kontakcie ze sluzba zdrowia..A poza tym,coz,proza dnia codziennego i dylematy kobiety siedzacej w domu z dwojka dzieci..
 
Kurcze dziewczyny sie tu dzieje na forum :)

U nas pogoda sie troche poprawila.
Mlody dalej ma katar, a jutro szczepienie ma byc :(

Maggusia bidulko. Mysle ze niedlugo czeka cie siedem lat tlustych.. tych nieszczesc to jzu ci wystarczy.
 
Schyzia witaj na forum i prosimy sie udzielac.

Senga no moja mala tez troszke zasmarkana. A u Was to pierwsze szczepienie? Napewno malego lekarz zbada ... przy pierwszym zawsze bada ... pozniej juz nie. Jesli nie bedzie mial temperatury powyzej 37 to napewno Go zaszczepia.

Buziaczek mialam ciezki porod, stracilam duzo krwi mala proznociagiem wyciagali. Pozniej ponad 5 godzin czekalam w bolach porodowych pod oksytocyna na usuniecie lozyska. Na dzien po zrobili mi transfuzje krwi bo mialam hemoglobine ponizej 7. Cisnienie wysokie w trakcie i po porodzie.Myslalam ze nie wyjde na Swieta. Ale udalo sie. Najwazniejsez ze z mala bylo ok. Kiedys jak bede miala wiecej czasu to opisze przezycia z porodu na watku 'Porod krok po kroku'.

Pozdrawiam wszystkie mamuski i dzieciatka.
 
Maggusia nie wiem o co chodzi ale ostatnio podobno bardzo czesto strajkuja na Heathrow. Dlatego nie polecalabym lotow z Britishairways.
Zycze milego lotu i pobytu w Pl.
 
reklama
Do góry